Kuryenet Kredi Takip

Kuryenet Kredi Takip ve Kuryenet Takip İş Bankası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet Takip Ziraat Bankası işte detayları.

Kuryenet kredi takip kart başvurusu yaptığınız bankalar aracılığı ile gönderilen kredi kartlarınızın en kısa sürede adresinize ulaşmasını sağlar. Kredi kartınızın nerede olduğunu öğrenmek ve konuyla ilgili bilgi almak için iki seçenek vardır:

  • Web sitesine giriş yaparak gönderi takip numarası ile sorgulama.
  • Müşteri temsilciliği aracılığı ile gönderi sorgulama.

Gönderi takip numaranızı ilgili bankalar kredi kartı başvurunuzu kabul edip kartı bastıkları zaman oluşur. Mobil bankacılık hesabınızdan gönderi takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Kuryenet web sitesinden gönderinizi sorgulamak için gereklidir.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Takip İş Bankası

Kuryenet firmasının hizmet verdiği bankalardan biri İş Bankası’dır. İş bankasına kredi kartı ya da hesap kartı ile başvurduğunuzda kartlarınız Kuryenet üzerinden gönderilir. Kartlarınızı takip etmek için gönderi numarası almanız gerekir. Kuryenet takip İş Bankası kartları için müşteri temsilcisini de arayabilirsiniz.

Müşteri temsilciliği için 444 03 03 ya da 0850 222 93 93 numaralı telefonlardan aramanız yeterlidir. Eğer gönderi takip numaranızı bilmiyorsanız TC kimlik numaranız ile gönderiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri

Kuryenet Takip Ziraat Bankası

Kuryenet aracılığı ile gönderilerin kredi kartlarınız adresinize teslim edilir. Kargonuz gelmeden önce nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız gönderi takip numaranız ile Kuryenet web sitesinden takip edebilirsiniz. Kuryenet takip Ziraat Bankası kartlarınız için bilgi almak istediğinizde müşteri temsilciliğini arayabilirsiniz.

Gönderi takip numaranız olmadığında web sitesinden kargonuzun nerede olduğunu görüntüleyemezsiniz. Öncelikle çağrı merkezi ile iletişime geçerek paketin size ait olduğunu kanıtlamanız gerekir. Bilgileriniz doğru olduğunda hem kargonuzun nerede olduğunu öğrenir hem de takip numaranızı alabilirsiniz.

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet Takip Denizbank

Banka kartlarınızı ve kredi kartlarınızı Kuryenet ile güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz. Kuryenet takip Denizbank kredi kartınız için öncelikle bir gönderi takip numaranız oluşur.

Gönderi takip numaranız ile web sitesinden kargo takibi yapabilirsiniz. Web sitesine girdikten sonra gönderi takip bölümünde yer alan kutucuğa 12 haneden oluşan gönderi numaranızı yazdığınızda tüm bilgiler ekranda önünüze gelir.

Kredi kartı takibi için gönderi numaranız yoksa müşteri temsilciliğini arayarak TC numaranızı verdiğiniz takdirde istediğiniz bilgiler size verilir.

Kredi Kartı Kurye Takip

Şimdi, Kargo Sorgula

10 Şikayet Var

  1. Kurye takip sizinle nasıl iletişime gececez bu kadar da sıradan bi sirket olamazsınız

  2. Kuryenet kart nerde ne zaman getirmeyi dusunuyorsunz sizin yuzunuzden kartı iptal edecem.

  3. Ayın 19 dan beri kredi kartım acentada bugün ayın 26 sı okadar zor durumdayım ki ve hiç bir şekilde dağıtıma çıkmıyor ve muhatap birine ulaşamıyorum 2 gündür çocugumun ayakkabısı yıltıldıgı için okula gidemiyor bu kadarda mağdur edilmez gerçektende

  4. Nasıl bir kargo anlamadım ki akbank kk gondereli 1 ay oldu ne arayan var ne soran sen aradığında da ulaşacağın bir yetkili var bu kadar da olmaz lütfen arayın 5412079868 akbank k k mustafa bagdatli

  5. Arıyoz dağıtım süreci devam ediyor 15 gündür. Sizin sürecinizin ta a……k. Yavşamışlar

  6. Size kurye hizmetleri verenin ben……….? Siz anladınız beni evde bekliyorum adreste bulunamadı diyorlar evdeyim lan şerefsizler evde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı