Kredi Kartı Kurye Takip – Kredi Kartım Nerede

Kredi Kartı Kurye Takip ve TC İle Kurye Sorgulama nasıl yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet kart takip işte detayları.

Kredi Kartı Kurye Takip

Kredi kartı kullanımının yaygın olduğu ülkemizde, birçok banka, kredi sicili temiz olan müşterileri için kredi kartı vermek ister. Bazen banka müşterileri, farklı ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılamak adına, bu tarz kredi kartı başvuruları yapar. Olumlu olan başvurular sonrasında, bankalar kredi kartlarınızı hazırlayarak, size ulaştırmak adına, anlaşmalı oldukları kuryeler aracılığıyla kurye firmalarına teslim ederler.

Bu aşamadan sonra kredi kartı kurye takip işlemlerini bilmeniz, kartınızı takip etme süreciniz başlayacaktır. Yapılacak olan gönderinin hangi kuryeye verildiği, iletişim numarası ve kuryenin takip numarası sizlere SMS olarak verilir. Bu nedenle başvuru esnasında verdiğiniz iletişim bilgilerinin doğru olmasına dikkat etmelisiniz.

TC İle Kurye Sorgulama

Eğer elinize ulaşan bir kurye takip mesajı yoksa bunun haricinde, banka ile iletişime geçerek, TC kimlik numarasıyla kurye sorgulama, kartınızın çıkıp çıkmadığını öğrenme şansınız bulunuyor. Online işlemler menüsünde, kurye takip işlemleri de bazı bankaların hizmetleri içinde yer almaktadır. Tüm bunların haricinde, üzerime kayıtlı kredi kartı sorgulama nasıl yapabilirim sorusu da kullanıcıların en sık sorduğu sorulardandır.

Eğer adınıza basılmış olan bir ya da birkaç kredi kartı olduğunu düşünüyorsanız, ilgili bankadan bu bilgileri talep edebilirsiniz. Ayrıca Findeks sitesine üyelik yaparak, kullanılan krediler, hangi bankadan ne kadar limitli kredi kartınızın olduğunu da öğrenme şansınız var. Bu şekilde sizin bilginiz olmadan kredi kartı kullanımı varsa, hemen bankaya müracaat ederek, iptalini isteyebilirsiniz.

Kredi Kartı Kurye Takip Vakıfbank

Ülkemizdeki hemen hemen tüm bankalar, müşterilerine kredi kartı vermek konusunda isteklidir. Vakıfbank bu banların başında gelmektedir. Kamu bankası olan Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptığınızda, olumlu değerlendirilmesi durumunda hemen kartınız basılarak, anlaşmalı olunan kargo ile kartınız size ulaştırılır. Sitemizde bu kuryelerin takibine ilişkin tüm detayları bulabilirsiniz.

Kredi Kartı Kurye Takip is Bankası

Aynı şekilde İş Bankası’ndan yapılan ve olumlu değerlendirilen başvurularınız için de, gerekli işlemleri sitemizde bulunan İş Bankası Kredi kartı kurye takip yazımızda bulabilir, hızlı bir şekilde kartınızı getirecek olan kuryeye ulaşabilirsiniz. Kuryelerin avantajlarından birisi de, teslim saatini ve adresini değiştirebilmenizdir. Bunun için kurye merkezini arayarak, teslim adresini değiştirmek ya da ne zaman adreste olacağınızı belirterek, kartınızın ulaşmasını sağlıklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartım nerede kurye?

Kredi kartınızın tarafınıza teslim süreci size göre geciktiyse yapmanız gereken adımlar şunlardır.
– Banka müşteri hizmetlerini arayarak kart hakkında bilgi almak.
– Müşteri hizmetleri kartınız kuyeye teslim edildi bilgisini size verdiğinde kuryenin direkt iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Teslim edilmeyen kredi kartı nereden alınır?

Kredi kartınız teslim edilmedi ise yapmanız gereken müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartınızı size en yakın şubeye teslim edilmesini isteyebilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet İletişim

Click to rate this post!
[Total: 15 Average: 4.4]
15 Yorumlar
 1. Yunus diyor

  21-07-22 tarihinde kargom gelicekti evdeydim zilime basan olmadı ve tekrar talep ettim ve mail attım dedim ki gelen kurye beni arasın otomatik mesajla oyalama.
  25–0722 tarihine yine aldım ama yine gelen olmadı bu yine mail attım yine aynı otomatik mesaj.
  Telefonla müşteri temsilcisine zaten ulaşmak mümkün değil derdimizi anlatıcak kimse yok.
  Acınası…

 2. Caner polat diyor

  Kuryem elime ulasmadi hala bilgi lutfen

 3. Turgaybayman diyor

  Kiredikartimgelmedi

 4. Doğan mat diyor

  İyi akşamlar 10 gündür kartım kuryede gözüküyor ve şubeye bırakılması için 40 defa aradım ya rica ediyorum sizden rica ediyorum ya yarın bırakın lütfen insanlar mağdur ya belki o kartın benim için neleri kurtaracağını bilemezsiniz yada kaybettirecegini bu kadar sorumsuzluk yeter ya

 5. Ali diyor

  Denizbank kredi karti adresime gelmedi bilgilendirirmisiniz

 6. Ibrahim diyor

  Kredi kartım eve geldi zile çalmadi

 7. Hulusi topdağ diyor

  2 haftadir bir kredi kartını getirmelidir. bütün kargo dağıtan firmalar bize ulaşıyor ama ne hikmetse kurye net. bize ulaşamamış yalanın daniskası dağıtıma çıkmadan masa başından adrese olasilamadi giriyorlar sistemden ulaşmasında Bi telefo edebilirler telefonumuz kayıtlı…..çünkü adrese dahi gelmiyorlar

 8. Sefer caliskan diyor

  Bu ne biçim kuryenet 1ay oldu kredi kartı hâlâ bekliyoruz neymiş efendim ulaşamıyoruz fabrika yerinde 24 saat güvenlik mevcuttur yalan söylüyorlar

 9. ferhat diyor

  kerdei

 10. Yusuf Akkaya diyor

  Hayatımda böyle bir şey görmedim tek bir şey söylüyorum kapısında bekleyen güvenliği ve en üst seviyedekilere kadar hakkımı helal etmiyorum bu nedir ya soğanlı acenteya teslim seilmiştir diyor soganlıda böyle bir yer yok 1 aydır 1 kartı getiremediler Allahbelanızı versin

 11. 5679592 diyor

  Kırdi kart basvurus
  Ret geldi. Sonra
  İlgil birim ler göderldi
  Diy mesaj geldi
  Sonra takip numaras göderlidi
  Bu nedemek.

 12. Ökkeş şen diyor

  Mail adresim ordan ulaşım sağlamanızı istiyorum yoksa gereken mevkilere başvuruda bulunacam kimse bir muhattap bulamıyor

 13. Ökkeş şen diyor

  Ne yazık ki sizin yüzünüzden mağduriyet yaşıyorum ne bı arama ne adrese teslim etme kos koca bir ilçe jandarma birliğini evde kimse yok diye belirttiz böyle bir saçmalık mi olur kartımı geri imha merkezine gönderdiniz o kadar kredi kartı geldi kartlardan daha önemli evrakları teslim alan ilçe jandarmayi evde kimse yok bahanesiyle Van Çatak uzak yer getirmemek için ürettiğiniz yalanlar milleti mağdur duruma bırakıyor

 14. Necat Güny diyor

  Banka Tarafından daha önce gelen kartlar şimdi adres aynı şimdi ulaşamıyorlarmış. Kurumsal firmada çalışıyorum 4 defadır mesaj geliyor yerinde yoksunuz diye Nasıl bir firmasınınız artık maslak şube vakıfbank çalışanı kartı ben getireyim diye aradı yazık ne yazık istanbul içi kurye14 gündür ulaşamadı ……………………………………………………….

 15. Barış diyor

  Kuryenin adresini gelmemesine rağmen gelmiş gibi evde bulunamadı diye mesaj yazıyorlar Böyle bir saçmalık böyle bir hizmet yok ha ben bu yoruma yapıyorum sanki düzelecek mi düzelmeyecek insanların iş ahlakı artık iyice bozulmuş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.