Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip – VakıfBank Kargo Takip

Vakıfbank Kredi Kartı kurye takip nasıl yapılır ve Vakıfbank hangi kurye firmasıyla çalışıyor gibi sorularının işte cevapları.

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip

Bankalardan kart aldığınızda ya da değiştirdiğinizde, kartınızın size ulaşma süreci başlar. Bu süreç ülkemizde genelde sıkıntılı bir şekilde ilerler. Özellikle bankalar, bu işlemler hakkında detaylı bilgileri siz istemeden vermezler. Bu nedenle de kartınızı beklerken stres içine girebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı kurye takip yapabilmeniz için öncelikle gönderinizin numarasını ve hangi kargoya verildiğini bilmeniz gerekir. Tüm gönderilerde olduğu gibi bu gönderi içinde bu durum söz konusu olacaktır. Bankalar kargo yerine genelde kurye aracılığı ile dağıtım yaparlar. Kuryeler sizi bulur, kartı teslim eder ve imza alırlar. Kargolarda kartın kaybolma durumu yüksek olduğundan, bankalar kargoları bu aşamada tercih etmeyeceklerdir.

VakıfBank Kredi Kartı Takip

Gelelim VakıfBank Kredi Kartı takip konusuna. Kurye takibini de internet ya da telefon üzerinden ya da kurye firmalarının web sayfaları üzerinden yapabiliyorsunuz. Vakıfbank internet bankacılığı kullanarak kurye takibinizi yapabilmeniz için aktif müşteri olmanız ve internet şifrenizi bilmeniz gerekir.

Başvurular – kredi kartı başvurusu – kredi kartı başvurularım – kart gönderim izleme menülerini kullanarak, mobil uygulamadan gönderi numaranıza ulaşabilirsiniz. Vakıfbank web şifreniz yok ya da unuttuysanız, bankanın anlaşmalı olduğu kurye firmasıyla iletişime de geçebilirsiniz. Bunun için gerekli bilgileri de aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Telefon Numarası

Bankalar daha önce de belirttiğimiz gibi kurye firmalarını güvenli oldukları için tercih ederler. Ancak bankalar, gönderileri yaptıktan sonra, müşterilerine hiçbir bilgi vermeyebilirler. Bu nedenle bankanızın hangi kurye ile anlaşmalı olduğunu bilmeniz gerekir. Kuryenet VakıfBank gönderilini yapan firmadır. Yani gönderi işiniz ya da beklediğiniz bir gönderi, kart varsa, muhatabınız Kuryenet olacaktır.

Kuryeenet’e direk ulaşmak için 0 212 444 93 93 ve 0 850 222 93 93 numaralı hatları kullanabilirsiniz. Kuryeye ulaştığınızda doğal olarak sizden gönderi takip numarası isteyecektir. Bunu web ya da mobil bankacılık üzerinden görebilmeniz gerekir. Ancak bu alanları kullanamıyorsanız, 0 850 222 07 24 numarasından Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile görüşerek, kargo takip numaranızı alabilir, sonrasında kuryeden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca adres ve randevu değişimi yapmak için yukarıda verilen Kuryenet iletişim numaralarından, mesai saatleri içinde görüşme yaparak, işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

VakıfBank kredi kartı kurye ne zaman gelir?

VakıfBank Kredi kartınız banka işlemleri bittikten sonra size teslim edilmek üzere kuryeye teslim edilmektedir. Kuryeye Teslim edilen kart 2 ile 3 gün arasında size teslim edilmektedir.

VakıfBank banka kartım nerede?

0850 444 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın kuryeye teslim edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz. Aynı zaman kurye iletişim bilgilerini alabilir direkt olarak kurye ile iletişime geçebilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

23 Şikayet Var

  1. Kardeş şu kargoyu getirseniz mi artık size zahmet olmassa yeter be hiç mi utanmanız yok yüzlerce yorumda gömüyorlar sizi insanda biraz utanma olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı