Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip – VakıfBank Kargo Takip

Vakıfbank Kredi Kartı kurye takip nasıl yapılır ve Vakıfbank hangi kurye firmasıyla çalışıyor gibi sorularının işte cevapları.

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Takip

Bankalardan kart aldığınızda ya da değiştirdiğinizde, kartınızın size ulaşma süreci başlar. Bu süreç ülkemizde genelde sıkıntılı bir şekilde ilerler. Özellikle bankalar, bu işlemler hakkında detaylı bilgileri siz istemeden vermezler. Bu nedenle de kartınızı beklerken stres içine girebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı kurye takip yapabilmeniz için öncelikle gönderinizin numarasını ve hangi kargoya verildiğini bilmeniz gerekir. Tüm gönderilerde olduğu gibi bu gönderi içinde bu durum söz konusu olacaktır. Bankalar kargo yerine genelde kurye aracılığı ile dağıtım yaparlar. Kuryeler sizi bulur, kartı teslim eder ve imza alırlar. Kargolarda kartın kaybolma durumu yüksek olduğundan, bankalar kargoları bu aşamada tercih etmeyeceklerdir.

VakıfBank Kredi Kartı Takip

Gelelim VakıfBank Kredi Kartı takip konusuna. Kurye takibini de internet ya da telefon üzerinden ya da kurye firmalarının web sayfaları üzerinden yapabiliyorsunuz. Vakıfbank internet bankacılığı kullanarak kurye takibinizi yapabilmeniz için aktif müşteri olmanız ve internet şifrenizi bilmeniz gerekir.

Başvurular – kredi kartı başvurusu – kredi kartı başvurularım – kart gönderim izleme menülerini kullanarak, mobil uygulamadan gönderi numaranıza ulaşabilirsiniz. Vakıfbank web şifreniz yok ya da unuttuysanız, bankanın anlaşmalı olduğu kurye firmasıyla iletişime de geçebilirsiniz. Bunun için gerekli bilgileri de aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama

Vakıfbank Kredi Kartı Kurye Telefon Numarası

Bankalar daha önce de belirttiğimiz gibi kurye firmalarını güvenli oldukları için tercih ederler. Ancak bankalar, gönderileri yaptıktan sonra, müşterilerine hiçbir bilgi vermeyebilirler. Bu nedenle bankanızın hangi kurye ile anlaşmalı olduğunu bilmeniz gerekir. Kuryenet VakıfBank gönderilini yapan firmadır. Yani gönderi işiniz ya da beklediğiniz bir gönderi, kart varsa, muhatabınız Kuryenet olacaktır.

Kuryeenet’e direk ulaşmak için 0 212 444 93 93 ve 0 850 222 93 93 numaralı hatları kullanabilirsiniz. Kuryeye ulaştığınızda doğal olarak sizden gönderi takip numarası isteyecektir. Bunu web ya da mobil bankacılık üzerinden görebilmeniz gerekir. Ancak bu alanları kullanamıyorsanız, 0 850 222 07 24 numarasından Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ile görüşerek, kargo takip numaranızı alabilir, sonrasında kuryeden bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca adres ve randevu değişimi yapmak için yukarıda verilen Kuryenet iletişim numaralarından, mesai saatleri içinde görüşme yaparak, işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

VakıfBank kredi kartı kurye ne zaman gelir?

VakıfBank Kredi kartınız banka işlemleri bittikten sonra size teslim edilmek üzere kuryeye teslim edilmektedir. Kuryeye Teslim edilen kart 2 ile 3 gün arasında size teslim edilmektedir.

VakıfBank banka kartım nerede?

0850 444 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın kuryeye teslim edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz. Aynı zaman kurye iletişim bilgilerini alabilir direkt olarak kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

22 Yorumlar
 1. A karakuş diyor

  Kardeş şu kargoyu getirseniz mi artık size zahmet olmassa yeter be hiç mi utanmanız yok yüzlerce yorumda gömüyorlar sizi insanda biraz utanma olur

  1. Erol diyor

   Vakıfbank kadar vurdum duymaz ilgisiz bir banka daha varımıdır acaba tam 30 günde bir kart gelemedi

 2. Turgay diyor

  Katimgelmedi

 3. MEMET KELEŞ diyor

  SİZE HANGİ TELEFONDAN ULAŞILIYOR ACABA

 4. MEMET KELEŞ diyor

  MERHABA DAĞITIM YAPAN KURYENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEDEN KART SAHİBİ ADRESİNDE BULUNAMADI DİYE GERİ GÖNDERİM YAPTI.

 5. Ensar paçalı diyor

  Rezilsiniz 3 gün oldu bı bilgi veren yok nerde olduğuna dair il dışına çıkıcam sizi bekliyorum çok sorumsuzsunuz

 6. Yaşar diyor

  Kıredi kartım kurye,ye verileli 25 gün oldu hale dagıtımda gözüküyor bu kadar sorumsuz kurye olurmu insanları madur etmeye hakkınız yok adresinizi verinde biz gelip alalım siz zahmet etmeyin.

 7. Mehmet diyor

  Ayın 20 sinde sözde kurye eve gelmiş bakmış kimse evde yokmuş ulan bütün gün annem babam evde soğukta dağıtıma çıkmaya kuryenin götü yemiyor sonra uyduruk bir mesaj atarak insanları kandırıyorlar siz önce kuryelerinizi denetleyin insanların evraklarını belgelerini kartlarini dürüstçe ulastirsinlar.

 8. Serdar diyor

  Bu ikinci kartım böyle rezil bı kargo görmedim ne ulaşa biliyorum nerde olduğunu bilmiyorum bankanın bilgisi yok

 9. A.koçak diyor

  Gerçekten rezalet bir kargo adrese gelmeden tarafınıza ulaşılamadığı için teslim edilmedi diyor . 9 gün sonra yazık

 10. Sedat zorlu diyor

  Gerçekten rezalet bi kargo adreste bulamadık diye yalan söylüyorlar ama suç bunlarda değil bunlara bu işi verenlerde

 11. Sulean güzel diyor

  Nasıl bir kargo şirketi bu 10 gün oldu kartınız hala dağıtımda diyo kardeşim nerye getiriyosun kartı ülke disinami çıkıyorsun böyle pasif ve gereksiz bir kargo şirketi görmedim

  1. Mustafa diyor

   Bu kuryenin allah belasını versin

 12. MİSAFİR diyor

  MERHABA DAĞITIM YAPAN KURYENİZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEDEN KART SAHİBİ ADRESİNDE BULUNAMADI DİYE GERİ GÖNDERİM YAPTI.

 13. H. EKİNCİ diyor

  Rezalet. Adrese gelmeden gittik adreste bulamadık. Yalan söylüyorlar. Bir aydır kartım gelmiyor. Kurye net diye bir yer var ama ulaşmak ne mümkün. Arıyorsun takip no gir diyor. üç saniye geçmeden tanınan sürede girmediğiniz için hizmet veremiyoruz. Pat diye kapanıyor. 10 rakamı nasıl girebiliriz ki fırsat vermiyor.

 14. NAZAN diyor

  Kartımı babamın adresine daha rahat teslim almak için yönlendirdim. Saat 19.00 da teslime gelmişler. Tabii kimseyi bulamadılar. Şimdi tekrar kart gelmiyor, muhatap yok. Mağdur oldum. Bu çağda Vakıfbank adına çok üzücü.

 15. Emin diyor

  Banka olarak bu kurye şirketiyle çalışmayın. 23 Eylül de teslim alınan kartı halen getiremediler bir de Üstelik adrese yok gibi bahaneler üretmişler banka ile kontak kurdum tekrar halen bekliyorum.

 16. Furkan diyor

  Kurye ulasilmiyor

 17. Mustafa Soykan diyor

  Kartım gelmedi arayan yok

 18. Duygu çakmak diyor

  Mrb kartım kurye dağıtımda yazıyor nezaman gelir kartim

  1. ELİF diyor

   Kartınız geldi mi?

   1. Hanife diyor

    Kartım on gün olacak gelmedi ya

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.