Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri

Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri ve Telefon Numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet Merkez Nerede işte detayları.

Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri

Kuryenet iletişim müşteri hizmetleri temsilciliğine bağlanmak için arayabileceğiniz telefon numaraları şöyledir:

  • 444 93 93
  • 0850 222 93 93

İki numaradan da müşteri temsilcisine direkt olarak bağlanabilir ve gönderilerinizin takibini gerçekleştirebilirsiniz. Kuryenet firmasının sunduğu avantajlardan biri de internet üzerinden de gönderilerinizi takip edebilmeniz. Web sitesi ile gönderinizin nerede olduğunu öğrenmek için gönderinize ait takip numaranızın bilinmesi gerekiyor.

Eğer takip numaranızı bilmiyor ya da yanlış hatırlıyorsanız müşteri temsilciliği numaralarını arayarak gönderinizi sorgulayabilirsiniz. Müşteri temsilciliğini aradığınızda gerekli bilgileri verdikten sonra takip numaranızı alabilirsiniz.

Gönderinizin nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğine dair bilgilendirme talep edebilir ve zamanınızı bu bilgilere göre ayarlayabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuryenet üzerinden yalnızca size ait gönderilerinizin nerede olduğunu ya da takip numarasını öğrenebilirsiniz. Başkası adına aradığınızda size güvenlik ve gizlilik açısından bilgi verilmez. Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası iki adet seçenek sunar. Bunlardan biri 444 93 93 diğeri 0850 222 93 93 numaraları telefonlardır.

Çağrı merkezini aradığınızda gönderinin kayıtlı olduğu telefon numarasından aramanız gerekir. TC numaranızı söylediğiniz ve adınıza paket olduğu takdirde size gereken bilgiler verilecektir.

Müşteri temsilciliğinden gönderi numaranızı da talep ederek daha sonra aramanıza gerek kalmadan web sitesi üzerinden de kontrol edebilirsiniz. Gönderinizin takibi için size en kısa sürede bilgi verilir.

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet Merkez Nerede

Kuryenet firmasının genel merkezi Tuzla’dadır. Firmanın açık adres bilgilerine web sitesinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Kuryenet merkez nerede gibi sorularınız için dilerseniz 444 93 93 ya da 0850 222 93 93 numaraları telefonlardan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Her iki numara da aktiftir ve sizi direkt olarak müşteri temsilciliğine ulaştırır. Buradan gönderilerinizin takibini yapabilir ya da gönderi takip numaranızı talep edebilirsiniz. Gönderinin kayıtlı olduğu telefon numarasından aramanız işlemlerin daha hızlı olmasını sağlar.

Kargo göndermek istiyorsanız da müşteri temsilciliğinden gönderi oluşturabilir ya da istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Gönderi numaranız olduğunda bütün işlemleriniz daha hızlı olur. Gönderi numaranız yoksa kimlik bilgileriniz ile talep edebilirsiniz.

Kredi Kartı Kurye TakipŞimdi, Kargo Sorgula

51 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı