Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet Gönderi Takip ve Kuryenet Takip Kredi Kartı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet Hangi Kargo ile Çalışıyor işte detayları.

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet gönderi takip kargonuz için gönderi numaranız olduğunda oldukça basit birkaç işlem gerektirir. Öncelikle web sitesine giriş yaparak gönderi takip bölümüne gelmelisiniz.

Gönderi takip bölümünde kargonuz için aldığınız 12 haneden oluşan gönderi numaranızı ilgili kutucuğa yazıp aramaya bastığınızda kargo bilgileriniz ve paketinizin son olarak hangi aşamada olduğu ekranda gösterilir.

Kargonuzu web sitesinden takip edebilmek için gerekli olan gönderi takip numaranızı bilmiyorsanız 444 93 93 veya 0850 222 93 93 numaralarını arayarak sorgulayabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Takip Kredi Kartı

Bankalar aracılığı ile başvurduğunuz kredi kartlarının gönderimi için Kuryenet üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Kuryenet takip kredi kartı işlemleri için kartınızın gönderi takip numarasını bilmeniz yeterli olur.

Kredi kartınız için istenilen takip numarasını yine bankanızdan alabilirsiniz. Gönderi numarası ile kredi kartınızın yerini öğrenmek için izleyeceğiniz adımlar şöyledir:

 • Kuryenet web sitesine giriş yaparak gönderi sorgulama alanına gidin.
 • 12 haneden oluşan gönderi takıp numaranızı ilgili kutucuğa yazın.
 • Tamam butonuna tıkladıktan sonra tüm bilgiler tek sayfada ekranda görüntülenecektir.

Kuryenet Hangi Kargo ile Çalışıyor

Kuryenet kendi özel sistemine sahip olan bir kurumdur. Bankalar başta olmak üzere çeşitli kurumlar gönderi gerçekleştirdiklerinde Kuryenet ile çalışır. Başka herhangi bir kargo firmasıyla bağı bulunmaz. Kuryenet hangi kargo ile çalışıyor gibi sorularınız için müşteri temsilciliğini de arayabilirsiniz.

Kargo gönderilerinizin takibini yapmak için gönderi numaranızla web sitesinde arama yapmak yeterlidir. Gönderi numaranızı bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız yine müşteri temsilciliğini arayarak kimlik bilgilerinizi doğrulattığınız takdirde alabilir ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Takip TC ile Sorgulama

Kuryenet web sitesine giriş yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmek için kargo gönderi takip numaranızı bilmeniz gerekir. Eğer bilmiyorsanız 444 93 93 ya da 0850 222 93 93 numaralarından arayarak hem kargonuzu sorabilir hem de gönderi numaranızı alabilirsiniz.

Kuryenet takip Tc ile sorgulama web sitesi üzerinden gerçekleştirilemez. Müşteri temsilciliğini aradığınızda TC numaranızı vererek gönderinizi sorgulatabilir ya da gönderi takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilciliğini aradığınızda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 3.4]
13 Yorumlar
 1. Sananeee diyor

  1 aydır kartım ortada yok. Takip numarası girin diyor uzundan uzun rakamları aklımda tutamam bakıp yazıyorum tekrar ara bizi yanlış no girdin diyor ulan 4449393 u aramak ölüm 5 sefer arıyorum sonunda ulaşabiliyorum boktan bir firma

 2. Harun Reşit ARSLANBULUT diyor

  Böyle bir rezillik ilk defa görüyorum. Iletisime geçecek muhattap bile yok insanla dalga geçiyor . Bankayı arıyorum gelmeyen kart numarasını yazın diyor 20 gün de uzaydanmi geliyor bu kart yazıklar olsun . İhtiyacım varken gelmeyen kartı gelince de ben almayı pek düşünmüyorum.

 3. Davur diyor

  Bir aydan fazladır kargomu bekliyorum
  Böyle sorumsuzluk olamaz ya
  Teslim edemiyecek seniz neden kargomu alıyorsunuz
  Lütfen ilgili birimlerin ilgilenmesini talep ederim

 4. Celal diyor

  Bu kadar rezillik görmedim kartım geldi kullanmadan kırıldı onaylanmış kardimi mobil subeden kullanamıyorum neymisde birkere atemede kullanmaliymisim

 5. İbrahim sas diyor

  Kurye nerde bir haftadır kartım evime gelmesi halada bekliyorum ne yerimiz belli nede bir seyiniz yerimiz bilsek kendimiz alırız gelip

  1. Atabey diyor

   Üç gündür kartım şübede bekliyor(buraya 20 km mesafe) hala yok, niye bankalar böyle beceriksiz firmalarla çalışıyor, telefon No. Yok araştırma için, ben gelip alayım o da olmuyor, gördüğüm kadarıyla hiç kimse memnun değil, yazık…

 6. Mehmetturan diyor

  Nezaman gelecek kartim

 7. Tülay abaylı diyor

  Kıredi kartım neden geri görürdünüz al lah belanızı versin

 8. abdurrahman diyor

  işiniz gücünüz yalan dolan evde olduğumuz halde geldik evde yoktunuz yalanı sürekli başvurduğunuz yalan türkiye’de en berbat kargo şirketsiniz isminiz yalandolan olmadı bu isim tamda size güre

 9. Mehmet Mahir Ersoy diyor

  Yaklaşık 1 aydır gönderi gelemedi. Akineri nedir ne değildir anlamadım. Mağdur edildim sayenizde. Sözleşmelerin imza altına alınması gerekiyor ve ne gelen var ne giden. Çağrı merkeziniz takip numarası girdiğim halde hemen kapanıyor ve cevap verilmiyor.

 10. Adem diyor

  Benım kartım verilmeli 15 gun oldu ne ilgi ne alaka yalan dolan bu kargo

  1. Anonim diyor

   Kuryenet senin yapacağın iş bu kadar olur.

 11. Haydar diyor

  1 ay oldu ancak kargom gelmedi bizahmet ilgilenirseniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.