Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet Gönderi Takip ve Kuryenet Takip Kredi Kartı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet Hangi Kargo ile Çalışıyor işte detayları.

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet gönderi takip kargonuz için gönderi numaranız olduğunda oldukça basit birkaç işlem gerektirir. Öncelikle web sitesine giriş yaparak gönderi takip bölümüne gelmelisiniz.

Gönderi takip bölümünde kargonuz için aldığınız 12 haneden oluşan gönderi numaranızı ilgili kutucuğa yazıp aramaya bastığınızda kargo bilgileriniz ve paketinizin son olarak hangi aşamada olduğu ekranda gösterilir.

Kargonuzu web sitesinden takip edebilmek için gerekli olan gönderi takip numaranızı bilmiyorsanız 444 93 93 veya 0850 222 93 93 numaralarını arayarak sorgulayabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Takip Kredi Kartı

Bankalar aracılığı ile başvurduğunuz kredi kartlarının gönderimi için Kuryenet üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Kuryenet takip kredi kartı işlemleri için kartınızın gönderi takip numarasını bilmeniz yeterli olur.

Kredi kartınız için istenilen takip numarasını yine bankanızdan alabilirsiniz. Gönderi numarası ile kredi kartınızın yerini öğrenmek için izleyeceğiniz adımlar şöyledir:

  • Kuryenet web sitesine giriş yaparak gönderi sorgulama alanına gidin.
  • 12 haneden oluşan gönderi takıp numaranızı ilgili kutucuğa yazın.
  • Tamam butonuna tıkladıktan sonra tüm bilgiler tek sayfada ekranda görüntülenecektir.

Kuryenet Hangi Kargo ile Çalışıyor

Kuryenet kendi özel sistemine sahip olan bir kurumdur. Bankalar başta olmak üzere çeşitli kurumlar gönderi gerçekleştirdiklerinde Kuryenet ile çalışır. Başka herhangi bir kargo firmasıyla bağı bulunmaz. Kuryenet hangi kargo ile çalışıyor gibi sorularınız için müşteri temsilciliğini de arayabilirsiniz.

Kargo gönderilerinizin takibini yapmak için gönderi numaranızla web sitesinde arama yapmak yeterlidir. Gönderi numaranızı bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız yine müşteri temsilciliğini arayarak kimlik bilgilerinizi doğrulattığınız takdirde alabilir ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Takip TC ile Sorgulama

Kuryenet web sitesine giriş yaparak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmek için kargo gönderi takip numaranızı bilmeniz gerekir. Eğer bilmiyorsanız 444 93 93 ya da 0850 222 93 93 numaralarından arayarak hem kargonuzu sorabilir hem de gönderi numaranızı alabilirsiniz.

Kuryenet takip Tc ile sorgulama web sitesi üzerinden gerçekleştirilemez. Müşteri temsilciliğini aradığınızda TC numaranızı vererek gönderinizi sorgulatabilir ya da gönderi takip numaranızı öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilciliğini aradığınızda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.Şimdi, Kargo Sorgula

20 Şikayet Var

  1. valla,bana kargo falan birsey gelmedi,geldik bulamadık diyorlar.YALAN,ben hergün evdeyim.Bir defa daha gelsinler.

  2. Lan gondereenize kargomu amk kaç gündür bekliyorum yapacağınız işin amk binlerce şikayet var ne boka yariyonuz acaba

  3. 1 aydır kartım ortada yok. Takip numarası girin diyor uzundan uzun rakamları aklımda tutamam bakıp yazıyorum tekrar ara bizi yanlış no girdin diyor ulan 4449393 u aramak ölüm 5 sefer arıyorum sonunda ulaşabiliyorum boktan bir firma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı