Kuryenet Kargo Takip (T.C. ile Sorgulama Kredi Kartı Takip)

Kuryenet Kargo Takip nasıl yapılır ve Kuryenet gönderi sorgulama işlemleri hakkında detaylı bilgiler. Kuryenet hızlı teslim nasıl alınır işte bütün detaylar.

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Hangi Kargo ile çalışıyor

Kuryenet banka kartı ve kredi kartı takip hizmeti vermektedir. Çoğu bankanın gönderi hizmeti Kuryenet üzerinden sağlanmaktadır. Gönderinizin Kuryenet’te olduğunu ilk önce bankanızdan teyit etmenizi öneririz. Bankadan alacağınız kuryenet takip numarası ile gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

Kuryenet Takip Numarası – Müşteri Hizmetleri, Kuryenet

Kuryenet gönderi takibi yapmak için öncelikle kargo takip numaranızı bankanızdan öğrenmelisiniz. Ardından aşağıdaki vereceğimiz sorgulama ekranına tıklayın. Açılacak sayfada takip numaranızı ve doğrulama kodu girdikten sonra kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.

Kuryenet müşteri hizmetlerine Çağrı Merkezi 444 93 93 numarasından mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kuryenet mail adresi [email protected] ‘a mail gönderebilirsiniz.

Kuryenet Teslim Süresi

Kuryenet gönderiyi teslim etme süresi en fazla 15 gündür. Bu süre içinde kurye adrese en az 2 kere gelmesi gerekir. Kurye adrese ilk gelişinde alıcıyı bulamazsa alıcıyı telefonla arar. Eğer alıcıya ulaşılamazsa gönderi geldiği yere (banka yada gönderen şirket) iade eder.

www.kuryenet.com.tr iletişim

Banka kartı ve kredi kartı dağıtım şirketlerinden biri olan www.kuryenet.com.tr iletişim hakkında şikayetlerinizi bu başlık altından iletebilirsiniz. Kuryenet, en hızlı kurye firmalarından biridir. Şehirden şehire ve ilçeden ilçeye bu hizmet kalitesi değişkenlik gösterebilir. Sizde kuryenet gönderisi bekliyor veya kuryeci hakkında bilgi vermek istiyorsanız aşağıya yazın.

Kuryenet Kargo

Kuryenet nedir sorusunun yanıtı kargo işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından aranmaktadır. Ülkemizdeki yaygın kargo firmaları arasına yer alan Kuryenet, yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulmuştur. İdris Karaca, Mehmet Ali Tlabar ve Mehmet Haluk Berdan tarafından kurulan Kuryenet Grubu, 5 ana şirket altında hizmet vermektedir. Kuryenet kargo şirketini rakiplerinden ayıran en önemli fark; sektöre getirdiği yeniliklerdir. İlk kez barkod okuma sistemi ile kargo teslimatı yapan şirket konumunda bulunmaktadır. Ülke genelinde 460 şubesi bulunan Kuryenet, 3 bin kişiyi istihdam etmektedir. Posta dağıtımı ve değerli gönderi hizmeti sunan firma, bankalar ile çalışmaktadır.

Kuryenet Trendyol

Kuryenet Trendyol

Kuryenet Trendyol gibi en önemli online alışveriş siteleri ile çalışmaktadır. Kuryenet Grubu içerisinde yer alan Kargonet firması aracılığı ile paket taşımacılığı hizmeti sunulmaktadır. Kuryenet takip sistemi üzerinden kargonun takip ettiği yol adım adım izlenebilir.

 • Trendyol siparişinin onaylanmasının ardından kargo süreci başlatılır.
 • Trendyol tarafından teslim edilen kargo, Kuryenet sistemine geçiş yapar.
 • Kuryenet kargo numarası oluşturulur.
 • Trendyol sipariş sayfası üzerinden Kuryenet kargo numarası öğrenilebilir.
 • Kuryenet’in resmi internet sitesi https://www.kuryenet.com.tr/ adresine giriş yapılması gerekmektedir. Sitedeki ‘’Gönderi Takip’’ bölümünden ‘’Bireysel Kargo’’ ya da ‘’Kurumsal Kargo’’ sekmesi tıklanmalıdır.
 • Bireysel takip sekmesine girdikten sonra 12 haneli kargo numarası yazılarak gönderi sorgulama işlemi tamamlanır.
 • Sipariş edilen ürünün kargo işlemleri an ve an sisteme girilmektedir.
 • Kuryenet kargo teslimatı faturada ismi geçen kişiye yapılır. Kargo teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo birinci dereceden yakın akrabaya teslim edilir. Fatura bilgileri arasında kargonun teslim edileceği kişinin adı ve soyadını belirleme hakkınız bulunmaktadır.

Kuryenet Şubeden teslim

Kuryenet şubeden teslim alınmak isteyen kargolar için müşteri temsilcisi ile iletişim kurulması gerekmektedir. Kuryenet müşteri hizmetlerine 0212 444 93 93 numaralı telefondan ulaşılmaktadır. Diğer kargo firmalarından farklı olarak Kuryenet firmasında şubeden teslimat işlemi gerçekleştirilmez. Kurye elemanı tarafından adrese teslimat sistemi üzerinden çalışılmaktadır. Teslim edilmeyen kargonun yeniden adrese ulaştırılması için kargo sahibi ile görüşme yapılır. Kargo teslimatı öncesinde kargo sahibine SMS yolu ile bilgi verilmektedir.

Kurye Net kime ait?

1994 Yılından bu yana 3 ortak kişinin kurmuş olduğu kuryenet tamamen Türk şirketi olarak hizmetini layığı ile yapmaya devam etmektedir.
Şirket sahipleri;
– Mehmet Haluk Berdan
– İdris Karaca
– Mehmet Ali Tlabar.

Kuryenet Kargomu nasıl alabilirim?

Kargonuzun nerede olduğunu hangi işlemden geçmekte olduğunu merak ettiğinizde yapmanız gerekenler. kuryenet.com.tr adresinden müşteriler takip numarası ile sorgulama yapabilir.

Kuryenet gönderi takip etmek için; kargo-takip.org/kuryenet-kargo-takip/245/ adresine tıklamanız yeterli.Şimdi, Kargo Sorgula

555 Şikayet Var

 1. AKBANK’tan bir gönderi gelecek hâlen gelmedi biz geldik diyorlar hiç kimse gelmedi telefonla arıyorum sadece bant kaydı çıkıyor biz nasıl konuşacağız lütfen ilgi gostermenizi istiyorum

 2. KURYENET ASLA AMA ASLA SAĞLAM BİR KURYE DEĞİL BELKİ DE VATANDAŞLARIN KARTLARI İLE ALIŞVERİŞ YAPIYORLAR ÇÜNKÜ ASLA BİR ARAMA GERÇEKLEŞMİYOR SADECE BİZDEN PEŞLERİNE DÜŞMEK ZORUNDA KALIYORUZ 3 OCAK 2023 TARİHİNDE SİPARİŞ VERDİĞİM BANKA KARTIN BUGÜN 29 OCAK 2023 HALA ELİME GEÇMEDİ YAZIKLAR OLSUN KURYENET

 3. Siz insanları niye zor durumdan bakıyorsun..insanlarının evraklarını kartları niye getirip teslim etmyorsunz bu sorumluluk size aittir bunları altından kalkamaz..utanmadan biz geldik evde kimse yoktu böyle şerefsiz lik olurm bütün müşterilerinin yorumlarına bakıyorum hepsi aynı ve şikayetler var bütün bu insanlar yalanmi konuşacaklar bir kredi kartı gelecek 20 gündür bekliyor orda bankayı aryorum biz kuryenet verdik .şimdi elinizde olması gerekiyor diyorlar ..insanların canını sıkmayın insan gibi iş niz yapn ..Allaha sizin belanızı versin bu nasıl çalışma anlayış dr .Allaha belanızı versin Allah sizin belanızı versin.

  1. Kuryenet evragi teslim etmiyor evde değil diyor yalan uyduruyor telefon açmıyor bankalara diyorum kartı Kuryenet vermeyin PTT gonderin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı