Trendyol Kargo Takip, Kargom Nerede?

Trendyol kargo takip ve trendyol kargom nerede sorgulama sistemiyle ürün ve siparişlerinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Tredyol siparişim nerede ve ürünlerim ne durumda kolayca öğrenin.

Trendyol Kargo Takip, Kargom Nerede?

Trendyol Sipariş Takip

Trendyol siparişlerinizin ne durumda olduğunu panelden görebilirsiniz. Trendyol kargo takip sistemiyle siparişiniz ne zaman kargoya verilecek, kargo ne zaman size teslim edecek bütün detayları bulabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir.

Kargo Sorgulama : Kargo Takip Numarası :

Sürat Kargo Takip, Kargom Nerede?

MNG Kargo Takip, Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo Takip, Kargom Nerede?

Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz. Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?” linkinden takip edebilirsiniz.

Trendyol Kargom Nerede?
Trendyol Kargom Nerede?

Trendyol Kargom Nerede?

Trendyol hesabınızdan kargonunuz nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ayrıca kargo numaranız ile kargo takip sorgulaması yapabilirsiniz. Bilgilendirme mesajınızda hangi kargo firması yazıyorsa ona göre sorgulama yapabilirsiniz. Trendyol Yurtiçi Kargo Takip ve MNG Kargo takip linklerine tıklayın.

Trendyol Kargo Adresi Değiştirme

Trendyol sipariş verdiğiniz ürünün kargo adresini değiştirmek istiyorsanız; “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonuna tıklayın. Canlı yardım ile yeni kargo adresinizi belirtmeniz yeterli olacak. Trendyol müşteri hizmetleri size gerekli desteği sağlayacak.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı