Trendyol Kargo Takip (Takip Numarası Gelmedi)

Trendyol kargo takip ve trendyol kargom nerede sorgulama sistemiyle ürün ve siparişlerinizin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Tredyol siparişim nerede ve ürünlerim ne durumda kolayca öğrenin.

Trendyol Express Canlı Takip

Trendyol Express canlı takip ile Trendyol siparişlerinizin ne durumda olduğunu panelden görebilirsiniz. Trendyol kargo takip sistemiyle siparişiniz ne zaman kargoya verilecek, Trendyol kargo ne zaman size teslim edecek bütün detayları bulabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir.

Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz. Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını “Hesabım” bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Kargom Nerede?” linkinden Trendyol Express canlı takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Daha fazla Trendyol içeriği;


Trendyol Kargo Ne Zaman Gelir

Trendyol Kargom Nerede

Trendyol kargo ne zaman gelir sorunuzun yanıtını sizlere veriyoruz. Trendyol siparişinizi oluşturduktan sonra eğerki hızlı bir şekilde kargonuz Ty Express personeline teslim edildi ise 1-2 saat içerisinde size ulaşacaktır. Trendyol kargo ne zaman gelir sorunuzun yanıtını bu şekilde vermemiz doğru olacaktır.

Trendyol Kargo Adresi Değiştirme

Trendyol sipariş verdiğiniz ürünün kargo adresini değiştirmek istiyorsanız; “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonuna tıklayın. Canlı yardım ile yeni kargo adresinizi belirtmeniz yeterli olacak. Trendyol müşteri hizmetleri size gerekli desteği sağlayacak.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı