Trendyol Paylaş Kazan 2023 (Trendyol Her Gün Gel Kazan Nasıl Yapılır)

Trendyol paylaş kazan kuponu ne zaman gelecek ve Trendyol paylaş kazan hilesi nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Trendyol paylaş kazan 2023 güncel bilgileri gelin birlikte inceleyelim.

Trendyol paylaş kazan 2023 yılı içerisinde en çok araştırılan konulardan birisi haline gelmiş durumda. Hemen hemen hayatımızın her yerinde reklamını gördüğümüz Trendyol paylaş kazan nasıl yapılır ve Trendyol paylaş kazan ne kadar kazandırıyor, güncel olarak aşağıdaki tablomuzda görebilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan 2023;

Trendyol Paylaş Kazan 2023Ne Kadar
Takip ettiğin satıcıyı paylaş25 TL
Beğendiğin ürünleri paylaş25 TL
Koleksiyonlarını paylaş25 TL
Yukarıdaki 3 şartı yerine getir75 TL
Trendyol Paylaş Kazan 2023

Trendyol Her Gün Gel Kazan Nasıl Yapılır

Trendyol her gün gel kazan nasıl yapılır konusu oldukça fazla araştırılmaktadır. Bunun üzerine Trendyol her gün gel kazan nasıl yapılır sorusunu ele alarak detaylı bir şekilde sizlere aktardık. Trendyol her gün gel kazan kampanyasına dahil olmak için öncelikle 22 – 25 Kasım efsane günler tarihini beklemeniz gerekmektedir.

Trendyol Her Gün Gel Kazan Nasıl Yapılır;

Yukarıda belirttiğimiz gibi 22 – 25 Kasım efsana günler indirim kampanya günü geldiğinde yapmanız gereken tek şey Trendyol her gün gel kazan kampanyasına dahil olmaktır.


Daha fazla Trendyol içeriği;


Trendyol Paylaş Kazan Koleksiyonu Nasıl Yapılır

  1. Trendyol mobil uygulamasını aç.
  2. Favorilerim menüsünde koleksiyonlarım sekmesine git ve + işaretine tıkla.
  3. Beğendiğin ürünlerle koleksiyon oluştur.
  4. Koleksiyonunu Paylaş en çok kaydettiren sen ol!
  5. Paylaştığın koleksiyonların kaydedilsin.

Trendyol Koleksiyon Para Kazanma

Trendyol koleksiyon para kazanma ve Trendyol koleksiyon kaydetme hilesi nasıl yapılır, gibi soruların yanıtını aşağıda bulabilirsiniz. 22 – 23 – 24 – 25 Kasım 2023 tarihleri arasında Trendyol.com Mobil Uygulaması üzerinden üç farklı şekilde kampanyaya katılabilirsin.

  • Yöntem: Trendyol uygulaması üzerinden Takip ettiğin satıcı mağazalarını paylaş, paylaştığın link’lerdeki satıcı mağazaları toplamda 50 takipçiye ulaşınca 50 TL değerinde Trendyol cüzdan kuponu kazan. Kampanya boyunca maksimum 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin!
  • Yöntem: Beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kadar olacak şekilde ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan!
  • Yöntem ise Favorilerim Menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek yeni bir koleksiyon oluştur ve Paylaş butonundan arkadaşlarınla paylaş. Paylaştığın koleksiyonunu arkadaşlarının kaydetmesini sağla. Koleksiyonun 50 kaydedilmeye ulaştığında 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazan.

3 farklı kampanyaya da katılabilirsin. Satıcı Mağazası Trendyol Paylaş Kazan 2023 (max. 50 TL Trendyol cüzdan kuponu), Koleksiyon Paylaş Kazan (max. 50 TL Trendyol cüzdan kuponu) ve Ürün paylaş kazan (max. 50 TL Trendyol cüzdan kuponu) Eğer 3 kampanyadan da 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanırsan bonus olarak 150 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanırsın. Toplamda en fazla 300 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Trendyol Paylaş Kazan Telegram

Trendyol Paylaş Kazan telegram grubu olarak bu başlık altında paylaşım yapabilirsiniz. Sizden önceki paylaşılanları kaydetmeyi unutmayın! Paylaştığınız koleksiyonlara tek tek de yazabilirsiniz.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı