Trendyol kargo çalışma saatleri

Trendyol kargo çalışma saatleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Express çalışma saatleri 2022 işte detaylar.

Trendyol kargo çalışma saatleri hafta içi ve Cumartesi günleri sabah saat 09:00’dan akşam 21:00’a kadar teslimat yapmaktadır. 2018 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Trendyol Express kargo şirketi, Trendyol grup bünyesinde yer almaktadır.

Dağıtım ağının 37 şehir ile sınırlı olmasından dolayı Trendyol tarafından farklı kargo şirketleri ile iş ortaklıkları kurulmuştur. Trendyol siparişlerini teslim eden diğer kargo şirketlerinin çalışma saatleri ise farklılık gösterebilir.

PTT kargo hafta içi 08:00 ile 17:00’a kadar hizmet verirken; özel kargo şirketleri 08:00 ile 18:00’a kadar teslimat yapmaktadır. Kargo firmaları Pazar günleri teslimat yapmazken, Cumartesi günleri ise yarım gün çalışmaktadır.

Trendyol Express Çalışma Saatleri 2022

Trendyol Express çalışma saatleri 2022 için yeni düzenlemeler yapıldı. Özellikle pandemi süreci boyunca online alışverişin sık kullanımı kargo teslimat sürelerini etkiledi. Trendyol bünyesinde yer alan Trendyol Express ise farklı ve yenilikçi bir kargo hizmeti sunuyor.

Hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 ile 21:00 saat aralığında kargo teslimatı yapılıyor. Trendyol Express kargo teslimatı belirli illerle sınırlı tutuluyor. İlk olarak İstanbul içerisinde hizmet veren firma, kargo ağını genişleterek 37 şehre ulaşmayı başardı.

Trendyol kargo ne zaman gelir

Trendyol Express işe alım Süreci

Trendyol Express Çalışma Saatleri Hafta Sonu

Trendyol Express çalışma saatleri hafta sonu da hizmet vermektedir. Cumartesi günleri de hafta içinde olduğu gibi 09:00 ila 21:00 saatleri arasında kargo teslimatı yapılır. Pazar günleri ise tatil olduğundan dolayı hizmet verilmemektedir. Trendyol Express kargo işlemleri sadece kurye aracılığı ile gerçekleştirilir. Şubeden teslimat hizmeti bulunmamaktadır.

TRENDYOL MÜŞTERİ HİZMETLERİ
TRENDYOL MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Trendyol Express İletişim

Trendyol Express İletişim numarası 0850 759 15 15 olarak açıklandı.Trendyol Express çağrı merkezi sesli yanıt sistemi bulunmaktadır. Ayrıca, müşteri temsilcisi aracılığı ile sorunlarınıza çözüm üretilmektedir. Çağrı merkezini üzerinden iletişim kurmak istemeyen müşteriler ise info@trendyolexpress.com adresine mail gönderebilir.

Trendyol Express Evde Bulamazsa

Trendyol Express evde bulamazsa sorusu kargo teslimatı bekleyen müşteriler tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Trendyol Express yeni hizmet anlayışı çerçevesinde bu soruna da çözüm üretmeyi başardı. Kargonun teslim edilmemesi halinde müşteri SMS yoluyla bilgilendirilir. Cumartesi günleri de dahil olmak üzere kargo teslimatı bir sonraki gün gerçekleştirilir. Ayrıca, müşteriler Trendyol Express web sitesinden kargo işlemlerini adım adım takip etme imkanına sahiptir.

Trendyol Express Hafta Sonu Çalışıyor Mu

Trendyol Express hafta sonu çalışıyor mu sorusunun yanıtı sadece Cumartesi günleri ile sınırlıdır. Cumartesi günleri 09:00 ile 21:00 saat aralığı içerisinde hizmet verilmektedir. Pazar günleri diğer kargo firmalarında olduğu gibi Trendyol Express hizmeti bulunmamaktadır.

Trendyol Kargo Bedava Kodu 2021

Trendyol Kargo Takip, Kargom Nerede?

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı