Trendyol Kargo Bedava Kodu 2022

Trendyol kargo bedava kodu 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol kaç TL üzeri kargo bedava işte detayları.

Trendyol Kargo Bedava Kodu

Trendyol kargo bedava kodu 2022 özel kampanyalar döneminde müşterilere verilmektedir. Ayrıca, Trendyol’un düzenli alışveriş yapan elit müşterileri için hazırladığı indirim kodları bulunmaktadır. Fenomen isimler aracılığı ile kargo bedava kodları verilmektedir.

Trendyol üzerinden ilk kez ürün satışı gerçekleştirecek olan firmalar tarafından da kod paylaşımı yapılmaktadır.

Seçili ürünler için geçerli olan kargo bedava kodu sayesinde hiçbir ücret ödemeden ürünü teslim alabilirsiniz. Ayrıca, elite müşterlerilerinden 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti talep edilmemektedir. Trendyol kampanyaları takip edilerek bedava kod erişimi sağlanabilir.

Trendyol Kargo Bedava Olması İçin

Trendyol kargo bedava olması için takip edilmesi gereken adımlar bulunmaktadır. Trendyol müşterilerine elite üye olma hakkı tanımaktadır. Elite müşterileri 50 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo ücreti ödemek zorunda değildir. Bunun dışında ‘’kargo bedava’’ ibaresine sahip ürünlerin satın alınması halinde kargo ücreti ödenmemektedir.

Özellikle teknolojik cihazlar, mobilya ve ev aksesuarları gibi yüksek ücretlere sahip ürünlerde kargo bedava ibaresi bulunmaktadır.

  • Elite üye olabilmek için Trendyol hesabınız üzerindeki son 3 aylık dönem dikkate alınmaktadır.
  • Elite müşterilerinin son 3 ay içerisinde en az 40 adet ürün sipariş etmesi gerekmektedir. Sipariş edilen ürünlerin toplam tutarının 4 bin TL ve üzerinde olması şartı bulunmaktadır.
  • Elite üyelerinin aynı zamanda Trendyol cüzdan uygulamasını kullanması gerekmektedir. En azından bir alışverişin cüzdan hesabı üzerinden gerçekleştirilmesi beklenir.
  • Son olarak sipariş edilen ürünlerden herhangi biri için yapılan yorumun satıcı tarafından yayınlanması şartı aranmaktadır.
  • Trendyol elite üyeliği sadece 3 ay boyunca geçerlidir. 3 ayın tamamlanmasının ardından süreç yeniden başlatılır.

Trendyol Paylaş Kazan 2022

Trendyol Kargo Takip, Kargom Nerede?

Trendyol Kaç TL Üzeri

Trendyol Kargo Bedava Olmuyor

Trendyol kargo bedava olmuyor sorunun çözümü için sipariş edilen ürünün fiyatı ve kargo ücretlendirmesi kontrol edilmelidir. Trendyol bünyesinde yer alan 98 bin işletme ve 1 milyon 100 bin bireysel satıcı bulunmaktadır.

Satıcının tercihine bağlı olarak kargo ücretlendirmesi yapılmaktadır. Kargo bedava ibaresinin bulunmadığı ürünler için kargo ücreti talep edilir. Hızlı kargo seçeneğinin tercih edilmesi halinde en yüksek kargo ücreti ödenir. Kargo ücretleri ile teslimat tarihi arasında doğru orantı vardır. Kargo teslimatının en geç 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir.

Trendyol Kaç TL Üzeri Kargo Bedava

Trendyol kaç TL üzeri kargo bedava sorusunun yanıtı müşteriden müşteriye göre değişmektedir. Trendyol elite üyeleri için sınır 50 TL olarak belirlendi.

50 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo ücreti talep edilmiyor. Elite üyesi olmayan müşteriler ise satın aldıkları ürün satıcısının sunduğu şartlar doğrultusunda sipariş vermektedir. Bazı satıcıların 200 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava seçeneği sunduğu görülmektedir.

Trendyol Express işe alım Süreci

Kargo Teslimat Noktası Nasıl Olunur?Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı