Trendyol Express işe alım Süreci

Trendyol Express işe alım Süreci hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Express is şartları ve mülakat soruları işte detayları.

Trendyol Express işe alım Süreci

Trendyol Express işe alım Süreci boyunca belirli adımların takip edilmesi gerekmektedir. Trendyol grup bünyesinde yer alan Trendyol Express kargo şirketi müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir. Trendyol online satış sürecinde olduğu gibi kargo hizmetinde de iş ortaklıkları kurmaktadır. Taşıyıcı ve toplayıcı olmak üzere iki model iş ortaklığı bulunmaktadır.

Taşıyıcı ortaklığında trendyol üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin kargo teslimatı yapılır. Toplayıcı modelinde ise trendyol satıcılarından ürünlerin toplanması görevi verilmektedir. İşe alım sürecinin başlangıcında hangi modelde çalışmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. https://trendyolexpress.com/bizimle-calisin adresi üzerinden başvuru işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Trendyol Express is şartları

Trendyol Express is şartları taşıyıcı ve toplayıcılar için farklılık göstermektedir. Taşıyıcı modelinde çalışmak isteyenlerin motorsiklet veya hafif ticari araç seçeneklerini tercih etmesi gerekmektedir. Toplayıcı modelinde ise hafif ticari araç ve kamyonet seçenekleri bulunmaktadır.

  • Trendyol Express sistemi iş ortaklığına dayalı olduğu için taşıyıcı ya da toplayıcı olmak için araç ruhsatı belgesi talep edilmektedir. Ayrıca, kullanılan araç modeline uygun süreci ehliyetinin bulunması gerekmektedir.
  • Başvuru şartları arasında adli sicil belgesi yer almaktadır. Adli sicil belgesinde temiz kaydı bulunmayan kişilerin başvuruları değerlendirme altına alınmamaktadır.
  • Mesleki yeterliliğin tespit edilebilmesi için başvuru esnasında teslim edilmesi istenen evraklar arasında SCR 4 belgesi bulunmaktadır.
  • Son olarak psikoteknik belgesi talep edilmektedir.
  • Trendyol başvuru formunda araç modelinden, kargo dağıtımıyla ilgili geçmiş deneyimlere kadar farklı alanlarda sorular yönetilmektedir. Kargo alanında deneyim sahibi olunması tercih sebebidir.
Trendyol Express is şartları

Trendyol Kargo Takip, Kargom Nerede?

Kargo Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Trendyol Express mülakat soruları

Trendyol Express mülakat soruları kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Başvuru formunun incelenmesinin ardından uygun görülen adaylar mülakata davet edilmektedir. Kargo sürecinin stresini kaldırabilecek psikolojik sorular yönetilmektedir. Ayrıca, araç kullanımıyla ilgili bilgilerde sorgulanmaktadır.

Mülakata giren adayların psikolojik durumu ve iş ortaklığının kurulması halinde geleceğe yönelik planlamalarıyla ilgili aşamalı sorular sorulmaktadır.

Trendyol Express taşıyıcı ücretleri

Trendyol Express taşıyıcı ücretleri kargo teslimat sayısı ve çalışma süresiyle doğru orantılı şekilde ilerlemektedir. İlk 40 kargo ve 40 kargo üzeri için farklı ücretlendirmeler yapılmaktadır. Trendyol taşıyıcıları günde en az 70 kargo ve  en fazla 200 kargo teslimatı yapabilir.

Aylık kazanç kargo sayısının yükselmesi ile birlikte 11 bin 720 TL’ye kadar ulaşmaktadır. En az kargo sayısında teslimat yapan bir taşıyıcının kazancı ise 4 bin 390 TL’yi bulmaktadır.

 Trendyol araçlı kurye Maaşları

Trendyol araçlı kurye Maaşları da taşıyıcı maaşları ile benzer özellikler taşımaktadır. Kargo teslimatı ve çalışma süresi maaş noktasında belirleyici etkendir. Kuryeler, Pazar günleri kargo hizmeti vermediği için ayda 26 gün çalışmaktadır. Taşıyıcılardan farklı olarak kurye ücretleri daha düşük seviyededir. Ortalama bir kuryenin aylık geliri 5 bin 600 TL ile 8 bin TL arasında değişim göstermektedir.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı