Horoz Lojistik Kargo Takip, Canlı Destek

Horoz Lojistik Kargo takip sistemi ile Horoz Lojistik Kargom nerede sorgulama yapabilirsiniz. Ücretsiz ve hızlı siparişiniz nerede ve ne zaman gelecek detay.

Horoz Lojistik Kargo Takip

Horoz Lojistik Müşteri Hizmetleri – Horoz Lojistik Canlı Destek

Horoz lojistik müşteri hizmetlerine 0850 202 33 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Horoz lojistik kargo çağrı merkezi ile gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Takip

Horoz Lojistik kargo takibinizi uygulaması veya web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan sorgula butonuna basarak hızlı kargo takip sorgulama ekranını çalıştırmış olacaksınız. Horoz lojistik kargo takip sistemini çalıştırmak için “Horoz Takip No” bilgisine ihtiyacınız olacak. Eğer Horoz takip numaranız yoksa “Müşteri Sipariş No” ile de sorgulama yapabilirsiniz. Bu bilgileri girdikten sonra görseldeki güvenlik kodunu girerek kargonuzun nerede olduğunu görebilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Takip
Horoz Lojistik Kargo Takip

Horoz Lojistik Kargo Kargom Nerede?

0850 202 33 50 Numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kargonuz hakkında detaylı bilgi alabilir ve sorgulama yapabilirsiniz.

Horoz Lojistik in sahibi kim?

Horoz Lojistik, M.Nurettin isimli şahsın yönetimindedir.

Ceva Lojistik Kargo Takip – Ceva Kargo iletişim

Arvato Scs Kargo Takip – Arvato Kargo Müşteri Hizmetleri

BY Express Kargo Takip – İletişim, SorgulamaŞimdi, Kargo Sorgula

94 Şikayet Var

  1. Professional cold calling and appointment setting services. 4.50 usd per hour. 20 years experience. call or text shaun +1 956 433 3341

  2. You can submit your site to over 1000 different business/advertising directories for free with one click bit.ly/submit_site_4lSEZtY470R0

  3. Kargo kamyonu sokagimiza geldiği halde kargom teslim edilmeden depoya geri götürüldü. Kargo için şirketinizin kullanıldığı ürünleri almamak öncelikli tercihim olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı