BY Express Kargo Takip – İletişim, Sorgulama

BY Express kargo takip ve BY ekspress sipariş takip hızlı sorgulama yapabilirsiniz. BY Express kargom nerede işte detaylı bilgiler.

BY Express Kargo Takip

On üç yılı aşkındır taşıma tecrübesiyle birlikte son beş yıldır e-ticaret taşımacılığında özel hizmet veren by express kargo Türkiye geneli 64 şube ve 11 aktarma noktasıyla şimdilik Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Firma yakında tüm Türkiye de hizmet vermeyi amaçlayan kargo hizmeti kurululuşudur. Bu denli sektöründe başarılı bir firmada By Express kargo takibi yapmak oldukça zahmetsiz bir işlemdir.

By Express Kargo takip işlemi için sisteme üyeliğinizin olması ve alıcıysanız bile, bir kargo takip numaranızın olması gerekmektedir. Sonrası için güncel web adreslerinden kolayca beklediğiniz kargonuzun durumunu öğrenebilir ya da gönderdiğiniz kargo hakkında doğru ve eksiksiz bilgiye ulaşabilirsiniz.

By Express Kargo Çalışma Saatleri

By Express Kargo Çalışma Saatleri

Oldukça kendinden emin ve standartların dışında bir müşteri memnuniyeti elde etme çabası sunan firma, dağıtım problemleri karşısında çok hızlı tepki sürelerine sahiptir. Ayrıca maksimum teslimat performansı ve duyarlılığı için gayretli bir ekiple çalışmaktadır. Yurt içinde ise gönderilerinizi adresten alınmasını sağlayan, adresten alım hizmeti sunar. Bunun yanı sıra alıcılara adrese teslim, ürün bedeli tahsilatı için de kapıda ödeme yöntemlerini ek olarak sunmaktadır. Bu şekilde kullanıcıların birçok beklentisini karşılamış olur. ​​​ By Express Kargo çalışma saatleri ise Pazar günleri hariç, haftanın her günü sabah 09:00 ile 19:30’a kadar devam eder. Bunun yanı sıra cumartesi günleri ise, 09:00 ile akşam 17:00 arası hizmet sunmaktadır.

By Express Kargo Telefon Numarası

By Express Kargo Telefon

Gerektiğinde sizin yerinize de tahsilatlarınızı yaparak maliyetlerinizi azaltmayı kendine prensip edinen kuruluş,  gelişen teknolojileri sektöre adapte ederek yenilikçi çözümler sunar. Bunlar içinden bir tanesi web sitelerinde bulunan whatsapp iletişim hattıdır. BY Expres Whatsapp iletişim; +90 543 629 60 12 numaradan hizmet sunmaktadır.

Sadece yurt için de değil, yurt dışında da varlığını sürdüren kuruluş, yurt dışı gönderilerinizi, çözüm ortakları vasıtasıyla Dünya’nın 220 den fazla ülkesine, güvenilir ve ekonomik fiyatlar ile teslimat sağlar.  By Express Kargo telefon numarası ise 444 61 63’tür. Bu numaradan kolayca ve bekletilmeden çağrı merkezine ulaşabilir, gönderiniz ile alakalı her türlü sorunuzun cevabına zahmetsizce ulaşabilirsiniz.  Kargonuzla ilgili genel durumu öğrenmek için: https://www.byexpresskargo.com.tr/kargo_sorgula.php adresini de ziyaret etmeniz mümkündür.

Express kargo Takip Nasıl Yapılır?

Express resmi web sayfasından tarafınıza iletilen kargo takip numarasını arama motoruna yazarak aratınız kargonuzun hangi durumda olduğunu öğrenin.

By Express pazar günü açık mı?

Pazar günleri personeli için tatil günü olarak belirleyen express kargo pazar günü çalışmamaktadır.

Trendyol Kargoyu Almazsam Ne Olur

Trendyol Kargo Bedava KoduŞimdi, Kargo Sorgula

3 Şikayet Var

  1. Ayın 25 de bir sipariş verdim by expers kargo hala getirecek gerçekten çok yavaş bir kargo bir daha işim olmaz

  2. Saat 22 00 akşam kargo olurmu yaaa sabah erken gelen kargom bu şimdi çok geç gelmelerde ayrıca gün içinde işe giden 2 den gece 1 de gelen bir müşteri olarak ve sürekli müşterisi olarak kargoların da aksamalar yaşıyorum son birkaç siparişlerde lütfen sabah ve öğle gün içinde gelmesini rica ediyorum 2 den sonra olmuyorum ve sorunlar yaşıyorum son alışverişlerde .. teşekkürler iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı