Ceva Lojistik Kargo Takip

Ceva Lojistik Kargo Takip ve Ceva Lojistik Kargo hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ceva Lojistik Kargom nerede hızlı sorgulama detayları.

Ceva Lojistik Kargo Takip

Ceva Lojistik Kargom Nerede?

CEVA firması girişimci ruhu ile başlayan bu yolcuğun, Ken Thomas’ın tek bir kamyonla Avustralya’da Thomas Nationwide Transport’u (TNT) kurduğu 1946 yılına kadar uzanmaktadır. Gelişimine devam eden beş yıl boyunca TNT, özellikle sözleşme lojistiğinde oldukça yol alarak bu alanda kendinden söz ettirmiştir. Sadece on yıl içinde, 100’den fazla ülkedeki operasyonlarla bu anlamda oldukça başarılara imza atmıştır. Yük yönetiminde küresel bir güç haline gelen firma haliyle beğeni toplamaktadır. Bünyesinde binlerce çalışan bulunduran CEVA lojistik gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor.

Kargo Sorgulama : Kargo Takip Numarası :

Ceva lojistik kimin sorusunun en kısa cevabı ise; 2006 da TNT Logistics Apollo Management L.P.’nin iştiraklerine satılmıştır. TNT Logistics markası Aralık 2006’da Ceva Lojistik olarak yeniden konumlandırılmıştır. Gelelim bu ceva lojistik kargo takip konusuna; dilerseniz https://trweb01.cevalogistics.com/ adresine girerek öğrenebilirsiniz. Karşınıza çıkacak ekranda bayi, kurumsal ve eticaret seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. web sitesinden ya da mail ile dilerseniz de müşteri hizmetlerinden kolayca kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Bunun için kargo takip numaranızı bilmeniz ve 0312 278 81 71 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.

Ceva Lojistik Kargo Takip

Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Numarası

Taşımacılık sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen ceva lojistik her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alan da kendinden söz ettirmiştir. Ceva lojistik amacı müşterilerine hitap eden taşımacılık imkanlarını en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan taşımacılık işlemlerini en kısa sürede ve güvenilir olarak ulaştırmaktadır.

Hizmetlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için de ceva lojistik müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Bu nokta da en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ceva lojistik ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilir ve anında sonuca ulaşabilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi ceva lojistik çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz. Ceva Lojistik Çağrı Merkezi İletişim Numarası ise 0216 999 24 40 iken müşteri hizmetleri numarası ise 0312 278 81 71’dir.

BİZE YAZIN

Kargo şikayet ve isteklerinizi aşağıdaki cevap yaz bölümüne yazabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Harun küplü
Harun küplü
4 ay önce

Kod girecek buton calışmıyor int ceva ile ilgili takip dorgulama bile cıkmıyo sacma sapan inş gercektir ceva lojistk

ali koc
ali koc
3 ay önce

kargo gelmiyor. muhatap yok. birbirlerinden habersizler. mahalle arasında bile dağıtım yapamayan firma.
allah ellerine düşürmesin

Irina
Irina
2 ay önce

Bir cep tel numara Ceva logistikta var mi?yurtdisindan ariyorum, Watsapp kullanmak isterdim

Zeynep
Zeynep
2 ay önce

Günlerdir kargo yolda olarak görünüyor, bir muhatap yok, link açılmıyor kargonun nerede olduğunu göremiyorum ne saçma! beraber istediğim ürünler iki katı büyüklükte olmasına rağmen günler öncesinden teslim edildi

Soner taslak
Soner taslak
17 gün önce

Bugün 8 eyşül. Kargo yola çıkalı 2 gün olmuş. Tahmini teslim tarihi dün 13 eylüldü. Bugün 14 eylül olarak görünüyor. Yaklaşacağına uzaklaşıyor mu ne? Endişelenmeye başladım.

yunus alkan
yunus alkan
16 gün önce

23 ağustosta Trendyol üzerinden sipariş ettiğim7356992510892 numaralı kargom halen yolda gözüküyor. Ceva lojistiği aramama rağmen net bir bilgi vermiyor bir kargo 20 günde gelir mi çok kötü bir firma çok geç olmasına rağmen kargom yolda gözüküyor İzmir den Kars/Sarıkamış’a bir kargo 20 gündemi geliyor. Kendim gidip alsaydım daha iyi olurdu Ceva lütfen kargomu elime ulaştırın Mağduriyetimi giderin…

Last edited 16 gün önce by yunus alkan
Ahmet
Ahmet
12 gün önce

Rezil bir kargo şirketi şirket olduguda şüpheli telefon yok muhatap yok firma yok gelen yok giden yok

8
0
Kargo şikayet ve isteklerinizi aşağıdaki cevap yaz bölümüne yazabilirsiniz. x
()
x