Gefco Kargo Takip – Gefco Kargo Kaç Günde Gelir

Gefco kargo takip ve Gefco kargo kaç günde gelir, detayları sizlerle paylaşıyoruz. Gefco kargo kimin ve Gefco kargo şikayet hattını birlikte inceleyelim.

Gefco Kargo tarafından teslim alınan kargolarınızın takibini gerçekleştirebilmek için kargo firmasının internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Kargo firmasının internet adresine ulaşabilmek için de pkge.net adresine giriş yapmanız gerekir. Bu adrese giriş yapıp daha sonra kargo takip bölümüne geldiğinizde burada paketin parça numarası bölümünü doldurmanız gerekiyor. Bu bölümü kargonuzu takip edebilmek için gönderi numaranızı yazmanız gerekir. Daha sonra kargonuzun takibini buradan yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0543 594 01 01
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
WhatsApp0543 594 01 01
Gefco Kargo İletişim

Gefco Kargo Kaç Günde Gelir?

Gefco kargo kaç günde gelir, Gefco Kargo tarafından teslim alınan kargonuzun kaç günde geleceğini öğrenebilmek için kargo firmasının internet adresi üzerinden kargo takibi yapabilirsiniz. Kargo takibi yaparak kargonuzu ne kadar süre içerisinde sizlere teslim edileceğini öğrenebilirsiniz. genel olarak kargonun 0-14 iş günü içerisinde sizlere teslim edildiğini söyleyebilmek mümkündür. Kargonuzun teslim suresi ise tamamen adresinize ve kargonuzun boyutuna göre değişiklik göstermektedir.

Gefco Kargo Şikayet

Gevşe tarafından teslim alınan kargolar hakkında yapılan şikayetlerin incelenmesi için şikayet var sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmanın buradan şikayetler ile yakından ilgilenip ilgilenmediğini de inceleyebiliyorsunuz. Şikayet oluşturmak istediğinizde de Kargo firmasının müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmek için de kargo firmasının şubelerinin telefon numaralarını kullanarak işlem yapabilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


Gefco Kargo Kimin?

Gefco kargonun sahibi CMA CGM Group firmasıdır. Avrupa’nın oldukça popüler lojistik firmaları arasında yer alan Gefco Kargo Firması Türkiye’de ve 100’e yakın ülkede hizmet vermektedir. 1949 yılından beri hizmet veren firma Rus firmasıdır.

GEFCO Kargo İletişim

Gefco kargonun farklı bölgelerde birçok şubesi bulunduğu için şubeler ile iletişim kurabilmek mümkün oluyor. Firmanın Ankara şubesi ile iletişim kurabilmek için 0543 594 01 01 numarasını arayabilirsiniz. Ankara şubesi ile bu şekilde iletişim kurabilmek mümkün oluyor.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

 1. Gefco kargo takip işlemini, Gefco’nun web sitesinde veya mobil uygulamasında yapabilirsiniz.

  Gefco’nun web sitesinde kargo takibi yapmak için:

  Gefco’nun web sitesine gidin.
  Kargo takip bölümüne gidin.
  Kargonuzun takip numarasını girin.
  “Takip Et” düğmesine tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı