Aras Kargo Takip (TC Sorgulama Ekranı)

Müşteri Hizmetleri444 25 52
Genel Merkez İletişim0 (216) 538 55 00
İnternet Sitesiaraskargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00

Son dönemde oldukça yoğun olan gönderi alma işlemleri, kullanıcılarda kargo şirketlerinin işlemlerine ilişkin bazı sorular sormasına da neden olmaktadır. Ülkemizde hizmet sunan birçok kargo firması, kullanıcılarına en kesin ve hızlı hizmeti vermeyi hedefler. Bunlardan biri olan Aras Kargo, her zaman hizmet alabileceğiniz, gönderilerinizi takip edebileceğiniz yapısıyla ön plana çıkar.

Gönderi takip işlemleri tüm kargolarda olduğu gibi Aras Kargo takip no ile gerçekleşmektedir. Bu numara, gönderinize ait olup, ona özel şekilde hazırlanır. Gönderi anında oluşan numarayla her zaman kargonuzu takip edebilir, işlemlerinizi bu numara sayesinde yapabilirsiniz.

TC Kimlik No ile Kargo Sorgulama

Özellikle son dönemde internet alışverişlerinin yaygınlaşması, bazen de mecburen bu alanlardan alış yapmak zorunda kalmamız, kargoların işlerini arttırdı. Bazı aksaklıklar olsa da, bir şekilde kargolarınız elinize ulaşmaktadır. Aras kargo fiş no takip işlemi, oldukça karmaşık gibi görünse de, müşteri hizmetlerinden fiş numaranızı vererek, gönderi numaranızı anında öğrenebilirsiniz.

Özellikleri itibariyle, kargo takip işlemlerinizi https://social.araskargo.com.tr/ linkinden kontrol edebilirsiniz. Bu alana mutlaka, doğru şekilde gönderi takip numaranızı yazabilir, hızlı şekilde gönderinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Sizin haricinizde bir teslimat söz konusu ise, bunun bilgilerine de bu alanda ulaşmanız mümkün. Genel olarak, sorgulama ekranında, her zaman aktif şekilde anlık işlemleri görmeniz mümkün olacaktır.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras kargo ile gönderilerinizin takibinde gerekli olan gönderi takip numarası, aynı zamanda kargo takip numaranızdır. Eğer bu numarayı kaybettiyseniz, o zaman 444 25 52 numaralı, Arar Kargo müşteri hizmetlerini arayarak, işlemleriniz hakkında detaylara ulaşmanız mümkün olacaktır. Aras Kargo takip TC kimlik no ile takip etmeniz pek mümkün olmamakla birlikte, şubelerden bu konuda destek alabilirsiniz.

Size en yakın ya da gönderi yaptığınız, teslim alacağınız şubeye giderek, isim soy isim ve TC kimlik numaranızı vererek, kargonuzun son durumu hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde gelmemiş olan kargonuz ile ilgili takip numaranızı da, kargo şubesinden edinmeniz mümkün olacaktır. Her zaman için aktif ve özel bir şekilde işlem yapabileceğiniz bu işlemler sayesinde, kargonuzu kontrol edebilirsiniz.

Aras Kargo siparişim ne zaman gelir?

Kargonuz 0-600 kilometre mesafeler arası için 1.5 ile 2 gün arası sürmektedir. 600 Kilometre üzeri mesafeler için ise 2.5 ile 3 gün arası kadar sürede size teslim edilecektir.

Adıma bir kargo var mı?

444 25 52 Numaralı müşteri hizmetlerini arayarak isim ve kimlik bilgilerinizi vererek adınıza kargo olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Aras Kargo Kaçta Kapanıyor

Aras Kargo geri iade saatleri

Şimdi, Kargo Sorgula

3 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı