Aras Kargo Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor – Bugün Gelir mi?

Hayatımıza teknolojinin hızla girmesiyle birlikte birçok işlerimizi internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. İnternet üzerinden hızlı bir şekilde alışveriş yapabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İnternet üzerinden satın aldığınız ürünler kargo şirketleri tarafından dağıtıma çıkmaktadır. Ülkemizde çok sayıda kargo şirketi bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan kargo şirketlerinden biri olan Aras Kargo’nun çalışma saatleri ise merak konusudur. Sizler için Aras Kargo hakkında tüm merak ettiklerinizi ele aldık. Hadi başlayalım.

Aras Kargo Dağıtım Saatleri 2024

İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerinizi veya herhangi bir ürünü başka bir yere göndermek için kargo şirketlerini tercih ederiz. Kargo şirketlerinde tercih edilen en önemli kriterlerden birisi kargonun hızlı bir şekilde ulaşmasıdır. Aras kargo ülkemizde hizmet veren kargo şirketlerinden biridir. Aras kargonun, kargo dağıtım saatlerini araştırdık. İşte Aras kargonun dağıtım saatleri;

  • Aras kargonun dağıtım saatleri hafta içi 18.00 olurken cumartesi günleri saat 15.00’a kadar kargo dağıtımı yapmaktadır. Sabahları ise saat 09.00 saatlerinde dağıtıma çıkar.

Aras Kargo, Pazar Günü Açık Mı

Hayatımızda gerekli olan kargo şirketleri ülkemizde çok sayıda vardır. Aras kargo ülkemizin her yerine istediğiniz gönderileri taşımaktadır. Aras kargo birçok kişi tarafından sevilen kargo şirketlerinden biridir. Aras kargonun çalışma saatleri ve pazar günü açık olup olmadığı ise merak konusu olmaktadır.

  • Aras kargo hafta sonu sadece cumartesi günleri hizmet vermektedir. Aras kargo pazar günleri hizmet vermez. Pazar günlerinde Aras kargo kapalıdır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri 2024

Aras Kargo Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Aras kargo ile dilediğiniz gönderiyi istediğiniz yere yollayabilirsiniz. Aras kargo hafta içi ve cumartesi günleri hizmet vermektedir. Aras kargo telefon ile adresten gönderi kabulünü hafta içi saat 15.30’a kadar gerçekleştirmektedir. Kargonuzu şubeye hafta içi saat 17.00’a kadar teslim etmeniz gerekir yoksa kargonuz alınmaz. Aras kargonun çalışma saatlerini sizler için derledik.

  • Aras kargo hafta içi sabah 08.30 da hizmet vermeye başlar ve akşam 18.00 da kapanmaktadır. Hafta sonu ise sadece cumartesi günleri hizmet verir.

Aras Kargo Cumartesi Dağıtım Yapıyor Mu

Aras kargo ülkemizde tercih edilen, tanınan bir kargo şirketidir. Aras kargo ile gönderilerinizi teslim alabilir veya gönderileriniz yollayabilirsiniz. Aras kargonun çalışma saatleri ise ülkemizde birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Aras kargo cumartesi günü dağıtım yapmaktadır. Cumartesi günleri yarım gün hizmet vermektedir. Cumartesi günlerinde Aras Kargonun çalışma saatleri şu şekildedir;

  • Aras kargo cumartesi günü sabah 08.30 saatinde hizmet vermeye başar öğlen ise 13.00 saatinde kapanmaktadır.

Aras Kargo geri iade saatleri

Aras Kargo Çalışma Günleri ve Saatleri

Tozlu Kargo Takip

MNG Kargo Takip No

Aras Kargo dağıtım ne zaman gelir?

Aras Kargo, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır.

Bir kargo en geç saat kaçta gelir?

Bir kargo, genellikle hafta içi 18:00’a kadar teslim edilmektedir. Ancak, bazı kargo şirketleri, saat 20:00’a kadar dağıtım yapabilmektedir.

Aras Kargo cumartesi saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Aras Kargo, cumartesi 10:00-16:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır.

Kargo şirketleri saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Kargo şirketleri, genellikle hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır.

Adrese teslim edilemeyen kargo tekrar dağıtıma çıkar mı?

Evet, adrese teslim edilemeyen kargo tekrar dağıtıma çıkar. Kargo şirketi, size bir not bırakır ve kargonuzu şubeden teslim almanızı ister. Ayrıca, kargonuzu tekrar teslim almak için, 0850 222 98 88 numaralı Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Akşam 9 da kargo gelir mi?

Akşam 9’da kargo gelme ihtimali çok düşüktür. Ancak, bazı kargo şirketleri, saat 20:00’a kadar dağıtım yapabilmektedir.

Saat 18 den sonra kargo gelir mi?

Saat 18’den sonra kargo gelme ihtimali çok düşüktür. Ancak, bazı kargo şirketleri, saat 20:00’a kadar dağıtım yapabilmektedir.

Aras Kargo dağıtım ne zaman bitiyor?

Aras Kargo, hafta içi 18:00’a kadar dağıtım yapmaktadır. Hafta sonu ise 16:00’a kadar dağıtım yapmaktadır.

Kargom teslim edildi görünüyor ama gelmedi ne yapmalıyım?

Kargonuz teslim edildi görünüyor ama gelmediyse, öncelikle kargo şirketini aramanız gerekmektedir. Kargo şirketinden, kargonuzun teslimat durumunu teyit edebilirsiniz. Eğer kargo şirketinin sisteminde kargonuzun teslim edildiği bilgisi doğruysa, kargonuzun teslimat adresinde bir hata olabileceğini düşünebilirsiniz. Bu durumda, kargonuzun teslimat adresini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Aras Kargo adıma kargo var mı?

Aras Kargo adıma kargo var mı sorusunu, Aras Kargo’nun internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden sorgulayabilirsiniz. Ayrıca, Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayarak da adıma kargo var mı sorusunu sorabilirsiniz.

Kargoyu başkası teslim alabilir mi?

Kargoyu başkası teslim alabilir. Bunun için, kargoyu teslim alacak kişinin kimlik bilgilerini kargo şirketine vermeniz gerekmektedir.

Dağıtıma çıkan kargo gün içinde gelir mi?

Dağıtıma çıkan kargo, genellikle gün içinde teslim edilmektedir. Ancak, kargo şirketinin yoğunluğuna ve teslimat adresine göre, kargonuzun teslimatı ertesi güne sarkabilir.

Aras Kargo gece çalışıyor mu?

Aras Kargo, gece çalışmamaktadır. Aras Kargo, sabah 09:00’dan akşam 18:00’a kadar çalışmaktadır.

1 günde kargo gelir mi?

1 günde kargo gelmesi, kargo şirketinin yoğunluğuna ve teslimat adresine göre değişmektedir. Genellikle, aynı gün kargoya teslim edilen kargolar, ertesi gün teslim edilmektedir. Ancak, bazı durumlarda, kargonuzun teslimatı 2-3 gün sürebilir.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı