Ziraat Kart Kargo Takip (Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?)

Ziraat kart kargo takip nasıl yapılır ve Ziraat kart kurye gönderi sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ziraat kartım nerede işte detayları.

Ziraat Bankası Kart Kargo Takip

Ziraat Kart Kargo Takip Numarası

Ziraat bankası kredi kartı veya bankamatik kartı onaylandıktan sonra yaklaşık 2 ile 3 hafta içinde adresinize teslim edilmektedir. Bu süre zarfında kurye firması adresinize gelmeden ömce mutlaka arayacaktır. Peki, kurye firması aramadı ve kartım nerede bilmiyorum nasıl sorgularım işte detayları.

Ziraat Bankası Kurye Telefon Numarası

Ziraat bankası kart kargo takibini kurye firması üzerinden yapabilirsiniz. Ziraat kredi kartı kargo sorgulama yapmak için çağrı merkezini arayabilir yada takip numarasını biliyorsanız internet sitesinden sorgulama yapabilirsiniz. 444 93 93 Kuryenet çağrı merkezi numarasını arayarak kart takibi yapabilirsiniz.

Ziraat kartı kargo gönderi numarasını biliyorsanız aşağıdaki ekrana girerek kargo sorgulama yapabilirsiniz. Sorgulama yapabilmek için takip numarasının ilk 12 hanesini yazınız.

Ziraat Kart Takibi İletişim

Ziraat Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenebilirim?

Ziraat bankası kargo takip yada kurye gönderi numarasını müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. Ziraat bankası 444 00 00 yada 0850 220 00 00 numaralarından müşteri hizmetlerini arayın.

Ziraat Bankası PTT ile Ne Gönderir?

Ziraat bankası PTT ile kredi kartı gönderebilir. Postacı kredi kartını belirttiğiniz adrese kısa sürede teslim edecektir. PTT Kargo sorgulamayı PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede başlığından yapabilirsiniz.

Kuryenet kart takip etmek için; kargo-takip.org/kuryenet-kargo-takip/245/ adresine tıklayın.

Ziraat Bankası banka kartım nerede?

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın son durumunu ve kurye bilgilerini alabilirsiniz. Bu işlem için aramanız gereken numara 0850 220 00 00.

Ziraat Bankası kredi kartı ne zaman gelir?

Kredi kartı teslimatı yoğunluk sebebi ile son zamanlarda 1 haftayı geçkin sürede gelmektedir. 1 Haftayı geçen sürede 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

PTT Kargo Pazar Günleri Dağıtım Yapıyor MuŞimdi, Kargo Sorgula

119 Şikayet Var

  1. Bu kuryenet kadar sorumsuz kargo görmedim ziraat bankası kartım 8 gündür getirmedi koca devletin bankası böyle sorumsuz kargoyla çalışıyor anlamadım gelince kartı teslim almayacağım

  2. Ziraat gibi büyük, köklü bir bankanın böyle berbat bir kargo şirketi ile çalışması ne kadar sinir bozucu.

  3. 2 hafta bitti 3 cü hafta başladı ama hala kat gelmedi kargoyu arıyorum ki 3 kere aradım 18 sıradasınız 15 sıradasınız13 sıradasınız diyor sonra 1 tuşlayın biz sizi arıyalım diyor sonra tekrar 18 sıraya atıyor töbe haşa muhattab yok yakışmıyor devlet bankasına bu sorumsuzluk 2 hafta bitti 3 haftanın başı ben evde kart bkliyorum yazık vallahi ..

    1. Aynı durumdayım bende lütfen yardımcı olun bu konuda 8 ekimde teslim edilmesi gereken kartım bugün 17 Ekim halla alamdim lütfen bilgilendirin bizi ….

  4. Bu kurye nasıl calisiyo ya bukadar ihmal ve geciken kurye görmedim bun kuryeyle banka nasıl çalışıyor bankayada şikayet ve başvuru sart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı