Yurtiçi Kargo Kaça Kadar Kargo Alıyor – Kaçta Kapanıyor

Yurtiçi Kargo Kaça Kadar Kargo Alıyor diye araştırma yapıldığı zaman, yurtiçi kargo firmasının resmi sayfasında hafta içi saat 18.00 ve hafta sonu da cumartesi günleri saat 17.00’a kadar Türkiye genelinde olan tüm Yurtiçi kargo firmalarına kargo teslimatlarınızı yapabilirsiniz. Bununla beraber “VIP Çeyrek Gün ve VIP Şehir içi” hizmetleri, cumartesi günleri yurtiçi kargoda yapılmamaktadır. Pazar günleri dâhil olmak üzere, resmi tatil günlerinde de yurtiçi kargo şubeleri hizmet vermemektedir ve dolayısıyla kapalıdır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri iletişim için 444 99 99 telefon numarasını arayabilirsiniz. Pazar günleri hariç olmak üzere saat 08.00 ile 20.00 arasında alabileceğiniz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • En yakın bölgede olan şubelerin bilgisini almak
 • Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek
 • Teslimat bilgisi ile ilgili olarak bilgi almak
 • Teslim süresi ile ilgili olarak bilgi almak
 • Adrese kurye talebi için istekte bulunmak
 • Öneri, şikâyet ya da görüşleriniz için iletişim sağlamak

Bunun yanı sıra yurtiçi kargo müşteri hizmetleri ile iletişim kurarken 7 gün 24 saat boyunca sesli yanıt sistemleri üzerinden aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:

 • En yakın şube bilgisinin nerede olduğu
 • Kargonuzun nerede olduğunun bilgisi
 • Teslimat ile ilgili bilgi almak

Tüm bunlarla ilgili mesai saatleri içerisinde müşteri temsilcileri ile görüşebilir ya da mesai saatleri dışında sesli yanıt sisteminden gerekli olan bilgileri alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İade Saatleri

Yurtiçi Kargo Kaça Kadar Kargo Alıyor

Yurtiçi kargo iade saatleri, e-ticaret kullanıcılarının kargo iade sürecini kolaylaştıran bir uygulama olmakla beraber, YK Plus 7/24 kargo dolapları ile istenilen saatte ve istenilen günde iade gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra şubelerde mesai saatleri içerisinde iade ile ilgili işlemler yapılabilir.

 • Yurtiçi kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 ile 18.00 arasındadır
 • Yurtiçi kargo çalışma saatleri hafta sonu 09.00 ile 17.00 arasındadır.
 • Cumartesi günleri standart işleyiş saat 13.00’a kadar devam etmektedir.
 • Yurtiçi kargo cumartesi günleri saat 13.00 ile 17.00 saatleri arasında müşterilerin gönderilerinin kabulü ve teslimatları yalnızca yurtiçi kargo şubelerinden yapılmaktadır.

Tüm bunlarla beraber daha ayrıntılı bilgi almak için 444 99 99 numaralı yurtiçi kargo firmasını arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İlçelere Dağıtım Günleri

Yurtiçi Kargo İlçelere Dağıtım Günleri, ürün ve hizmetler, şubeden şubeye, kapıdan şubeye ve şubeden kapıya olacak şekilde değişkenlik göstermektedir.

 • 600 km altı, minimum 1 iş günü olurken, maksimum 2 iş günüdür.
 • 600 km ile 1200 km arası minimum 2 iş günü olurken, maksimum 3 iş günüdür.
 • 1200 km üstü minimum 3 iş günü olmakla beraber, maksimum olarak 4 iş günüdür.

Bu sayılar ortalama olmakla beraber, 1 ile 5 güne kadar değişkenlik göstermektedir.

 • Şubeden şubeye ve kapıdan şubeye teslim günleri pazartesi ve Cuma günleri 09.00-18.00 arasında olmakla beraber, cumartesi günleri 09.00 ile 17.00 arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Şubeden kapıya ise Pazartesi ve Cuma günleri 09.00 ile 18.00 saatleri arasında değişkenlik göstermektedir.

Ayrıca gönderinin kabul edildiği gün, hedeflenen teslim süresi aslında teslim süresi (1-5 gün arası) hesaplamasına dâhil edilmemektedir. Ancak VIP çeyrek gün ve VIP şehir içi hizmetlerinde bu durum farklılık göstermektedir.

 • VIP 24:600 km üzeri olan mesafelerde gönderiler 1 gün içerisinde teslim edilmesi, yurtiçi kargonun hedeflerindendir
 • VIP kargo için yurtiçi kargo müşteri hizmetlerini arayarak ya da yurtiçi kargonun internet sitesinden kabul saatlerini ve ulaştırma saatlerini daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 • VIP şehir içi yurtiçi kargo hizmetinde İstanbul, Ankara ve İzmir büyükşehirlerinde sabah saatlerinde teslim edilmiş olan ürünler, aynı şehir içinde ise gün içerisinde yurtiçi kargo tarafından teslimatın yapılması hedeflenmektedir.

Tüm bunlarla beraber, bazı ilçelerde ilçenin kargo şubesinin olup olmama durumlarına ve diğer durumlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yine detaylı bilgi almak için 444 99 99 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Fatura Sorgulama

Yurtiçi Kargo Adres Değişikliği

Yurtiçi Kargo Aynı Gün Teslim Ücreti

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo kaçta kargo alıyor?

Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında kargo kabul etmektedir. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında kargo kabul etmektedir.

Yurtiçi Kargo iade saat kaça kadar?

Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında iade kabul etmektedir. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında iade kabul etmektedir.

Yurtiçi Kargo saat kaça kadar açık?

Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında açıktır. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında açıktır.

Yurtiçi Kargo En son saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Yurtiçi Kargo, hafta içi 18:00’a kadar dağıtım yapmaktadır. Hafta sonu ise 16:00’a kadar dağıtım yapmaktadır.

Kargolar saat kaça kadar kargo alır?

Kargo şirketleri, genellikle hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında kargo kabul etmektedir. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında kargo kabul etmektedir.

Yurtiçi Kargo haftasonu kaça kadar?

Yurtiçi Kargo, hafta sonu 10:00-16:00 saatleri arasında açıktır.

Kargolar saat kaça kadar iade alıyor?

Kargo şirketleri, genellikle hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında iade kabul etmektedir. Hafta sonu ise 10:00-16:00 saatleri arasında iade kabul etmektedir.

Yurtiçi Kargo 7 24 kargo dolabı nedir?

Yurtiçi Kargo 7 24 kargo dolabı, 7 gün 24 saat kargo alımı ve teslimatı yapabileceğiniz bir sistemdir. Bu sistemde, kargolarınızı kargo dolabına bırakabilir veya kargo dolabından teslim alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Evden iade kargo alıyor mu?

Yurtiçi Kargo, evden iade kargo almaktadır. Bunun için, Yurtiçi Kargo’nun internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden iade talebi oluşturmanız gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo kime ait?

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında kurulan ve Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biridir. Yurtiçi Kargo, Türk Hava Yolları Holding A.Ş.’ye aittir.

Yurtiçi Kargo cumartesi iade alıyor mu?

Yurtiçi Kargo, cumartesi iade almaktadır. Cumartesi günleri 10:00-16:00 saatleri arasında iade kabul edilmektedir.

Kargo saat kaçta yola çıkar?

Kargoların yola çıkış saati, kargo şirketinin yoğunluğuna ve teslimat adresine göre değişmektedir. Genellikle, kargolar, kargo şirketinin şubesine teslim edildiği gün veya ertesi gün yola çıkmaktadır.

Saat 18 den sonra kargo gelir mi?

Saat 18 den sonra kargo gelme ihtimali düşüktür. Ancak, bazı kargo şirketleri, saat 20:00’a kadar dağıtım yapabilmektedir.

Yurtiçi Kargo evde bulamazsa tekrar getirir mi?

Yurtiçi Kargo, evde bulamadığınız takdirde, evinize bir not bırakır ve kargonuzu şubeden teslim almanızı ister. Ayrıca, kargonuzu tekrar teslim almak için, 0850 222 98 88 numaralı Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Dağıtıma çıkan kargo Aynı gün gelir mi?

Dağıtıma çıkan kargo, aynı gün gelmesi beklenir. Ancak, kargo şirketinin yoğunluğuna ve teslimat adresine göre, kargonuzun teslimatı ertesi güne sarkabilir.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı