We World Express Kargo Takip (Weworldexpress Amazon Kargo Takip)

We World Express Kargo Takip numarası ile kargo takip sorgulama nasıl yapılır ve We World Express kargom nerede işte detayları.

We World Express Kargo Takip

We World Express Nedir?

We World Express, ortaklarına lojistik çözümler sunar. İster çok uluslu bir şirket olun, ister bir e-platformda küçük bir çevrimiçi mağaza işletin, We World’de tüm nakliye gereksinimleriniz için çözümler vardır. Merkezi Hong Kong’da bulunan We World Express, geniş küresel erişimi ve hissedarlarının güçlü desteği sayesinde şimdiden küresel olarak 100’den fazla ülkeyi birbirine bağlıyor.

We World Express, 2019 yılında dünyaca ünlü üç ortak: Türk Hava Yolları, ZTO Express ve PAL Air tarafından kuruldu.

We World Express Kargo Takip

We World Express Türkiye İletişim

1933 yılında beş uçaktan oluşan filo ile kurulan Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, 330’u aşkın (yolcu ve kargo) uçaktan oluşan bir filoya sahiptir. Sanayi devi, 120’den fazla ülkede dünya çapında 300’den fazla noktaya uçuyor. We World Express, dünyanın en büyük dış hat uçuş ağı sayesinde Türk Hava Yolları ile 120’den fazla ülkeye ulaşabilmektedir.

  • Telefon: 0212 916 19 96
  • Mail adres: [email protected]
  • Açık adres: Ataköy towers A blok ofis No:55 Çobançesme E-5 yan yol cad. No:20/1 Ataköy 7-8-9-10. Kısım Bakırköy – İstanbul – Turkey

ZTO, günlük 30 milyon koli ile dünyanın en büyük paket dağıtıcısıdır ve tüm Çin’de en geniş ekspres teslimat kapsamına sahiptir. ZTO’nun ağında 200.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır (17.000’den fazla doğrudan istihdam edilmektedir); 27.000’den fazla servis noktasını çalıştırır ve tek bir entegre BT platformunda 40.000’den fazla aracı çalıştırır. Güçlü BT sistemi sayesinde Asya’daki kapsama alanı

We World Express Kargo Takip kargo sorgulama

We World Express Kargo

We world express kargo takip ve kargo sorgulamayı kolayca yapabilirsiniz. Gönderilerinizi takip etmek için lütfen takip numaranızı https://www.weworldexpress.com/wwe/track adresinin anasayfasında bulunan sorgulama ekranına giriniz.

WeWorldExpress müşteri hizmetleri ve daha fazla bilgiye ulaşmak için; kargo-takip.org/we-world-express-kargo-takip/164/ adresine tıklayın.

We World Express Kargo takibi nasıl yapılır?

We World Express resmi web adresinde anasayfada bulunan sorgulama alanına kargo takip numaranızı yazınız. https://www.weworldexpress.com/wwe/track Bu adres ile işleminize devam edebilirsiniz.

Weworldexpress nerede?

Genel merkezi Hong Kong’da bulunan firmanın İstanbul/Bakırköyde Türkiye bayisi vardır.

Arvato Scs Kargo Takip

Ceva Lojistik İletişim

Rossmann Kargo TakipŞimdi, Kargo Sorgula

217 Şikayet Var

  1. Sayın yetkili 18.10 tarihinde teslim etmeniz gereken 278 981 712 nolu paketim evde olmadığımdan 2 gün sonra adresime gönderirseniz memnun olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı