USPS Kargo Takip – USPS Kargo Kaç Günde Gelir?

USPS kargo takip ve USPS kargo kaç günde gelir, detayları sizlerle paylaşıyoruz. USPS Türkiye dağıtım ve USPS Türkiye’de kiminle çalışıyor, birlikte inceleyelim.

USPS kargo takip , USPS tarafından teslim alınan kargolarınızın takibini gerçekleştirebilmek için kargo firmasının kargo takibi bölümünü kullanabilirsiniz. Firmanın internet sitesine giriş yapıp USPS takip numaralarını girin bölümüne kargo takip numaranızı yazdığınızda kargo takibinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylelikle kargonuzun sizlere ne zaman ulaştırılacağını öğrenebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri0212 413 22
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
AdresMerkez Papirüs Plaza Ayazma Caddesi No: 37 44/B Blok 34406 Kağıthane/ İstanbul
Gefco Kargo İletişim

USPS Kargo Kaç Günde Gelir?

USPS kargo kaç günde gelir, USPS tarafından teslim alınan kargoların hangi zaman dilimi içerisinde teslim edileceği de merak edilen konular arasında yer alır. Kargo firması teslim işlemlerini genel olarak mesafeye göre gerçekleştirir. Kargo teslimi süresi mesafeye göre değişiklik gösterdiği için net bir surenin söylenebilmesi mümkün değildir. Kargo firması ile yurt içi gönderim yaptığınızda genel olarak 1 iş günü ve 3 iş günü içerisinde hizmet alabilmeniz mümkün oluyor.

USPS Türkiye Dağıtım

USPS Kargo Takip
USPS Kargo Takip

USPS Türkiye dağıtım, USPS Kargo firması dünyanın birçok bölgesine hizmet veren bir kargo firmasıdır. Fakat kargo firmasının ülkemizde de hizmet verdiği bölgeler mevcuttur. USPS Kargo tarafından kargolarınızın dağıtımı hakkında bilgi sahibi olabilmek için kargo firmasının internet adresini ziyaret edebilirsiniz.


Daha fazla ilgili içerik;


USPS Türkiye’de Kiminle Çalışıyor?

USPS Türkiye’de kiminle çalışıyor, USPS Kargo firması tarafından teslim alınan kargolarınızın Türkiye’de sizlere teslim edilebilmesi için PTT Kargo’dan hizmet alabiliyorsunuz. Kargo firması PTT Kargo firması ile işbirliği yaptığı için kargolarınızın PTT kargo ile sizlere güvenilir bir şekilde teslim edilebilmesi mümkün oluyor. Teslimat suresi ise adresinizin kargo firmasına olan uzaklığına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu gibi faktörler göz önünde bulundurulduğunda kargonuz sizlere en kısa süre içerisinde teslim edilebiliyor.

USPS Türkiye İletişim

UPS Kargo firmasının Türkiye’deki şubesi ile iletişime geçebilmek için 0212 413 22 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Aynı zamanda Merkez Papirüs Plaza Ayazma Caddesi No: 37 44/B Blok 34406 Kağıthane/ İstanbul adresi üzerinden de kargo Firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı