Ücretsiz Sürat Kargo Mobil APK Uygulama İndir

Sürat kargo takip uygulaması ve Sürat Kargom nerede sorgulama mobil uygulamasını indirerek hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sürat kargo mobil kurye çağırma, hızlı müşteri hizmetlerine bağlanma ve kampanyalar gibi bir çok konuda size yardımcı oluyor.

Ücretsiz Sürat Kargo Mobil APK Uygulama İndir

Sürat Kargo Mobil Uygulaması

Sürat kargo mobil uygulamasıyla aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Sürat kargo mobil uygulaması ücretsiz ve Sürat kargo şirketinin resmi uygulamasıdır.

  • Kargom Berede?,
  • Gönderim Süresi Hesaplama,
  • Kurye Çağır,
  • Şubeler,
  • Fiyat Hesaplama,

Sürat Kargo Mobil APK Yükle

Sürat Kargo mobil uygulaması android ve iPhone telefonlar için iOS sürümleri mevcuttur. Googleplay ve appstore uygulama mağazalarında bu uygulamaları bulabilirsiniz. Ayrıca Sürat kargo mobil uygulamasının android sürümü için buraya ve iPhone sürümünü indirmek için appstore mağazasından arama yapabilirsiniz.

Sürat Mobil Uygulama Açıklaması

2003 yılında kurulan Sürat Kargo, 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altında yönetim ve işleyişindeki köklü, yenilikçi, müşteri odaklı değişimiyle kısa zamanda sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Bugün, 15 bölge müdürlüğü, 25 aktarma merkezi, 700’den fazla şube, 1600 araçlık dev filosu, 1100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın kadrosu ile gönderilerinizi Türkiye’nin her yerine ve dünyda 220’den fazla ülke ve bölgeye kargolarınızı güvenle taşımaktadır.

GooglePlay
[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

BİZE YAZIN

Kargo şikayet ve isteklerinizi aşağıdaki cevap yaz bölümüne yazabilirsiniz.
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinize bayılırım, lütfen yorum yapın.x
()
x