Sürat Kargo Çalışma Saatleri 2022

Sürat kargo çalışma saatleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sürat Kargo, Pazar günü dağıtım yapıyor mu işte detaylar.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Sürat kargo çalışma saatleri 2022 için bilinmiyor. 2022 yılında çeşitli nedenlerden ötürü (sokağa çıkma vb.) kargo saatlerinde değişiklik yapabilir. Ancak mevcut durumda şu an ki çalışma saatleri ise şu şekildedir;

  • Hafta içi her gün: 08:30/18:00 saatler arasında hizmet veriyor.
  • Cumartesi: 08:30/14:00 saatler arasında hizmet veriyor.
  • Pazar: Tatil

Sürat Kargo, Pazar Günü Dağıtım Yapıyor Mu

Sürat Kargo, Pazar günü dağıtım yapıyor mu sorusuna sık bir şekilde yanıt aranıyor. Sürat kargo Pazar günleri dağıtım yapmıyor. Pazar günleri tüm kargo firmalarında olduğu gibi Sürat kargoda da tatil günüdür. Ancak cumartesi saat 14:00’a kadar tüm kargoların dağıtımı ilgili bölgelere yapılıyor. Pazar gününe sarkan kargolarınız ise bir sonraki iş gününde adresinize teslim ediliyor.

Sürat Kargo Öğle Arası Saatleri

Sürat Kargo Öğle arası saatleri bulunmamaktadır. Çünkü Sürat kargo öğle molası vermiyor. Bunun yerine personellerini öğle yemeğine çıkardığı zaman dönüşümlü bir sistemi tercih ediyor. Böylece her an ulaşılabilir olmayı ve müşterilerine kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor. Günün her saatinde ilgili sürat kargo şubesini arayabilir ve irtibata kolayca geçebilirsiniz.

Sürat Kargo Hafta Sonu Dağıtım Yapıyor Mu

Sürat Kargo hafta sonu dağıtım yapıyor mu sorusu en sık araştırılan soru olarak dikkat çekiyor. Bildiğiniz üzere tüm kargo şirketleri Pazar günü hizmet vermiyor. Ancak cumartesi günü de saat genelde 13:30 ya da 14:00’a kadar dağıtım hizmeti veriyor. Sürat kargo da aynı sistemle hizmet veriyor. Sürat kargonun hafta sonu çalışma saatlerini aktarmak gerekirse de;

  • Cumartesi: 08:30/14:00 saatler arasında hizmet veriyor.
  • Pazar: Tatil günü olarak belirlenmiştir.

Sürat Kargo Cumartesi Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor

Sürat Kargo Cumartesi kaça kadar dağıtım yapıyor sorusu sıkça merak ediliyor. Sürat kargonun cumartesi günleri son dağıtım saati 14:00’a kadardır. Bu saatten sonra hizmeti dolduğu için dağıtım yapmıyor. Eğer bu saate kadar yetişmeyen dağıtımlar varsa da bir sonraki iş günü olan Pazartesi günü adreslerinize kalan kargolarınızı teslim ediyor. Eğer cumartesi dağıtıma yetişmeme ihtimali olan kargolarınız varsa da direk şubelerden gidip kendiniz teslim alabilirsiniz.

Sürat Kargo Kargo Takip 2022

Sürat kargo nilüfer mikro 2022

Sürat Kargo Turgutreis 2022

Sürat kargo pazar günü açık mı 2022Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı