Ücretsiz Sürat Kargo Mobil APK Uygulama İndir

Sürat kargo takip uygulaması ve Sürat Kargom nerede sorgulama mobil uygulamasını indirerek hızlı ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sürat kargo mobil kurye çağırma, hızlı müşteri hizmetlerine bağlanma ve kampanyalar gibi bir çok konuda size yardımcı oluyor.

Sürat Kargo Mobil Kurye APK

Sürat kargo mobil uygulamasıyla aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz. Sürat kargo mobil uygulaması ücretsiz ve Sürat kargo şirketinin resmi uygulamasıdır.

Sürat Kargo Mobil APK Yükle

Sürat Kargo mobil uygulaması android telefonlar için uygulaması mevcuttur. Googleplay uygulama mağazalarında bu uygulamaları bulabilirsiniz. Ayrıca Sürat kargo mobil uygulamasının android sürümü aşağıda belirtilen Google play indir butonundan ücretsiz indirebilirsiniz. Apple (iphone) sürat kargo için uygulama indirme dosyası yüklememektedir.

Sürat Mobil Uygulama Açıklaması

2003 yılında kurulan Sürat Kargo, 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altında yönetim ve işleyişindeki köklü, yenilikçi, müşteri odaklı değişimiyle kısa zamanda sektörün en önemli oyuncuları arasında yerini aldı. Bugün, 15 bölge müdürlüğü, 25 aktarma merkezi, 700’den fazla şube, 1600 araçlık dev filosu, 1100 üzerinde mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın kadrosu ile gönderilerinizi Türkiye’nin her yerine ve dünyda 220’den fazla ülke ve bölgeye kargolarınızı güvenle taşımaktadır.

GooglePlay

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı