Sendeo Kargo Takip (Kaç Günde Gelir)

Teknolojinin gelişmesiyle internet üzerinden alışveriş yapan kişilerin sayısı da çoğaldı. Ülkemizde birçok kargo şirketi bulunmaktadır. Ülkemizin her yerine dağıtım yapan, gönderilerinizi evden çıkmanıza gerek kalmadan dağıtım yapmaktadırlar. Gönderinizin takip edilmesi için kargo takip sistemine girmeniz gerekir. Sendeo kargo şirketi son zamanlarda faaliyetlerini arttırmaktadır. Aldığınızı veya gönderdiğiniz kargoları takip etmek istiyor olabilirsiniz.

  • Sendeo kargo şirketine verilen gönderilerinizi takip etmek için sendeo.com.tr tıklamanız yeterlidir. Bu linke tıklayarak size verilen kargo takip numaranız ve resimdeki güvenlik kodunu girerek kargonuzu sorgulayabilirsiniz.
Sendeo Kargo Takip

Sendeo Nedir

Sendeo nedir sorusuna cevaben, Sendeo kargo şirketi eski adıyla Ay kargo şirketi Türkiye’nin 16 ilinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm Türkiye de faaliyet göstermeyi amaçlayan kargo şirketi şuanki yeni adı Sendeo kargo ile Türkiyenin 81 ilnde faaliyet göstermektedir.

Sendeo kargo şirketinin bir şubesi bulunmamaktadır. Kargonuzu alamadığınız durumlarda size yakın teslimat noktasında 3 gün bekletilmektedir. Şimdilik kurumsal kargolar üzerinden faaliyet gösterir. Yakın zamanda bireysel gönderiler için faaliyet göstereceğini açıklamıştır.

Sendeo Kargo Kimin

Sendeo Kargo kimin, bilgilendiriyoruz. Sendeo şirketi bir kargo şirketidir. Sendeo kargo şirketinin önceki adı Ay kargodur. Koç holding teslimat sektörüne’de giriş yapmıştır. Koç holdinge ait bu şirket tüm Türkiye’ye dağıtım yapmayı amaçlarlar.

HaftalıkÇalışma Saatleri
Hafta İçi09.00 – 18.00
Hafta Sonu09.00 – 14.00
Haftalık Çalışma Saatleri
  • Sendeo kargo şirketi Koç Holdinge aittir. Koç Holding teslimat işlerine de adımını atmıştır. Başarılı bir kargo şirketi olacağına inanılmaktadır.

Sendeo Dağıtım

Sendeo dağıtım

Sendeo kargo şirketinin şubesi fiziksel olarak yoktur. Gönderilerinizin alınmaması halinde teslimat noktası belirlenmektedir. Bu teslimat noktalarından gönderilerin alınmaması halinde gönderileriniz geri iade edilecektir. Kargolarınız dağıtıma çıktığı zaman sms ile bilgilendirilirsiniz. Sms ile bilgilendirildiğiniz takdir de kargonuz gün içinde teslim edilir. Kargonuz dağıtma çıktığında evde olmamanız halinde diğer gün bir daha dağıtıma çıkmaktadır.

  • Sendeo kargo şirketi dağıtıma çıktığı zaman sms ile haber verilmektedir. Sendeo kargo şirketi Türkiyenin 81 ilinde hizmet vermektedir.

Bir Günde Kargo İletişim – Şikayet, Kargo Takip

Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir – MNG, PTT, Yurtiçi ve Trendyol

Şimdi, Kargo Sorgula

5 Şikayet Var

  1. Kargonuz teslim alındı diye mesaj gönderdiler ortada kargo falan yok 4 gündür muhatap olmadığım müşteri temsilcisi kalmadı ama hala kargonun izine dahi ulaşılamadı Simdiye kadar hiç bir kargo şirketi bana bunun yarısı kadar ile mağduriyet yasatmadı İnanılır gibi değil Kargomu kime teslim ettikleri belli değil Teslim etmedilerse gonderebilecekleri kaç yer var da iki kargoyu bulamıyorlar Çıldırmak üzereyim Biraz daha oyalarlarsa önüme gelen her yere şikayet dilekçesi vereceğim

  2. Kargo çok geç geliyo elimde olması gerekirken hala gelmedi aceba gelecek mi onada emin değilim şüphesiyle yaklaşıyorum

  3. Önce dürüstlük ve işi hakkı ile yapabilme önemli olan. 2 kez aynı ürünü adresi bulamayıp bana da ne mesaj , ne arayıp sorma(bu firma telefon ile aramıyormuş, aramadan nasıl teslim edeceklerse her ikiş eşin de gün içinde çalıştığı günümüzde, ne mail ile bilgi vermeden, Amerikadan gelen kargoların ve diğer tüm kargo şirketlerinin ulaştığı adrese Sendeo ulaşamıyor, bir kez hadi oldu ( göndericiye verilen mesaj da sözde beni aramışlar bende kargoyu istememişim!!!)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı