PTT Gönderi Takip 2022

PTT Gönderi takip 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. PTT gönderi takip telefon ve PTT gönderi takip isimle sorgulama işte detaylar.

PTT Gönderi Takip İsimle Sorgulama

PTT gönderi takip işlemi, PTT Kargo aracılığıyla kargo alımı veyahut gönderimi yapan vatandaşlar tarafından sıkça araştırılmaktadır. Türkiye’nin en köklü kargo firmalarından biri olan PTT, hem kargo gönderimlerinde hem de kargo takip sürecinde kesintisiz destek sunmaktadır. Bu sayede PTT ile kargo alımı ya da gönderimi yapan bireyler anlık kargo bilgisine kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. PTT firması üzerinden kargo ve posta gönderimlerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz.

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

PTT Gönderi Takip Telefon

PTT ile gönderilen ya da alınacak olan kargoları takip etmenin en kolay yollarından bir tanesi de PTT gönderi takip telefon numarasını kullanmaktır. Bu yöntemi kullanacak olan bireyler, gönderi takip numarası olarak da bilinen barkod numarasını bilmelidir. Bu numara, kargo alıcılarına SMS olarak gönderilmektedir.

Barkod numarasını bilen kişiler, PTT gönderi takibi telefon numarasını kullanabilmektedir. PTT firmasının kargo takibi için kullanabileceğiniz telefon numarası 444 1 788 şeklindedir. Bu telefon numarasına her gün mesai saatlerinde kolay bir şekilde ulaşabilir ve kargonuzun anlık olarak konumunu öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Takip Telefon Numarası

PTT Gönderi Takip İsimle Sorgulama

Kargo barkod numarasını bilmeyen bireyler, PTT gönderi takip isimle sorgulama işleminin mümkün olup olmadığını merak etmektedir. Bir önceki başlıkta belirttiğimiz telefon numarasını kullanıp isim soyisim söyleyerek bilgi alabilirsiniz. Ancak isim ve soyisim bilgileriyle kargo sorgulama işlemini internet üzerinden yapabilmeniz mümkün değildir.

ePttAVM Kargo Takip

PTT Posta Takip

PTT posta takip işlemi yapmak için gonderitakip.ptt.gov.tr internet sitesine giriş yapmanız ve karşınıza çıkan ekrandaki boş kısma barkod numaranızı yazmanız gerekmektedir. Bu sayede posta ya da kargonuzun anlık konumunu ve tahmini teslimat tarihi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

PTT Bank Kartı Kargo Takip

PTT Gönderi Takip
PTT Gönderi Takip

PTT Kargo Adım Adım Takip

PTT kargo adım adım takip yapabilmek için gonderitakip.ptt.gov.tr sitesini kullanabilirsiniz. Bu sitede barkod numaranızın girişini yaparak kargonuzun yola çıktığı gün itibariyle yapılan işlemlerin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Kargonuzun gittiği transfer ve aktarma merkezleri, kargonuzun hangi şehirde olduğu, kargonuzun tahmini teslimat tarihi gibi tüm kargo adımlarını görüntüleyebilirsiniz. Kargonuz ile ilgili bilgi almak için ayrıca PTT kargo takip telefon numarasını da tercih edebilirsiniz.

PTT Yurtdışı Kargo TakipŞimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı