PTS Kargo Takip Gönderi Nerede?

PTS Kargo Takip sorgulama nasıl yapılır ve PTS Kargom nerede öğrenmek için hızlı çözüm bulun. PTS Kargo iletişim ve detaylı bilgileri.

PTS Kargo Takip Kargom Nerede?

Gönderilerde zamanlama konusunda oldukça hassas olan firma, e ticaret yapan birçok firma tarafından tercih edilir. Her zaman destek alabilir, her zaman etkin şekilde PTS kargo takip işlemlerini kontrol edebilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmeniz için mutlaka kargo takip numaranızın bulunması gerekmektedir. Ülke içinde değil, yurt dışında da eksiksiz ve tam anlamıyla kusursuz hizmet sağlayan bu firma, dünya genelinde birçok ülkeye gönderilerinizi götürebilir ve getirebilir. Hizmet anlayışı konusunda, oldukça net ve kesin hedeflere bağlıdır. Bu anlamda müşteri destek ekibinden her türlü desteği, anında almanız mümkün olacaktır.

PTS Kargo Takip Gönderi Nerede?

PTS Kargo Takip Sorgulama

Farklı kargo şirketleri, benzer çalışma prensiplerine sahip olsa da, bazı şirketler bu anlamda daha hızlı ve kaliteli hizmet sunarlar. Bunlar içinde yer alan PTS Worldwide firması, yurt dışı kökenli olan, ülkemizde de hizmet veren, kaliteli bir kargo firmasıdır. Gönderilerinizi bu firmayla yapabilir ya da alabilirsiniz. Bu gibi durumlarda PTS kargo takip işlemlerinizi sistemden de yapma olanağına sahipsiniz. Gönderi aşamasında size verilecek olan takip numaranızı bularak https://wp.pts.net/gonderi-takip ekranından gerekli sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Bu şekilde işlemleri, kargonun durumunu kontrol etme şansınız olacaktır. 1997 yılından beri faaliyet gösteren PTS, 220 ülkede hizmet sunar. Uluslararası gönderilerinizde de oldukça etkindir.

PTS Kargo Telefon İletişim Bilgileri

PTS Kargo Telefon İletişim Bilgileri

Bir gönderi yaptığınızda ya da beklerken, her zaman hizmet alan alarak, destek ekibinden yararlanabilirsiniz. PTF kargo çalışma saatleri içinde ulaşarak, kurye durumu, gönderi durumu ve teslim değişikliği gibi gerek duyduğunuz işlemleri yapabilirsiniz. Hafta içi sabah 8:00 ile akşam 18:00 arasında hizmet alabilirsiniz. Ayrıca 0 850 480 07 87 numaralı PTS müşteri hizmetlerinden de işlem yapmanız mümkün. Bunun yanı sıra, mesai saatleri dışında [email protected] mail adresinden işlemleriniz konusunda destek talep edebilir, görüşlerinizi bildirebilirsiniz. PTS Worldwide kargo fiyat bilgisi direk verilmez. Yapılacak olan gönderinin durumuna, cinsine, ölçülerine göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle kargonuzu verirken, net fiyatı öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak uluslararası taşımacılık işlemlerinde, uygun fiyatlı kargo hizmeti verdiği bilinmektedir. Yine de birkaç yerden fiyat alarak, kıyaslama yapmanızı öneririz.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı