Mng Kargo Takip (Kargom Nerede) MNG Kargo Numarası

Mng kargo takip ve MNG kargo numarası ile takip işlemi nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. MNG Kargo takip no ve kargom nerede birlikte inceyelim.

Müşteri Hizmetleri0 (850) 222 06 06
İnternet Sitesimngkargo.com.tr
Çalışma Saatleri09:00 – 18:00
Mailinfo@mngkargo.com.tr
WhatsApp908502220606

MNG Kargo takip no

MNG Kargo takip no ile kargonuzun nerede olduğu kolayca sorgulayabilirsiniz. Kargom nerede konusuna çözümü makalemizde bulmanız mümkündür.


Daha fazla ilgili içerik;


MNG Kargo Takip Ekranı

MNG Kargo iki farklı seçenekle takip sorgulama imkanı sunar. MNG Kargo numarası ve eticaret sitesine ait sipariş numarasıyla farklı sorgulamalar yapabilirsiniz.

Daha detaylı sorgulama yapmak için resmi MNG Kargo sitesini ziyaret edebilirsiniz. MNG Takip sorgulama yapmak için yukarıdaki alandan işleminizi gerçekleştirin. Açılan ekranda iki seçenek kutusu yer alacak. Birini seçerek devam edebilirsiniz. Sorgulamada kargonuzun ne durumda olduğunu ve ne zaman teslim alacağınızı bilgisini verecek.

MNG Kargo Takip
MNG Kargo Takip

MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

444 06 06 ve 0850 222 06 06 telefon numarası ile MNG Kargo müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ayrıca; info@mngkargo.com.tr adresine mail gönderebilir ve Ayazağa Mah. Cendere Cad. 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/ İSTANBUL adresiyle yazışabilirsiniz.

Şimdi, Kargo Sorgula

4 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı