Kolay Gelsin Kargo Takip (Amazon Kimliği)

E-ticaret taşımacılık sektörüne inovatif çözümler sunmak üzere 2018 yılında kurulan kolay gelsin kargo firması, müşteriyi doğru anlayarak ihtiyaca yönelik hazırlamış olduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

Kolay Gelsin, Amazon‘un Türkiye’deki kullanıcıları için sunduğu bir kargo ve teslimat hizmetidir. Bu hizmet sayesinde, Amazon üzerinden yapılan alışverişlerin teslimat süreçleri hızlanır ve daha verimli hale gelir. Amazon Kolay Gelsin, kullanıcılarının paketlerini zamanında ve güvenli bir şekilde teslim etmeye odaklanır.

Kolay Gelsin Kargo Hizmeti

Kolay Gelsin Kargo Hizmeti

E-ticaret taşımacılık sektörüne getirdiği yenilikçi yaklaşımları sayesinde, gönderi teslim sürecini insan odaklı hale getirerek sektörde bir ilke imza atmış oldular. Nedir bu yenilikler derseniz; İstediğim zaman gelsin, komşuma gelsin, farklı adrese gelsin, canlı takip, zili çal/çalma gibi özelliklerle hizmet verebiliyor. Bu özellikleri Google Play ve Apple Store’dan indirebileceğiniz uygulamalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kolay Gelsin’i diğerlerinden ayıran tek özellik bu da değil.

İleitşim0(850) 955 0 955
Pzt – Cmt09:00 – 22:00

Kolay Gelsin Kargom Nerede?

Kolay Gelsin Kargo Takip

Kolay Gelsin Kargo Takip kargom nerede olduğunu canlı canlı haritadan da takip edebiliyorsunuz. Toplumsal duyarlılığı da misyon ediniyor, doğal kaynakları azami verimle kullanarak meydana gelebilecek çevresel etkileri önleyici faaliyetlerde bulunuyorlar. Kolay gelsin kargo takibi ise bu kadar yenilikçi bir firmada oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapılıyor. esube.kolaygelsin.com/shipments adresinden kargo takip numaranızı girerek öğrenebiliyorsunuz.

Kolay Gelsin Çalışma Saatleri

Kolay gelsin kargo çalışma saatleri hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin sabah 08:00’dan akşam 23:00’a kadar hizmet sağlamaktadır. Herhangi bir konuda iletişime geçmek isterseniz çağrı merkezi olan 0(850) 955 0 955 numaralı telefondan mesai saatleri için de ulaşabilirsiniz.

S.S.S

Kolay Gelsin kaç günde gelir?

Kolay Gelsin kargolar 3 iş günü ile 7 iş günü arasında teslim edilmektedir. Kargonun yola çıktığı adres ile teslim adresinin yakınlığına göre 1 iş günü içerisinde bile kargo teslimi yapılabildiği bilinmektedir.

Kolay Gelsin pazar günü dağıtım yapıyor mu?

Kolay Gelsin pazar günleri dağıtım yapmamaktadır. Hafta içi ve cumartesi günleri tam zamanlı olarak yapılan dağıtım faaliyetleri pazar günü devam etmemektedir.

Kolay Gelsin kargo evde bulamazsa ne olur?

Kargonuzu almak üzere evde olmamanız halinde kargonuz şubeye geri götürülür. Bir sonraki dağıtım gününde kargonun tekrar dağıtıma çıkarılması için alıcının Kolay Gelsin müşteri hizmetlerini araması ve kargonun teslimini talep etmesi gerekir. Aksi halde kargo satıcıya iade gider.

Kargo biz evde yokken gelirse ne olur?

Kargonuz sizi evde bulamadığı durumda kargonuzu komşunuza bırakmak ya da benzeri bir yolla teslim etmek üzere sizi arar. Ancak ulaşamazsa kargoyu tekrar şubeye götürmek durumunda kalır. Alıcının kargoyu ertesi gün tekrar dağıtıma çıkarılması için arayarak talepte bulunma hakkı vardır.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı