FLO Kargo Takip işlemleri

FLO Kargo Takip nasıl yapılır ve FLO Kargom nerede detaylı bilgilendiriyoruz. FLO sipariş takip hakkında detaylar.

FLO Kargo Takip işlemleri

Ülkemizin en büyük sanal ve reel mağazalarına sahip olan FLO, çeşitli ürün gruplarında sunduğu seçenekler nedeniyle herkes tarafından tercih edilmektedir. İnternet üzerinden alışverişin yaygınlaştığı son dönemde, saldığınız ürünlerin takibini nasıl yapacağınızı bilmeniz gerekmektedir.

FLO kargo takip işlemleri için öncelikle sipariş numaranızı bilmeniz gerekir. İlk siparişte oluşan bu numara, ürünlerin kargoya teslim edilmesinden sonra, kargo takip numarası oluşacaktır. Ancak takip için kargo takip yerine, sipariş numaranız yeterlidir. Üyelik sistemi üzerinden tüm işlemlerinizi kontrol edebilir, anlık olarak teslimat bilgilerini alabilirsiniz.

Flo Sipariş Numarası Nerede Yazar?

Flo Sipariş Numarası Nerede Yazar?

14 gün koşulsuz iade, ürün değişimi, sipariş verip, mağazadan teslim alma gibi seçenekler sunan mağaza, bu anlamda kullanıcı beklentilerini karşılıyor. Alışveriş sonrasında FLO sipariş kargo takip numaranız oluşturularak, onay ekranında size sunulur. Aynı şekilde hesabınıza erişim sağlayarak, hesabım, siparişlerim, bekleyen siparişler menüsünden, yapılan son alışverişin takip numarasını da görebilirsiniz.

Genel olarak FLO sipariş MNG Kargo tarafından alıcılara iletilmektedir. Anlaşmalı olarak MNG ile çalışan FLO, sorun olması durumunda kendisi de devreye girerek, ürünlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde kullanıcıya ulaşmasına olanak sağlar. İade işlemlerinde de oldukça kolaylık sağlayan FLO, iade işlemi talebinizi ekranda oluşturduğunuz anda size bir kargo takip numarası verecektir. Bu şekilde en yakın MNG kargoya ürünü iade eder, takip numarasıyla gönderiyi sağlarsınız.

MNG Kargo Takip, Kargom Nerede?

MNG Kargo Takip, Kargom Nerede?

FLO Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz bilgiler ışığında, FLO tüm gönderiler için MNG kargo ile anlaşma sağlamıştır. Gönderi takiplerinizi MNG ekranlarından yapabileceğiniz gibi, FLO hesabınızdan da rahatlıkla yapabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili olarak yaşayabileceğiniz sorunların tümü için FLO müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için haftanın 7 günü, sabah 09:00 ile akşam 18:00 saatleri arasında, 0 850 290 33 56 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir, sorunlarınızın çözümünü talep edebilirsiniz.

Siparişinizin durumu ile ilgili en kesin bilgileri https://www.flo.com.tr/guest-order-verify adresine giriş yaparak, mail ve cep telefonunuzu girerek öğrenebilirsiniz. Aldığınız ürünler, iade talebi, kargo takibi gibi siparişinizle ilgili tüm işlemleri bu alanda yapmanız mümkün olacaktır. Kargo teslim adresini değiştirmek, belli saatte teslim sağlamak için müşteri hizmetleriyle görüşmeniz yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]