Tofisa Kargo Takip – Tofisa Sipariş Numarası

Tofisa Kargo Takip ve Tofisa Kargo Takip Numarası Öğrenme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Tofisa Siparişim Nerede? işte detayları.

Tofisa Kargo Takip

Sanal mağazacılık anlayışının en etkin isimlerinden olan Tofisa, özellikle tesettür giyimde tercih edilen bir site. Bu alanda tesettür giyime dair en güncel, en moda ürünleri, en uygun fiyatlara almanız mümkün. Ayrıca çantalar, spor ayakkabılar da bu harika online mağazada bulabileceğiniz ürünler arasında. Alışveriş yapmak keyifli, bir de bunun elinize ulaşma süreci var.

Yeni aldığınız ürünleri heyecanla beklerken Tofisa kargo takip işlemlerini yapma gereksinimi duyabilirsiniz. Bunun için alışveriş sürecinde üyelik yapmanız, doğru bilgileri verdiğinizden emin olmanız önemlidir. Benzersiz birçok modele sahip olurken, hızlıca elinize ulaştığını da göreceksiniz.

Tofisa Kargo Takip Numarası Öğrenme

Tofisa Kargo Takip Numarası Öğrenme

Tüm internet mağazaları gibi Tofisa’da da satış sonrasında kargonuzu takip edebilmeniz için takip numarasına ihtiyacınız olacak. Bunun için size gelen SMS’i kontrol edebileceğiniz gibi üyelik sistemi üzerinden de kontrol sağlayabilirsiniz. Tüm bunları yapamadığınız durumlarda 0 544 5415 14 01 numarasından, Whatsapp üzerinden, müşteri destek ekibinden destek alabilirsiniz.

Tofisa anlaşmalı kargo olarak Sürat Kargo ile çalışmaktadır. Genel olarak https://www.tofisa.com/siparis-sorgulama ekranında, kargonuzun anlık durumunu görebilirsiniz. Bunun yanı sıra Sürat kargo takip ekranına giriş yaparak, kargo takip numaranızı yazıp, hızlı bir şekilde kargonuzun nerede olduğuna dair bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Bu hızlı ve sistemli yapı sayesinde, kargonuzun ne zaman ulaşacağını da görebilirsiniz.

Tofisa Siparişlerim

İnternetten alışveriş yapmanın en kötü tarafı, aldığınız yeni ürünlerin geliş süresindeki uzunluktur. Birçok marka, bazı iller için aynı gün gönderi seçeceğini de devreye almış durumda. Ancak Tofisa henüz bu hizmeti kullanmıyor. Anlaşmalı olduğu kargo ile gönderdiği için onun teslim süresini beklemek zorunda kalıyorsunuz. Merak edilen bir diğer konu ise Tofisa kargo ücreti ne kadar? Öncelikle bu ürün alışverişi sırasında sizlerle paylaşılan bir konudur.

Bazı ürünler kargo ücreti olmadan, bazen limit belirlenerek kargo ücreti alınmadan gönderi yapılmaya çalışılır. Buna karşın kargo ücreti olan bir ürün aldığınızda anlaşma olmasından dolayı 5 TL ile 10 arasında bir kargo ücreti ödemesi yapabilirsiniz. Tofisa kapıda ödeme seçeneği kullanan bir firmadır. Bunu seçtiğiniz zaman ekstra olarak kargoya 10 TL ödemeniz gerekir.

Tofisa hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Tofisa kargo’nun siparişlerinizi size iletme yolu PTT kargodur.

Tofisa kimin markası?

Toptan ve perakende giyim ve e-ticaret mağazanın sahibi Ramazan Irmak’tır.

ePTTAVM Sipariş Takip

Stradivarius Kargo TakipŞimdi, Kargo Sorgula

32 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı