PTTAvm Kargo Takip – İsim Soyisim ile Gönderi Sorgula

ePTTAVM sipariş takip, PttAvm online mağazadır. Online mağazada yaptığınız alışverişlerinizi Ptt kargo ile teslim edilir. PttAvm’de elektronikten kozmetik, giyim, ev, spor, otomobil sektörü olmak üzere çok fazla çeşitli ürünlere ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri Ptt kargo ile teslim edilir. Aldığınız gönderilerin takibini yapmak istiyor olabilirsiniz. Merak içinde kaldığınız kargolarınızı takip ederek rahat bir nefes alabilirsiniz.

ePTTAVM online mağaza dan aldığınız siparişlerinize sipariş takip numarası verilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra sizlere sms ile kargo takip numarası iletilecektir. Kargo takip numarasını kullanarak ürünlerinizin takibini yapabilirsiniz.

 • gonderitakip.ptt.gov.tr tıklayarak barkod numarasıyla kargonuzun takibi yapabilirsiniz.
 • https://www.pttavm.com/my/siparis-takip linkine tıklayarak sipariş takibini gerçekleştirebilirsiniz.

PTT Sipariş Numarası ile Sorgulama

Ptt kargo ile gelen gönderilerinizin nerde olduğunu öğrenmek istiyorsanız ve kargo takip numarasına sahip değilseniz hemen endişelenmeyiniz. Ptt kargoda gönderi takibi için barkod numarasını girerek gönderilerinizi takip edebilirsiniz. Barkod numarasına sahip değilseniz ne yapacaksınız peki?

 • Ptt kargolarınızı takip etmek istiyorsanız 444 1 788 numarasıyla iletişime geçerek kargo takibi sorgulaması yapabilirsiniz.

Epttavm Kargo Kaç Günde Gelir

PTTAVM Kargo Takip

Epttavm online mağazasında kullanılan kargolar genellikle 1 veya 3 iş günü içinde teslim edilir. Bazen olduğunuz adrese dağıtım yapılmayabilir. Böyle bir durumda size en yakın şubeye kargonuz teslim edilmektedir. Uzaklığınıza göre kargoların gelme süresi değişiklik göstermektedir.

 • 600 km uzaklıkta bir yere 1 iş günü içinde teslim edilir.
 • 600 km’den uzak olan bir adrese ise 2 ile 5 iş günü arasında teslimat gerçekleşir.

Adresinizde olmadığınız durumlarda ise gönderileriniz kargo şirketinin şubesine giderek orda bekletilir ve 3 gün bekleme süresinin sonunda almazsanız kargo geri iade edilir.

PttAVM Siparişimi nasıl takip edebilirim?

PttAVM’den yaptığınız bir siparişin kargo takibini yapmak için, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. PttAVM web sitesine veya mobil uygulamasına giriş yapın.
 2. Sağ üst köşedeki “Hesabım” seçeneğine tıklayın.
 3. “Siparişler” sekmesine tıklayın.
 4. Takip etmek istediğiniz siparişi seçin.
 5. “Kargo takibi” butonuna tıklayın.

Bu adımların ardından, siparişinizin kargo takip numarası ve güncel durumu görüntülenecektir.

PTT mektup takip edilir mi?

Evet, PTT mektupları da takip edilebilir. PTT mektup takip numarasını, gönderi yapan kişiden veya PTT’den öğrenebilirsiniz.

PTT kargo Takip nedir?

PTT kargo takip, PTT tarafından gönderilen kargoların durumunu takip etmenizi sağlayan bir hizmettir. PTT kargo takip numarasını kullanarak, gönderinizin nerede olduğunu, hangi aşamada olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

Posta takip numarasını nasıl öğrenebilirim?

Posta takip numarasını, gönderi yapan kişiden veya PTT’den öğrenebilirsiniz. Gönderi yapan kişiden posta takip numarasını öğrenmek için, ona gönderinizin durumunu öğrenmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. PTT’den posta takip numarasını öğrenmek için, PTT şubesine giderek veya PTT’nin web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

PTT kargo takip numarası yoksa ne yapmalıyım?

PTT kargo takip numarası yoksa, gönderinizin durumunu PTT şubesine giderek veya PTT’nin web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak sorgulayabilirsiniz. Ancak, gönderinizin durumunu tam olarak öğrenmeniz mümkün olmayabilir.

Kargo takip numarasını nasıl alabilirim?

Kargo takip numarasını, gönderi yapan kişiden veya kargo şirketinden öğrenebilirsiniz. Gönderi yapan kişiden kargo takip numarasını öğrenmek için, ona gönderinizin durumunu öğrenmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Kargo şirketinden kargo takip numarasını öğrenmek için, kargo şirketinin web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

PTT kargo ile kaç günde gider?

PTT kargo ile gönderinizin kaç günde gideceği, gönderinizin gönderildiği şehre, gönderinizin içeriğine ve gönderinizin ağırlığına göre değişkenlik gösterebilir. Genellikle, PTT kargo ile gönderilen gönderiler 1-3 iş günü içinde teslim edilir.

Kargonun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için, kargo takip numarasını kullanabilirsiniz. Kargo takip numarasını kullanarak, gönderinizin hangi aşamada olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini öğrenebilirsiniz.

Kargo Takip No kaç hane?

Kargo takip numaraları, genellikle 13 haneli sayılardır. Ancak, bazı kargo şirketlerinde kargo takip numaraları 12 haneli veya 14 haneli olabilir.


Daha fazla ilgili içerik;


Epttavm iletişim

Epttavm online bir alışveriş mağazasıdır. Herkese hitap eden bir mağazadır. İçerisinde farklı farklı milyonlarca ürün bulunmaktadır. Epttavm ’den ürün aldığınız da bir problem ile karşılaşırsanız bu problemleri halletmek için iletişim adreslerini araştırdık. Gelin bir bakalım.

 • Herhangi bir sıkıntı yaşadığınız zaman Bovo ile iletişime geçebilirsiniz. https://www.pttavm.com/sayfa/bize-ulasin.html linkine tıklayarak orda bulunan formu doldurarak taleplerinizi dile getirebilirsiniz.
 • Çağrı merkezine ulaşmak istiyorsanız 444 1 788 telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz.
 • E-posta yoluyla iletişime geçmek için ept@hs01.ep.tr adresiyle mail atabilirsiniz.

PTT Kargo takip gönderilerini bulmak için; kargo-takip.org/ptt-kargo-takip/ adresine tıklayın.

Şimdi, Kargo Sorgula

2 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı