ePttAVM Kargo Takip

ePttAVM Kargo Takip nasıl yapılır ve ePttAVM sipariş takip hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. ePttAVM Kargom nerede işte detayları.

ePttAVM Kargo Takip

Dünya Posta İdareleri arasında ilk on şirket içerisinde yerini alan EPTTAVM kargo, hızlı, güvenli ve tam zamanında hizmet sunmayı kendine düstur edinmiştir. Türkiye’nin en köklü, misyonlu kurumlarının arasında yer edinmiştir. Türkiye’nin kargo taşıma ve dağıtım hizmetlerinde getirmiş olduğu yenilikler ile kargo gönderilerinizi adım adım takip edebilir, anında bilgiye ulaşabiliyorsunuz. PTTAVM internet sitesinden gönderinizin durumunu hemen öğrenmeniz de mümkündür.

PTT’nin kendi sitesinden, gönderi takip bölümüne tıklayarak, PTTAVM kargo takip sorgulama sayfasını açıp, gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmak yeterli olacaktır. Sizden istenen bilgiler ise, kargo takip numarası ya da barkod numarasıdır. Gönderinizin durumunu öğrenmek çok bu şekilde kolayca gerçekleşecektir.

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?
PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

Epttavm Barkodsuz Takip Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin önde gelen bu kurumu, günümüz teknolojisine hızla ayak uydurmayı başarmıştır. Yurt dışı gönderileri için de en çok tercih edileni, güvenilirliğini ispat etmiş olan EPTTAVM kargo, bireysel, kurumsal ve resmi evraklarda oldukça hızlı ve ekonomik olmasından ötürü de tercih edilmektedir.

Gönderi takibini barkodsuz olarak yapmak istiyorsanız, PTT barkodsuz takip hattı olarak da hizmet veren 444 1 788 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ardından müşteri temsilcisine gönderi tarihinizi belirterek, isim, soy isim bilgisi aktarark, gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz. PTT kargo müşteri hizmetleri, size kargonuzun durumunu anında öğrenebilmeniz için 7/24 hizmet vermektedir. Bu özel hizmeti dilediğiniz zaman kullanarak, kargo takibinizi yapabilirsiniz. Bu yöntemlere ek olarak; https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ adresinde barkod kodunu girerek, sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.

Epttavm Barkodsuz Takip Nasıl Yapılır?

PTT Kargo Cihet No Takip Sorgulama Nedir?

Yeniliklerin ve dijital çağın tam ortasında olan PTT Kargo müşteri hizmetleri, engelli hattıyla her anlamda ihtiyaçları karşılayabilmek adına sürekli kendini geliştirerek çalışmaktadır. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, hızlı ve kolay bir şekilde gönderinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Üstelik bu numaradan kayıtlı posta gönderi takiplerine yönelik sorgulamalar yapabildiğiniz. Gönderi teslimat süresi sorgulama işlemlerinizi de bu sistem üzerinden hızlı şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Kargolar PTT şubesine teslim edildikten sonra PTT kargo sorumluluğundadır. PTT kargonun takip sitesinde görünen PTT Cihet No takip sorgulama sekmesi; dağıtıcının özel kod numarasıdır. Kargonun takibinin kolay yapılabilmesi için bu kod geliştirilmiştir. Kargonuzun sorumluluğunun kimde olduğu bu şekilde anlık gözlemlenebilir.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı