Eliza Moda Kargo Takip

Eliza Moda Kargo Takip hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Eliza Moda Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyor işte detayları.

Eliza Moda Kargo Takip sitenin müşterilerine sunduğu gönderi takip sistemidir. Eliza Moda tesettür giyim satışı yapan bir internet işletmesidir. Site üzerinden son moda ve kaliteli tesettür kıyafet almak mümkündür.

Eliza Moda, internet üzerinden kıyafet atmasının yanında kişilere toptan kıyafet seçeneği de sunar. Eliza Moda üzerinden alınacak toptan kıyafetler istenilen yerde tekrar satışa sunulabilir.

Yurtiçi Kargo Takip

Eliza Moda PTT Kargo Takip

Eliza Moda PTT kargo takip yapılabilmesi için site üzerinden alışveriş yapılmalıdır. Satın alınan ürünün kargo takip numarası müşterinin telefon numarası ya da e-posta adresine gönderilecektir. Kişi isterse PTT’nin kendi sitesinden isterse de Eliza Moda üzerinden siparişini takip edebilir.

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

Eliza Moda Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyor?

Çok sayıda kargo şirketi bulunmaktadır. Peki Eliza Moda hangi kargo şirketi ile çalışıyor? Online mağaza Yurt İçi ve PTT kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Eliza Moda online mağazası üzerinden alınan ürünler anlaşmalı kargolar ile müşterilerine ulaştırılıyor.

Site üzerinden satın alınan ürünler 200 TL üzeri ise kargo bedava, ancak diğer siparişlerde müşteriler 7,80TL ödemelidir. Sipariş ile birlikte kargo tutarı da ödenmektedir.

Herhangi bir değişim yapılacağında müşteri kargo ücreti ödemez. Gerekli kargo ücreti anlaşmalı kargo ve Eliza Moda online alışveriş mağazası tarafından ödenir.

Eliza Moda Kargo Takip Sorgulama

Eliza Moda kargo takip sorgulama için öncelikle müşterinin kargo takip numarasını ya da sipariş numarasını bilmesi gerekmektedir. Gerekli bilgilere sahip kişi bazı adımları takip ederek gönderi durumunu kontrol edebilir:

  • Sipariş numarasını bilen kişi Eliza Moda üzerinden sipariş takibi yapabilir.
  • E-mail ya da telefon numarası ve sipariş numarasını girmesi yeterlidir.
  • Site müşteriye sipariş durumunu gösteren ekranı sunacaktır.

Kargo takip numarası ile takip edecek müşteri anlaşmalı olunan kargo şirketinin kargo takip sayfası üzerinden işlem yapabilir. Sayfada gerekli yere numarayı girmesi halinde karşısına gönderim durumu çıkacaktır.

Eliza Moda Sipariş İptal Etme

Eliza Moda sipariş iptal etme için öncelikle kargonun dağıtıma çıkmamış olması gerekmektedir. Müşteriye ulaşan sipariş iptal edilemez. Ancak ürün 3 gün içerisinde ide edilebilir. Ürün iadesi için ürünün kullanılmaması ve deformesi olmaması gerekmektedir. İade edilen ürünün ücreti müşteriye gönderilecektir.

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı