Asil Kargo Takip İşlemleri

Asil Kargo Takip İşlemleri hızlı ve kolay nasıl sorgulanır ve Asil Kargo hakkında işte bilmeniz gerekenler.

Asil Kargo Takip İşlemleri

Müşteri memnuniyeti odaklı asil kargo firması, değişen ve gelişen dünyaya gerekli çözüm sunmaya 2008 yılında başlamıştır. Her geçen gün dijitalleşen dünyada daha fazla kendini geliştirerek hizmet vermek için çalışmaktadır. Asil kargo ülkemiz genelinde oldukça hızlı ve başarısı yüksek bir kargo firmasıdır. Ayrıcalıklı hizmet verme amacı olan asil kargo şirketi, Türkiye’nin şirketlere yönelik ilk kurumsal özel, yerli sermayeli kargo iş modelidir.

Kargo Sorgulama : Kargo Takip Numarası :

Asil kargo takip işlemlerini http://www.asilkargo.com/kargom-nerede adresinden gönderinizi rahatça sorgular ve durumunu tek tıkla öğrenebilirsiniz. Üstelik kurye teslimat adresinde sizi bulamazsa arar, yine ulaşamazsa geldiğini fotoğraflar ve sisteme ekleyerek merkeze anlık olarak durum bildirimi bırakır.

Asil Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Şekli

Asil Kargo Müşteri Hizmetleri Çalışma Şekli

Asil kargo ile sadece sizin çalışma şekliniz değil size gelecek kargolar aracılığı ile de tanışabilir, sizin kargo peşinden koşmanızı değil, kargoların sizin peşinizden koşmasına şahitlik edebilirsiniz. Asil kargo gönderilerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerine ulaştırır. Asil kargo takip numarası ile kargonuzu kolayca sorgulayabilir dilerseniz, müşteri hizmetlerinden anında bilgi alabilirsiniz.

Asil kargo müşteri hizmetleri sorularınızı cevaplamaya ve yardımınıza her zaman hazırdır. Müşteri hizmetlerine ister arayarak, isterseniz asil kargonun web sitesinden iletişim menüsü altında bulunan formu doldurarak 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre de tarafınıza ulaşım sağlanabilmesi için yüzlerce kişi var gücüyle çalışır.

Atatürk Bulvarı Deposite İş Merkezi A1 Blok K:4 no: 420-422 İkitelli OSB, Başakşehir / İstanbul +90 (212) 451 81 03 [email protected]

Asil Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Asil Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Asil kargo firması mobil kargo uygulaması ile firmalara ürünleri kargoya yetiştirme telaşı olmadan özel kargolama hizmetleri ile paket özelliklerine göre özel çözümler üretir. Üstelik asil kargo geri dönüşümlü kargolar ve kurumsal kurye işlemlerine kadar şirketlerin ya da şahısların evrak veya farklı kargolarını zamanında ve güvenli bir şekilde taşır.

Kargom nerede sekmesinden anında kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilir ve takibini kolayca yapabilirsiniz. Siz gönderinize kolayca ulaşın ya da gözünüz arkada kalmadan gönderiniz karşı tarafa ulaşsın diye asil kargo çalışma saatleri hafta içi 08:30 da başlıyor ve 19:00 da son buluyor. Cumartesi günleri ise mesai saatleri 08:30 da başlayıp 14:00 da kapanıyor. Pazar günleri ise kapalılar.

MNG Kargo Takip, Kargom Nerede?

Sürat Kargo Takip, Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo Takip, Kargom Nerede?

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]