AGT Kurye Takip (Aktif Kurye)

AGT Kurye takip gönderileri aynı gün teslim ediyor. AGT Kurye kargo takip sorgulama nasıl yapılır ve kargom nerede nasıl öğrenilir işte detayları.

AGT Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Dijital işlemlerin gelişmesi, evden çıkmadan ya da bir yerlere gitmeden de işlemlerin yapılmasına etki etti. Bu nedenle kargo ve kurye şirketleri de bu dönemde yoğun çalışma temposu içindeler.

Ülkemizde birçok farklı kargo ve kurye firması, bu işlemleri en iyi şekilde yapmayı hedefliyor. Ancak aksaklıkların yaşanmaması adına da dijital sorgulama yapabilme olanağı da sunmaktalar. AGT kargo ülkemiz genelinde hizmet sunan, oldukça başarılı ve hızlı bir firma. Gönderiniz AGT kuryede ise, nerede ve nede durumda olduğunu öğrenmeniz de mümkün olur.

Kargo Sorgulama : Kargo Takip Numarası :

AGT Kurye Telefon Numarası Nedir?

içindekiler;

ATG kurye hizmeti anlaşmalı olduğu farklı kurumların gönderilerini kapsıyor. Kredi kartı, kitap ve önemli evrakların taşıyıcılığını yapan firmayla, bir gün sizler de çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle bankaların gönderilerinde aktif olan kurye firması, genelde hızlı teslimat yapmaktadır.

AGT kurye takip no size gönderi tarafından verilen numaralardır. Gönderiniz kargoya verildiğinde, banka ya da diğer anlaşmalı kurumlar, size SMS ile kurye takip numaranızı bildirirler. Bunu sorgulamanız için yukarıda verilen takip ekranına girerek, işlemlerinizi yapabilirsiniz. AGT kurye telefon numarası 0850 480 76 77 olarak verilmiştir. Bu numarayı arayarak da işlemlerini kontrol edebilirsiniz.

AGT Kurye Takip Sorgulama İşlemleri

AGT Kurye Takip Sorgulama İşlemleri

İnternet üzerinden aldığınız bir, bankaların size gönderdikleri kartlar veya diğer belgeler için AGT kurye yoğun şekilde çalışmaktadır. AGT kurye çalışma saatleri hafta içi sabah 09:00 da başlıyor ve akşam 18:00 da son buluyor. Cumartesi günleri de bu saatlerde çalışıyorlar ve Pazar günü tatiller. AGT kurye büyükşehirlerde de yoğun şekilde çalışıyor. Bazı durumlarda aynı gün teslimat yapabildiğinin de altını çizelim.

AGT kurye iletişim bilgilerine web sitesinden ve size verdiğimiz numaradan ulaşabilirsiniz. Evde olmadığınız durumlarda, ATG kargo iletişim numarasını arayarak, teslim randevunuzu iptal ederek, yeni bir tarih, saat verebilirsiniz. Bu şekilde gelip evde bulamadık deme şansları kalmıyor. Ayrıca imzalı teslim evrakları için de sizi beklemek, elden teslim etmek zorundadırlar.

AGT kargo takip işlemlerini https://takipagt.aktif.com/ adresinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri seçimi, takip numaranız ve soyadınızın ilk iki harfini yazarak, gönderiniz hakkında detayları bulabilirsiniz.

KARGOM NEREDE?

Kargo aldınız mı, bilgi, şikayet ve isteklerinizi aşağıdaki yorum bölümüne yazın.
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
İsmet
İsmet
7 ay önce

Arkadaşım bu nasıl bir iş bir ürünü 8 günde İstanbul’dan Bursa’ya getiremediniz

Ayse
Ayse
6 ay önce

Yaklasik 4 ay oldu benimle dalga gecer gibi kurye gelicek diye bekliyorum geldi diyolar yalan evde bulamimislar bukadar sorumsuzluk olmaz

Tugay
Tugay
5 ay önce

Nerde kaldı

Ahmet
Ahmet
5 ay önce

2 hafta önce kredi kartı ile hesap kaertı başvurusunda bulundum hesap kartım gecen hafta geldi ama kredi kartım kuryeye verildigine dair mesaj bile gelmedi halen

AHMET KARAKAŞ
AHMET KARAKAŞ
5 ay önce

Ziraat bankasi kartim 10/5/2021 tarihinde kargoya verilmesine rahmen aradan gecen 10 gun zarfinda tarafima iletilmemiştir.Kargo şirketinindi arıyorum geçirmiş bir teslimat deyip bana gerkli bir yanit veremiyorlar.Bu gecikmeden dolayı da bende maaşımı başka bankaya taşıyacağım.Ziraat bankası ciddi bor bankaydı.16 yıldan beri bu bankayla çalışıyordum.Ama böyle ciddiyetsiz bir kargo şirketiyle çalışması bu gecikmelerden dolayı bazı mahduriyetler yaşadım.

Yücel Dede
Yücel Dede
9 gün önce

4000499563778 barkod nolu gönderi 22 Eylül 2021 günü adıma teslim gözüktüğü halde ben almadım apartmanda kardeşlerim oturduğu halde onlarda almamış içinde banka kartım olan gönderiyi en kısa sürede ulaştırın

6
0
Kargo şikayet ve isteklerinizi aşağıdaki cevap yaz bölümüne yazabilirsiniz. x
()
x