AGT Kurye Takip (Aktif Kurye) – AGT Kurye şikayet

AGT Kurye takip gönderileri aynı gün teslim ediyor. AGT Kurye kargo takip sorgulama nasıl yapılır ve kargom nerede nasıl öğrenilir işte detayları.

AGT Kurye Takip

Dijital işlemlerin gelişmesi, evden çıkmadan ya da bir yerlere gitmeden de işlemlerin yapılmasına etki etti. Bu nedenle kargo ve kurye şirketleri de bu dönemde yoğun çalışma temposu içindeler.

Ülkemizde birçok farklı kargo ve kurye firması, bu işlemleri en iyi şekilde yapmayı hedefliyor. Ancak aksaklıkların yaşanmaması adına da dijital sorgulama yapabilme olanağı da sunmaktalar. AGT kargo ülkemiz genelinde hizmet sunan, oldukça başarılı ve hızlı bir firma. Gönderiniz AGT kuryede ise, nerede ve nede durumda olduğunu öğrenmeniz de mümkün olur.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri

ATG kurye hizmeti anlaşmalı olduğu farklı kurumların gönderilerini kapsıyor. Kredi kartı, kitap ve önemli evrakların taşıyıcılığını yapan firmayla, bir gün sizler de çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle bankaların gönderilerinde aktif olan kurye firması, genelde hızlı teslimat yapmaktadır.

AGT kurye takip no size gönderi tarafından verilen numaralardır. Gönderiniz kargoya verildiğinde, banka ya da diğer anlaşmalı kurumlar, size SMS ile kurye takip numaranızı bildirirler. Bunu sorgulamanız için yukarıda verilen takip ekranına girerek, işlemlerinizi yapabilirsiniz. AGT kurye telefon numarası 0850 480 76 77 olarak verilmiştir. Bu numarayı arayarak da işlemlerini kontrol edebilirsiniz.

AGT Kurye Takip Sorgulama İşlemleri

AGT Kurye Takip No

İnternet üzerinden aldığınız bir, bankaların size gönderdikleri kartlar veya diğer belgeler için AGT kurye yoğun şekilde çalışmaktadır. AGT kurye çalışma saatleri hafta içi sabah 09:00 da başlıyor ve akşam 18:00 da son buluyor. Cumartesi günleri de bu saatlerde çalışıyorlar ve Pazar günü tatiller. AGT kurye büyükşehirlerde de yoğun şekilde çalışıyor. Bazı durumlarda aynı gün teslimat yapabildiğinin de altını çizelim.

AGT kurye iletişim bilgilerine web sitesinden ve size verdiğimiz numaradan ulaşabilirsiniz. Evde olmadığınız durumlarda, ATG kargo iletişim numarasını arayarak, teslim randevunuzu iptal ederek, yeni bir tarih, saat verebilirsiniz. Bu şekilde gelip evde bulamadık deme şansları kalmıyor. Ayrıca imzalı teslim evrakları için de sizi beklemek, elden teslim etmek zorundadırlar.

AGT kargo takip işlemlerini https://takipagt.aktif.com/ adresinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri seçimi, takip numaranız ve soyadınızın ilk iki harfini yazarak, gönderiniz hakkında detayları bulabilirsiniz.

AGT Kurye Takip No

AGT kurye Kuryem nerede?

AGT kurye resmi web sayfanına gidiniz ve sitenin sağ üst kısmında “gönderi takibi” seçeneğini göreceksiniz. “Gönderi takip” kısmından kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

AGT kurye hangi illerde var?

2000 Yılından bu yana aynı gün teslimat ile tanınan “AGT” kargonun bulunduğu şehirler şunlardır.
– İstanbul
– Ankara
– İzmir
– Bursa
– Antalya

GKN Kargo Takip

Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir

Horoz Lojistik Kargo Takip, Canlı DestekŞimdi, Kargo Sorgula

28 Şikayet Var

  1. Agt kargo Kargomuz Ayın 15 geldi teslim edilmiştir diye mesaj geldi ama biz böyle bir kargo almadık saçma sapan yalanlarla bizi dolandırdılar malımıza el koydular ama cimere şikayet edecez ve savcılıga suç duyurusunda bulunacağız

  2. Kurye hakkında şikayetçiyim. Aynı evde 2 kişi kart bekliyoruz. Kurye arkadaş eve geldigini adreste bulamadığı yazmış. hiç bir şekilde adrese gelmedi kamera kayıtlarımızda mevcüt yasal suç duyrusunda bulanacağım kuryeniz hakkında bu şekilde malımıza gaps edilmiş oluyor biz beklemekten yorulduk 14 günlük yasal süreç doldu sürekli iletişime geçmekten daha doğrusu iletişime geçememekten de yorulduk!. Yapılan şey etikliğe uymuyor. Lütfen konu hakkında gereğinin yapılması ve tarfıma dönüş yapılmasını rica ediyorum. Şikayet vardan baktığım zaman bir çok insanın gönderisi başka insanlara teslim edilmiş kesinlikle tarafımın bilgisi olmadan başka birine teslim edilmesini kabul etmiyorum. Yaşaycağım madüreyetten Sorumlu değilim. Lütfen aciliyet belirtin. Sağlık durumumdan dolayı da sürekli evdeyim. Eve geldik bulamadık gibi durumlarlada karşılaşmak istemiyorum. Tam 1aydır evde kartımı bekliyorum. İş kuralları ettikliğine uyulsun artık lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı