AGT Kurye Takip (Aktif Kurye) – AGT Kurye şikayet

AGT Kurye takip gönderileri aynı gün teslim ediyor. AGT Kurye kargo takip sorgulama nasıl yapılır ve kargom nerede nasıl öğrenilir işte detayları.

AGT Kurye Takip

Dijital işlemlerin gelişmesi, evden çıkmadan ya da bir yerlere gitmeden de işlemlerin yapılmasına etki etti. Bu nedenle kargo ve kurye şirketleri de bu dönemde yoğun çalışma temposu içindeler.

Ülkemizde birçok farklı kargo ve kurye firması, bu işlemleri en iyi şekilde yapmayı hedefliyor. Ancak aksaklıkların yaşanmaması adına da dijital sorgulama yapabilme olanağı da sunmaktalar. AGT kargo ülkemiz genelinde hizmet sunan, oldukça başarılı ve hızlı bir firma. Gönderiniz AGT kuryede ise, nerede ve nede durumda olduğunu öğrenmeniz de mümkün olur.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri

ATG kurye hizmeti anlaşmalı olduğu farklı kurumların gönderilerini kapsıyor. Kredi kartı, kitap ve önemli evrakların taşıyıcılığını yapan firmayla, bir gün sizler de çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle bankaların gönderilerinde aktif olan kurye firması, genelde hızlı teslimat yapmaktadır.

AGT kurye takip no size gönderi tarafından verilen numaralardır. Gönderiniz kargoya verildiğinde, banka ya da diğer anlaşmalı kurumlar, size SMS ile kurye takip numaranızı bildirirler. Bunu sorgulamanız için yukarıda verilen takip ekranına girerek, işlemlerinizi yapabilirsiniz. AGT kurye telefon numarası 0850 480 76 77 olarak verilmiştir. Bu numarayı arayarak da işlemlerini kontrol edebilirsiniz.

AGT Kurye Takip Sorgulama İşlemleri

AGT Kurye Takip No

İnternet üzerinden aldığınız bir, bankaların size gönderdikleri kartlar veya diğer belgeler için AGT kurye yoğun şekilde çalışmaktadır. AGT kurye çalışma saatleri hafta içi sabah 09:00 da başlıyor ve akşam 18:00 da son buluyor. Cumartesi günleri de bu saatlerde çalışıyorlar ve Pazar günü tatiller. AGT kurye büyükşehirlerde de yoğun şekilde çalışıyor. Bazı durumlarda aynı gün teslimat yapabildiğinin de altını çizelim.

AGT kurye iletişim bilgilerine web sitesinden ve size verdiğimiz numaradan ulaşabilirsiniz. Evde olmadığınız durumlarda, ATG kargo iletişim numarasını arayarak, teslim randevunuzu iptal ederek, yeni bir tarih, saat verebilirsiniz. Bu şekilde gelip evde bulamadık deme şansları kalmıyor. Ayrıca imzalı teslim evrakları için de sizi beklemek, elden teslim etmek zorundadırlar.

AGT kargo takip işlemlerini https://takipagt.aktif.com/ adresinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Müşteri seçimi, takip numaranız ve soyadınızın ilk iki harfini yazarak, gönderiniz hakkında detayları bulabilirsiniz.

AGT Kurye Takip No

AGT kurye Kuryem nerede?

AGT kurye resmi web sayfanına gidiniz ve sitenin sağ üst kısmında “gönderi takibi” seçeneğini göreceksiniz. “Gönderi takip” kısmından kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

AGT kurye hangi illerde var?

2000 Yılından bu yana aynı gün teslimat ile tanınan “AGT” kargonun bulunduğu şehirler şunlardır.
– İstanbul
– Ankara
– İzmir
– Bursa
– Antalya

GKN Kargo Takip

Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir

Horoz Lojistik Kargo Takip, Canlı Destek

25 Yorumlar
 1. Mehmet diyor

  Beni kredi kartı ne zaman gelir

 2. Mehmet diyor

  Ak banka kredi kartı gelecek ama ne zaman gelir

  1. Mehmet diyor

   2 hafta oldu ama kredi kartı gelmedi ne zaman gelir

 3. Gerek yok diyor

  2 haftadır kargomun gelmesini bekliyorum daha önceki firmalar 3 iş gününde teslim ederken bu adını bile ilk kez duyduğum firmadan hala ses yok üstelik tahmini teslim tarihi de geçeli çok oldu artık ya kargomu getirin ya da paramı iade edin nedir bu rezalet.

  1. Faruk diyor

   Ya 3 hafta oldu bir kart adresime gelmedi en azinda insan bir telefon veri

  2. Mehmet diyor

   2 hafta oldu ama kredi kartı gelmedi ne zaman gelir

 4. kadir diyor

  yazık ya telefonlara nie bakmıyorsunuz nasıl bir şirket hiç birsey umruunuzda degil

 5. a diyor

  1 aydan fazla süredir kargomu bekliyorum görüştüğümde dağıtım sürecinde olduğu bilgisi veriliyor net bir cvp alamıyorum

 6. A diyor

  kargom nerede ? kaç gündür dağıtımda diye gözüküyor , bugün çoktan gelmesi gerekiyordu

 7. Soner diyor

  Kargom neden gelmiyor? Dün gelmesi gereken kargo ziyaret ettik notu bırakmış ben evdeyim ve gelen giden olmadi?

 8. Caner diyor

  Kargom nerde acaba dağıtımda gösteriyor ama yok

 9. Mukadder kızıl diyor

  Kargom nerde

 10. Musap diyor

  Kargom nerede kaldı

 11. VEDAt keskin diyor

  Kredi kartım gelmedi

 12. Barış Özçelik diyor

  Kargom gelmedi kuryede diye gözüküyor ama yok

 13. Ömer diyor

  Kuryede neden görünmüyor

 14. Levent diyor

  Albayram

 15. Enes diyor

  Papara kartım 5.12.2021 de verildi ama daha gelmedi ayın 25

 16. Bedri diyor

  4200431513505 barkod nolu gönderi o8.12 2021 tarihinde oluşturulduğu halde hala elime ulaşmamıştır.10.12 2021 tarihinde dağıtım kkuryesine ulaştırılmıştır bilgisinden öte bilgi yok ve AGT müşteri hizmetlerini aradığım halde / bekleme sıranız 17-15-10 ardından tekrar 19-18-11/ diyerek bir kısır döngü ile neden müşteri karşı karşıya kalıyor.? Şirket adına Utanç verici..!

 17. Yücel Dede diyor

  4000499563778 barkod nolu gönderi 22 Eylül 2021 günü adıma teslim gözüktüğü halde ben almadım apartmanda kardeşlerim oturduğu halde onlarda almamış içinde banka kartım olan gönderiyi en kısa sürede ulaştırın

 18. AHMET KARAKAŞ diyor

  Ziraat bankasi kartim 10/5/2021 tarihinde kargoya verilmesine rahmen aradan gecen 10 gun zarfinda tarafima iletilmemiştir.Kargo şirketinindi arıyorum geçirmiş bir teslimat deyip bana gerkli bir yanit veremiyorlar.Bu gecikmeden dolayı da bende maaşımı başka bankaya taşıyacağım.Ziraat bankası ciddi bor bankaydı.16 yıldan beri bu bankayla çalışıyordum.Ama böyle ciddiyetsiz bir kargo şirketiyle çalışması bu gecikmelerden dolayı bazı mahduriyetler yaşadım.

 19. Ahmet diyor

  2 hafta önce kredi kartı ile hesap kaertı başvurusunda bulundum hesap kartım gecen hafta geldi ama kredi kartım kuryeye verildigine dair mesaj bile gelmedi halen

 20. Tugay diyor

  Nerde kaldı

 21. Ayse diyor

  Yaklasik 4 ay oldu benimle dalga gecer gibi kurye gelicek diye bekliyorum geldi diyolar yalan evde bulamimislar bukadar sorumsuzluk olmaz

 22. İsmet diyor

  Arkadaşım bu nasıl bir iş bir ürünü 8 günde İstanbul’dan Bursa’ya getiremediniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.