Ücretsiz MNG Kargo Mobil APK Uygulama İndir

MNG Kargo mobil telefon uygulaması ile MNG kargo takip yapabilir ve kampanyalardan haberdar olursunuz. MNG Kargo mobil uygulamasını telefonuna ücretsiz yükle.

Ücretsiz MNG Kargo Mobil APK Uygulama İndir

MNG Kargo Uygulaması

MNG Kargo mobil uygulaması “kargom nerede” seçeneğini kullanarak daha hızlı ve etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca sadece kargonuzu takip etmekle kalmaz yeni ve fırsat kampanyalarından da haberdar olursunuz.

MNG Kargo Mobil Yükle
MNG Kargo Mobil Yükle

MNG Kargo Mobil Yükle

MNG Kargo mobil uygulamasının android ve iPhone seçenekleri bulunmaktadır. Googleplay ve appstore mağazalarından bu sürümleri arayarak bulabilirsiniz. Ayrıca hemen indirmek isterseniz de; android sürümü için buraya veya iPhone telefon kullanıcıları için iOS sürümünü buraya tıklayarak indirilebilir. MNG kargo mobil uygulaması MNG şirketine ait resmi uygulamadır.

Sektörün yenilikçi firması MNG Kargo, 800’ü aşkın şube, 26 aktarma merkezi, 6 uçak, 3.000 e yakın karayolu aracı, 8 binden fazla personeli ile farklılıklarına ve ilklerine bir yenisini daha katıyor! MNG Kargo Mobil Iphone uygulaması ile işinizin başından ayrılmadan gönderi takibinizi yapabilir, size en yakın şube bilgilerini sorgulayabillir, fiyat hesaplayabilir, kurye çağırabilirsiniz ve yurtdışı gönderileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

MNG Kargo resmi uygulama sayfası


Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı