Trendyol Paylaş Kazan 2022

Trendyol Paylaş Kazan 2022 kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Trendyol Paylaş Kazan Koleksiyonu Nasıl Yapılır işte detaylar.

Trendyol Paylaş Kazan 23-24-25-26 Kasım 2021

Trendyol Paylaş Kazan Koleksiyonu Nasıl Yapılır?

  1. Trendyol mobil uygulamasını aç.
  2. Favorilerim menüsünde koleksiyonlarım sekmesine git ve + işaretine tıkla.
  3. Beğendiğin ürünlerle koleksiyon oluştur.
  4. Koleksiyonunu Paylaş en çok kaydettiren sen ol!
  5. Paylaştığın koleksiyonların kaydedilsin.

Trendyol Kargo Takip, Kargom Nerede?

Trendyol Koleksiyon Para Kazanma

23-24-25-26 Kasım 2021 tarihleri arasında Trendyol.com Mobil Uygulaması üzerinden üç farklı şekilde kampanyaya katılabilirsin.

  • 1.Yöntem: Trendyol uygulaması üzerinden Takip ettiğin satıcı mağazalarını paylaş, paylaştığın link’lerdeki satıcı mağazaları toplamda 50 takipçiye ulaşınca 50 TL değerinde Trendyol cüzdan kuponu kazan. Kampanya boyunca maksimum 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin!
  • 2.Yöntem: Beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 50 TL Trendyol cüzdan kuponu’na kadar olacak şekilde ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan!
  • 3.Yöntem ise Favorilerim Menüsünden Koleksiyonlarım’a girerek yeni bir koleksiyon oluştur ve Paylaş butonundan arkadaşlarınla paylaş. Paylaştığın koleksiyonunu arkadaşlarının kaydetmesini sağla. Koleksiyonun 50 kaydedilmeye ulaştığında 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazan.

3 farklı kampanyaya da katılabilirsin. Satıcı Mağazası Paylaş Kazan (max. 50 TL Trendyol cüzdan kuponu), Koleksiyon Paylaş Kazan (max. 50 TL Trendyol cüzdan kuponu) ve Ürün paylaş kazan (max. 50 TL Trendyol cüzdan kuponu) Eğer 3 kampanyadan da 50 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanırsan bonus olarak 150 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanırsın. Toplamda en fazla 300 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Trendyol Paylaş Kazan Grubu

Trendyol Paylaş Kazan telegram grubu olarak bu başlık altında paylaşım yapabilirsiniz. Sizden önceki paylaşılanları kaydetmeyi unutmayın! Paylaştığınız koleksiyonlara tek tek de yazabilirsiniz.

Trendyol kargo ne zaman gelir

Trendyol Kargo Bedava Kodu 2021Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı