Sürat kargo nilüfer mikro 2022

Sürat kargo nilüfer mikro 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Sürat Kargo Mikro Nilüfer Şubesi nerede işte detaylar.

Sürat kargo nilüfer mikro

Sürat kargo nilüfer mikro 2022 şubesi hizmet vermeye devam ediyor. Nilüfer bölgesindeki anlaşmalı işyerlerinden gelen tüm kargolar bu şubeye teslim ediliyor. İlgili kargo teslimlerinin dağıtımı şube tarafından yapılıyor. Ya da doğrudan şubeyi ziyaret ederek kargolarınızı kendiniz de teslim alabilirsiniz.

Sürat Kargo Mikro Nilüfer Şubesi nerede

Sürat Kargo Mikro Nilüfer Şubesi nerede ve adresi nedir gibi sorular sık bir şekilde cevap aranıyor. Özellikle de bulunduğu bölgeye bu şube hizmet veriyorsa ve kargosunu direk şubeden teslim almak isteyenler açık adresini merak ediliyor. Sürat Kargo Mikro Nilüfer Şubesinin açık adres bilgileri ise şu şekildedir;

  • Adres: Beşevler, Beyazıt Sk. No: 50 – A, 16110 Nilüfer/Bursa

Belirtilen adresi ziyaret ederek direk şubeye ulaşabilirsiniz. Kargo teslimi yapmak ya da kargolarınızı şubeden teslim almak üzere mesai saatleri içerisinde şubeyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Sürat Kargo Mikro Nilüfer Şubesi nerede
Sürat Kargo Mikro Nilüfer Şubesi nerede

Sürat Kargo Nilüfer mikro telefon numarası

Sürat Kargo Nilüfer mikro telefon numarası (0224) 552 01 04’dir. Bu irtibat numarası üzerinden Sürat Kargo Nilüfer mikro müşteri temsilcilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kargolarınız ile ilgili tüm işlemler için mesai saatleri içerisinde şubeyi bu numaradan arayarak işlem yapmanız mümkündür.

Sürat Kargo Mikro Şube İletişim

Sürat Kargo Mikro Şube İletişim telefon ile sağlanabilir. Eğer direk şubedeki çalışanlar ile irtibata geçmek istiyorsanız (0224) 552 01 04 numarasını arayabilirsiniz. Bu numara direk sizin şubeye bağlanmanızı sağlayacaktır.

Nilüfer Sürat Kargo

Nilüfer Sürat Kargo adres, telefon ve çalışma saati bilgileri sık bir şekilde araştırılıyor. Yoğun bir tempoyla hizmet veren bu şubenin tüm genel bilgilerini detaylarıyla aktarmak gerekirse de;

  • Adres: Beşevler, Beyazıt Sk. No: 50- A, 16110 Nilüfer/Bursa
  • Telefon:  (0224) 552 01 04
  • Çalışma saatleri: 08:30-18:00/ Pazar tatil/ Cumartesi öğlene kadar hizmet veriyor.

Belirtilen adres ve irtibata-telefon bilgileri üzerinden şubeye kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer şube ile iletişime geçemiyorsanız Sürat kargo çağrı merkezini arayarak tüm soru, sorun ve şikâyet bildirimlerinizi daha kolay ve hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.,

Adana Sürat Kargo Şubeleri

Sürat Kargo Kargo Takip

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip No

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]