PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede – PTT SORGULAMA

PTT Kargo Takip sorgulama nasıl yapılır ve PTT kargo gönderi teslimi ne zaman yapılır işte detayları. PTT Kargo sorgulama ile gönderinizden haberdar olun.

PTT Kargo Takip

PTT Gönderi Takip Adım Adım – PTT Kargo isimle Sorgulama

PTT Kargo yurtiçi gönderi takibini yapmak için gönderi numaranızı bilmeniz gerekiyor. Genelde SMS olarak bildirilen gönderi kodunu aşağıdaki kutuya yazın ve sorgulamaya başlayın.

PTT Kargo sorgulama ekranı açılmazsa buraya tıklayın.

PTT Gönderi Takip Adım Adım

PTT Yurtdışı Kargo Takip – PTT SORGULAMA

PTT Yurtdışı kargo takip sorgulamak eDevlet üzerinden yapılmaktadır. Gönderinizin barkod numarasını açılan sayfaya yazdıktan sonra güvenlik kodunu görseldeki yazın. Bilgi girişi yaptıktan sonra sorgula düğmesine basın ve kargonuz ne durumda ekrana gelsin. PTT Yurtdışı kargo sorgulamak için buraya tıklayın.

PTT Yurtdışı Kargo Takip

Yurtdışından gelen kargolarınız hakkında bilgi almak için; PTT Yurtdışı Kargo Takip başlıklı yazıya bakabilirsiniz.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri telefon numarası 444 1 788 üzerinde ulaşabilirsiniz. PTT Merkez ile görüşmek ve adresine ulaşmak isterseniz aşağıdaki bilgiler size yardımcı olacaktır.

Adres : Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA Telefon : +90 312 509 50 00

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri

PTT Kargo şikayet, istek ve önerilerinizi PTT Resmi sitesi üzerinden yapabilirsiniz. PTT Resmi şikayet sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

PTT Kargo gönderileri hakkında daha fazla bilgi almak için; PTT Gönderi Takip kategorisine bakabilirsiniz.

PTT Kargom şu anda nerede?

Kargonuzun nerede olduğundan haberdar olmak için hangi aşamalardan geçtiğini öğrenmek için yapmanız gereken “PTT Kargo” uygulamasını indirmek. İndirmek için içeriğimizde yer alan indirme linkleri ile direkt indirebilirsiniz.

PTT kargo takip sorgulama nasıl yapılır?

Bilgisayar ortamında veyahut akıllı telefonunuz ilr PTT resmi web sayfasına giriş yaparak sorgunuzu yapabilirsiniz. İçeriğimizdeki uygulamayı indirerek kargonuzu adım adım takip edebilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

2 Şikayet Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı