Pazar Günü Kargo Gelir Mi (Pazar Günleri Kargo Açık Mı?)

Pazar Günü Kargo Gelir Mi ve Pazar Günü Açık mı detaylı bilgilendiriyoruz. Pazar Günü Dağıtım Yapıyor Mu işte detayları.

Pazar Günü Kargo Gelir Mi?

Pazar günü kargo gelir mi? Kargo firmaları cumartesi günleri dağıtıma çıkabilir. Ancak Pazar günleri kargo ulaştırılmaz.

Online alışveriş son dönemde oldukça popüler. Kargo şirketleri siparişlere yetişmeye çalışmaktalar. Ancak buna rağmen çalışma saatleri sınırlıdır. Hafta içi tüm gün çalışan kargolar, hafta sonları sadece cumartesi günleri ve onda da yarım gün çalışmaktadır. Pazar günü hiçbir kargo şirketi çalışmaz.

Aras Kargo Pazar Günü Açık mı?

Aras Kargo Pazar günü açık mı? Kras kargo şubeleri Pazar günleri çalışmamaktadır. Kuryeler de dağıtım yapmazlar. Hafta içi 08.30 – 18.00 arasında, cumartesi günü de 08.30 – 13.00 arasında hizmet veren Aras kargo haftanın son günü olan Pazar günü hizmet vermemektedir.

Kargoya Teslim Edildi Ne Demek?

MNG Kargo Pazar Günü Açık mı?

MNG Kargo Pazar günü açık mı? MNG Kargo Pazar günleri hariç haftanın diğer günlerinde belirli saatlerde hizmet vermektedir. Hafta içi 08.30 ile 18.00 arasında çalışan kargo şirketi cumartesi günleri sadece ayrım gün ve 14.00’a adar hizmet vermektedir. Pazar günleri ve diğer resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Sürat Kargo Pazar Günü Dağıtım Yapıyor Mu?

Sürat Kargo Pazar günü dağıtım yapıyor mu? Sürat Kargo Pazar günleri müşterilerine hizmet vermemektedir. Tüm şubeleri o gün kapalı olur. Bu nedenle çalışanlar dağıtıma çıkmazlar. Sürat Kargo’da ürün alan ve gelmesini bekleyen kişilere o ürün en erken pazartesi ulaşacaktır.

Kargo şirketleri bireysel kişilerle çalıştığı gibi, kurumsal firmalar ile de çalışır. Kişiler online bir alışveriş sitesi üzerinden Pazar günü de satın alma işlemi gerçekleştirebilir. Ancak kargo şirketleri Pazar günleri hizmet vermeyeceği için siparişleri en erken hafta başında ve mesai saatlerinde ulaşacaktır.

Kargoya Nasıl Verilir, Neler Kargoya Verilmez?

Sürat Kargo Pazar Günü Açık Mı?

Sürat kargo Pazar günleri açık mı? Sürat Kargo’nu tüm şubeleri Pazar günleri kapanmaktadır. Hafta içi olan günlerde 09.00 – 18.30 arası hizmet veren kargo şirketi, hafta sonu sadece cumartesi günü ve yarım gün 14.30’a kadar çalışmaktadır. Pazar günü müşterilerine hizmet vermemektedir. Pazar günü çalışmayan diğer kargo firmaları:

  • Yurt İçi Kargo
  • PTT Kargo
  • MNG Kargo
  • Aras Kargo
  • UPS Kargo


Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı