Patırtı Kargo Takip, Kargom nerede?

Patırtı Kargo Takip hızlı sorgulama ve Patırtı Hangi Kargo İle Çalışıyor? hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Patırtı Müşteri Hizmetleri işte detayları.

Patırtı Kargo Takip İşlemleri

Türkiye’de var olan giyim sektörüne yeni bir soluk ve farklılık kazandıran Patırtı sitesi, benzersiz alışveriş olanakları sunar. Kullanıcıların tercih ettiği markalardan olan bu sitede, birçok farklı ürünü bulmak, bunları uygun fiyatlara almak mümkündür. Alışveriş yaptıktan hemen sonra, mutlaka takip işlemleri yapmak isteyeceksiniz.

Bu nedenle Patırtı kargo takip PTT numaranızı bilmeniz gerekir. Patırtı’nın anlaşmalı olduğu kargo firması PTT Kargodur. Gönderileri bu kanal üzerinden yaptığı için sipariş takiplerini de PTT gönderi takip sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Yaptığınız kontrol sistemi etkin şekilde size kargonuzun durumu hakkında en detaylı bilgileri verecektir.

PTT Kargo Takip ve Kargom Nerede?

Patırtı Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Patırtı sitesi gönderilerini PTT Kargo ile göndermektedir. Siparişlerinizi https://www.patirti.com/siparis-takip/ adresine giriş yaparak en hızlı şekilde sizler de yapabilirsiniz. Özellik bakımından çok farklı ürünü bu alanda bulabilir, hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda iade garantisi de olan site, gönderiler konusunda da hızlıdır.

Tüm online alışveriş işlemlerinde olduğu gibi Patırtı sipariş takip işlemleri de genelde üyelik ekranındaki, sipariş takip sekmesinden gerçekleşiyor. Ürünleriniz hazır olduktan sonra, kargonuz PTT kargoya teslim ediliyor. Bundan sonraki aşamalar ise PTT kargoyla alakalı olarak devam ediyor. Sistemsel olarak yoğun olan PTT, gönderileri diğer firmalara göre biraz daha yavaş dağıtmaktadır. Bunun en önemli nedeni ise, uygun fiyatlı olmasından dolayı yaşadığı yoğunluktur.

Patırtı Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Patırtı Müşteri Hizmetleri

Patırtı sitesiyle ilgili yaşayabileceğiniz soru, sorun ve şikayetleri müşteri hizmetlerine yapabilirsiniz. Patırtı müşteri hizmetlerine mail ya da telefonla ulaşmanız mümkündür. Sabah 08:00 gece 00:00 arasında 0 850 840 00 48 numaralı hattan hızlı bir şekilde müşteri destek hattına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ; [email protected], [email protected] ve [email protected] adreslerine konuyu açıklayan bir mail de atabilirsiniz. Patırlı sipariş iptali konusunda esnek bir yapıya sahiptir. Bu iletişim kanallarında birine ulaşabilir ya da “Hesabım” sekmesinden iade işlemleri yapabilirsiniz. İade için ayrıca ücret ödemez, gönderiyi size verildiği şekliyle PTT’ye iletirsiniz. Bu şekilde iade ürünlerin kargosu da anlaşma kapsamında ödenir. Aradığınız çok farklı ürünleri bu sistemde bulabilir, en hızlı şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı