Kuryenet İletişim 2022 – Kuryenet Telefon Numarası

Kuryenet iletişim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet müşteri hizmetleri ve Kuryenet telefon numarası işte detaylar.

Kuryenet İletişim

Kuryenet takip iletişim yöntemleri, Kuryenet firması üzerinden kargo gönderimi yapan ya da bu firmadan kargo bekleyen kişiler tarafından sıkça araştırılan konular arasında yerini almaktadır. 25 yılı aşkın bir süredir kargo hizmeti sunan Kuryenet, geniş iletişim desteği sunarak müşterilerinin kolayca kargo sürecini takip edebilmelerini sağlamaktadır. Aşağıdaki başlıklara göz atarak Kuryenet iletişim seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Kuryenet müşteri hizmetleri aracılığıyla iletilecek kargolar hakkında bilgi almak için Kuryenet müşteri hizmetleri araştırması yapan bireyler, kargolarını takip etmek için internet kullanabilecekleri gibi telefon numarası da kullanabilmektedir. Kargo takibi yapabileceğiniz Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası, 444 93 93 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bağlanabileceğiniz bu hat sayesinde Kuryenet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kuryenet Telefon Numarası

Kuryenet telefon numarası, araştıran vatandaşlar bir önceki başlıkta belirttiğimiz 444 93 93 numarasını arayarak Kuryenet kargo takibi ve diğer kargo işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu telefon numarasına ek olarak dilek ve şikayetlerinizi belirtmek için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. Bu sayede Kuryenet yetkilileriyle yazılı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet gönderi takip işlemleri yaparak kargolarının nerede olduğunu öğrenmek isteyen bireyler, belirtilen telefon numarasına ek olarak Kuryenet web sitesi üzerinden gönderi takibi yapılabilmektedir. www.kuryenet.com.tr web sayfasını ziyaret ettiğinizde sizi direkt olarak “Kuryenet gönderi takip” sayfasına yönlendirecektir. İşlem yapacağınız sayfa aşağıdaki görsel ile açıkca anlatılmıştır.

Kuryenet Gönderi Takip
Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet kargo gönderilerinizi İzmir, Adana, Erzurum, Konya, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya dahil olmak üzere her şehirden takip edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına kargo gönderimi sağlayabilen Kuryenet, müşterilerinin kolayca kargolarını takip edebilmesi için internet sitesi, telefon numarası ve mail adresi yöntemleriyle birlikte kargo gönderi takibi hizmeti sunmaktadır.

YouTube video

Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri

Kuryenet Kargo Takip 2022

Kuryenet Kredi Takip

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]
9 Yorumlar
 1. Mahmut diyor

  Sayın kuryenet yöneticileri siz bu kadar yazılan yorumları görmüyormusunuz görüyorsanız bu yorumlar sizi hiç rahatsız etmiyor mu kahramanmaraşta muhatap olacak bir kişi yok insanları niye bu kadar mağdur ediyorsunuz yani madem siz getirmiyorsunuz çokmu zor bir telefon açıp da kargonuz geldi gelip alın demek nasıl bir firmasınız siz her müşterinizin telefon numarası var sisteminizde geldik bulamadık ne demek yahu siz bu kadar acizmisiniz

 2. Tezcan diyor

  Gönderiniz teslim edilemedi mesajı geldi .bak bak teslim etmedik aramadık vile zahmet etmedik üşendik deniyor da,teskim edilemedi diyor

 3. Rasim cakir diyor

  Dua edin yerinzi bulmayayim yoksa aminiza koyucam

 4. Rasim cakir diyor

  Sizin kuryenet gibi aminiza koyayim nasil bir sirket bu ibneler uckagitcimiziniz lan siz seresiler 0 534 470 68 18 numaram ben size ulasamadim siz bana ulasin yavsaklar

 5. Feride diyor

  Eve gelmiş beni bulamamışlar kartım şu an nerde kimse bilmiyor..10 gündür bekliyorum..

 6. Alaiddin Gül diyor

  Bu nasil bir rezalet tüm gün evde idim eve geldik sizi bulamadik ve bu neden ile teslim edilemedi diye mesaj aldim hic mi bunlar kontrol eden yok yaziklar olsun

 7. RECAİ diyor

  EVE GELMİŞLER BENİ BULAMAMIŞLAR TESLİM EDİLEMEDİ DİYO YALAN AKŞAMA KADAR EVDE İDİMM

  1. Enes diyor

   Reis geldi mi kartın bana da aynısı oldu da teslim edilemedi diyor

 8. Süleyman diyor

  Kartım çorum merkezden Ankaraya geleceğine Diyarbakir surda bir kisiye teslim edilmiş bakalım ne olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.