Kuryenet İletişim 2022 – Kuryenet Telefon Numarası

Kuryenet iletişim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kuryenet müşteri hizmetleri ve Kuryenet telefon numarası işte detaylar.

Kuryenet İletişim

Kuryenet takip iletişim yöntemleri, Kuryenet firması üzerinden kargo gönderimi yapan ya da bu firmadan kargo bekleyen kişiler tarafından sıkça araştırılan konular arasında yerini almaktadır. 25 yılı aşkın bir süredir kargo hizmeti sunan Kuryenet, geniş iletişim desteği sunarak müşterilerinin kolayca kargo sürecini takip edebilmelerini sağlamaktadır. Aşağıdaki başlıklara göz atarak Kuryenet iletişim seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri

Kuryenet müşteri hizmetleri aracılığıyla iletilecek kargolar hakkında bilgi almak için Kuryenet müşteri hizmetleri araştırması yapan bireyler, kargolarını takip etmek için internet kullanabilecekleri gibi telefon numarası da kullanabilmektedir. Kargo takibi yapabileceğiniz Kuryenet müşteri hizmetleri telefon numarası, 444 93 93 çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bağlanabileceğiniz bu hat sayesinde Kuryenet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kuryenet Telefon Numarası

Kuryenet telefon numarası, araştıran vatandaşlar bir önceki başlıkta belirttiğimiz 444 93 93 numarasını arayarak Kuryenet kargo takibi ve diğer kargo işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu telefon numarasına ek olarak dilek ve şikayetlerinizi belirtmek için [email protected] mail adresini kullanabilirsiniz. Bu sayede Kuryenet yetkilileriyle yazılı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet gönderi takip işlemleri yaparak kargolarının nerede olduğunu öğrenmek isteyen bireyler, belirtilen telefon numarasına ek olarak Kuryenet web sitesi üzerinden gönderi takibi yapılabilmektedir. www.kuryenet.com.tr web sayfasını ziyaret ettiğinizde sizi direkt olarak “Kuryenet gönderi takip” sayfasına yönlendirecektir. İşlem yapacağınız sayfa aşağıdaki görsel ile açıkca anlatılmıştır.

Kuryenet Gönderi Takip
Kuryenet Gönderi Takip

Kuryenet kargo gönderilerinizi İzmir, Adana, Erzurum, Konya, Ankara, Bursa, Gaziantep, Antalya dahil olmak üzere her şehirden takip edebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanına kargo gönderimi sağlayabilen Kuryenet, müşterilerinin kolayca kargolarını takip edebilmesi için internet sitesi, telefon numarası ve mail adresi yöntemleriyle birlikte kargo gönderi takibi hizmeti sunmaktadır.

YouTube video

Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri

Kuryenet Kargo Takip 2022

Kuryenet Kredi TakipŞimdi, Kargo Sorgula

17 Şikayet Var

 1. Hi,
  Are you still in business?
  I found a few errors on your site.
  Would you like me to send over a screenshot of those errors?

  Regards
  Jacob
  (714) 500-7363

 2. Kurye Net 30 Kasım 2022 de yapı kredi tarafından teslim edilen 7900182355666 nolu gönderimi halen geçerli ve kayıtlı adresime teslim etmedi. 17 Aralık 2022 saat 09:00 da dağıtıma çıktı 18:00 a kadar evinize ugranacak yazıyordu takip ekranında! Gelmedi! Mağdur oldum. Yapı kredi müşteri hizmetleri 5 -6 defa acil koduyla uyandığını söylüyor. Ana benim kredi kartım ortada yok! Tam 18. Gün bugün. Kredi kartımı getirin.

 3. Lanet Olsun arkadaslar 20gin oldu denizbank kredi kartim Hala teslim etmediler her gun 24saat evdey gelmislerde sozde bulamislar adreste yalan ne gelen var need giden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı