İsem Kitap Kargo Takip

İsem Kitap Kargo Takip ve İsem Kitap Kargo Takip Sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İsem Yayıncılık Kargo Takip işte detayları.

İsem Kitap Kargo Takip

İnternet üzerinden kitap satışı yapan İsem Kitap sitesi, uzun yıllardan beri güvenli şekilde müşterilerine hizmet vermektedir. Her türden kitabı bulabileceğiniz site, tüm gönderilerini kargo üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu şekilde alış veriş yaptığınızda İsem Kitap kargo takip işlemlerini yapma gereği duyabilirsiniz. Öncelikli olarak üyelik sistemiyle çalışan bu sitede verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına önem göstermelisiniz. Hem siparişlerinizin doğru şekilde iletilebilmesi, hem de bilgilendirmeleri alabilmek adına, iletişim bilgilerinizi doğru şekilde doldurmalısınız. İşlemlerinizi yaptıktan sonra, size tüm bilgilendirme işlemleri bu iletişim kanalları üzerinden yapılacaktır.

MNG Kargo Takip, Kargom Nerede?

İsem Kitap Kargo Takip Sorgulama

İnternet üzerinden kitap almak, hem fiyat avantajı sunar, hem de seçenekleri daha iyi değerlendirmenize olanak sağlar. Aynı zamanda Panedemi sürecinde dışarı çıkamadığınız için kitap almak istediğinizde, size büyük kolaylık sunacaktır. İsem Kitapevi kargo takip aşaması bazen karmaşık gelebilir. Çünkü firma farklı firmalarla çalışır. Hangi kargoya verildi ve kargonuzun nerede olduğunu nasıl sorgulamanız gerektiğini bilemezsiniz.

İsem Kitap Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo gibi hemen hemen tüm kargo firmalarıyla anlaşmalıdır. Sipariş işlemlerinde bu kargolardan seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda anlaşma durumuna göre site kendisi seçenek olarak bir kargoyu önerebilir. Kargonuz, bu firmalardan hangisine verilirse verilsin, mutlaka size kargo takip numarasıyla ilgili bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle mail adresinizi, cep telefonunuz kontrol edin.

MNG Kargo Takip No

İsem Yayıncılık Kargo Takip

İsem Kitap kargo takip işlemlerinde sizlere farklı şekillerde bir yardım seçeneği sunar. https://www.isemkitap.com/iletisim sayfasına girdiğinizde, size verilen mesaj özelliklerini kullanarak, kargo takip numaranızı, siparişinizin durumunu ve sipariş iptalini yapabileceğiniz kısa SMS seçenekleri vermektedir. Bunun için kullanacağınız numara 0 850 346 31 56 mesaj ve müşteri destek hattıdır. Genel olarak Yurtiçi Kargo ile gönderilerini yapan firma, vereceği takip numarasıyla, Yurtiçi kargo İsem Kitap gönderi takibi yapabilirsiniz.

Bu işlemlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, verdiğimiz müşteri hizmetleri numarasını da arayarak, gerekli desteği almanız mümkün olacaktır. Kitap satış sitesi üzerinden tüm işlemlerinizi, iletişim sayfasından yapmanız mümkün olacaktır. Ayrıca üyeliğinizin olduğu sayfadan, sipariş numarasına ve gönderi numarasına da ulaşmanız mümkün olabilmektedir.

MNG Kargo Fiyatları (Yurtiçi ve Yurtdışı) 2021Şimdi, Kargo Sorgula

7 Şikayet Var

  1. SN09081164144 kitap sipariş verdim hicbir şekilde ulaşamıyorum. Ödemeyi de peşin yaptım ödeme hala bekleniyor diyor. Geri dönüş sağlamazsanız direk şikayette bulunacağım gerekli yerlere. Kitap aylar sonra gelecekse gelmesin zaten iptalini istiyorum.

  2. Merhaba siparişim hakkında bilgi alamıyorum müşteri temsilcisi de cevap vermiyor ne saçma bir site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı