Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon

Hepsiburada müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Hepsiburada müşteri hizmetleri

Hepsiburada müşteri hizmetleri, 1998 senesinde, internet üzerinden 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidi ile en geniş ürün kategorisine sahip online satış sitesi olarak kurulmuştur.

Silikon Vadi ve Kapalı Çarşı kültürünün birleştirilerek müşteriye sunulduğu Hepsiburada, veri ile tecrübeyi harmanlayan çalışan kadrosuyla fark yaratmaktadır. Sitesinde bulunan ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satmayı hedefleyen Hepsiburada, hizmet anlayışını günden güne geliştirmektedir.

7 milyon kayıtlı üyesi bulunan Hepsiburada, kullanıcılarının memnuniyeti için sağlam bir alt yapıya sahip olan Hepsiburada müşteri hizmetleri üzerinden kullanıcıları ile iletişim kurmaktadır. Hedeflediği kullanıcı ziyareti için internet reklamları ile birlikte geleneksel reklam kanallarını da kullanmaktadır. Çeşitli fırsat kampanyaları ile müşterilerinin ilgilisini yüksek tutmayı hedefleyerek, müşterilerinin daha karlı alışveriş yapmalarını sağlamaktadır.

Hepsiburada İndirim Ne Zaman Bitiyor

Hepsijet Kargo Takip

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Müşteri hizmetlerindeki yetkili temsilci ile anında iletişim fırsatı sunan Hepsiburada, ayrıca Hepsiburada müşteri hizmetleri telefon numarası nedir ulaşım konusunda müşterilerinden her zaman güzel dönütler almaktadır. İlgili temsilciye anında ulaşım sağlanması için oldukça sıkı bir şekilde çalışmalar yapmakta ve her zaman kendini yenilemektedir.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 252 40 00.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Saat Kaç ile Kaç Arasında Hizmet Veriyor?

Hepsiburada müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermekte olup, her sorun için anında çözüm sunmaktadır.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00-24.00

Hepsiburada Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Hepsiburada çağrı merkezi 0850 252 40 00 telefon numarası üzerinden müşterilerinin sorun ve isteklerine ulaşım sağlamaktadır.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Hepsiburada müşteri hizmetleri adına kayıtlı bir faks numarası bulunmamaktadır. Olası bir yazılı belge için [email protected] mail adresi üzerinden iletişim kurulmaktadır.

  • Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: bulunmamaktadır.
Hepsiburada genel müdürlük
Hepsiburada genel müdürlük

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Hepsiburada müşteri hizmetleri genel müdürlüğü İstanbul’da bulunmaktadır. Şişli’de bulunan binasında müşterilerine hizmet vermektedir.

  • Hepsiburada Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 252 40 00.
  • Hepsiburada Genel Müdürlük Adresi: Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Caddesi, Trump Towers, Kule 2, Kat:2, No:12, 34387, Şişli/İstanbul.

Hepsiburada İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Hepsiburada insan kaynakları, şirket içerisinde bulunan açık pozisyonlar hakkında bilgi sağlayan bir birimdir. Şirket için en uygun çalışanı, büyük bir titizlikle seçen insan kaynakları birimi, Hepsiburada için oldukça önemli bir birimdir.

  • Hepsiburada İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0850 252 40 00.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

www.hepsiburada.com resmi internet sitesi üzerinden iletişim formuna ulaşım sağlanmaktadır. Hepsiburada müşteri hizmetleri iletişim formu ile oluşan sorunların çözümü daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşmaktadır. İletişim formu üzerinde bulunan boş bölümler doğru ve anlaşılır bir şekilde doldurulup, ilgili birime gönderilmelidir.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Hepsiburada müşteri hizmetleri şikayet hattı üzerinden anında oluşan sorunların bildirimi yapılmaktadır. İlgili temsilci tarafından sorunların çözümleri için işlem başlatılmakta ve müşteriye çözümler hakkında bilgi verilmektedir.

  • Hepsiburada Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 252 40 00.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Günümüzde sosyal medyanın bu kadar sıkça kullanımda olmasının etkisiyle, Hepsiburada müşteri hizmetleri resmi sosyal medya hesapları aktif bir şekilde kullanıma açmıştır. Olası kampanyaların, fırsatların ve duyuruların yapıldığı sosyal medya hesapları aracılığıyla müşteriler anında ve hızlı bir şekilde bilgi sahibi olabilmektedirler.

Hepsiburada 100 TL Hediye Çeki KoduŞimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı