Yurtiçi Kargo Fatura Sorgulama – Yurtiçi Kargo İletişim

Yurtiçi kargo fatura sorgulama hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Yurtiçi kargo fatura no ile sorgulama ve Yurtiçi kargo iletişim işte detaylar.

Yurtiçi kargo fatura sorgulama için https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/e-arsiv-fatura linkine tıklayarak E-Arşiv fatura ekranından , E-arşiv fatura numarasını girmelisiniz. Daha sonra ise toplam fatura tutarını KDV dâhil olacak şekilde girin ve “sorgula” butonuna tıklayın.

  • E-arşiv fatura numarası genel olarak ilk üç hane seri no olacak biçimde girilerek, daha sonra ise “fatura yılı” ve en sonunda 9 haneli numara şeklinde toplam olarak 16 haneden oluşmaktadır.
  • Ayrıca Toplam fatura tutarı KDV dâhil olan kısmın karşısında bulunan kutucuğa kuruş miktarı varsa o yazılmalıdır. Örneğin 2400,90 için “Toplam fatura tutarı” olan kutucuğa 2400 yazmalısınız. Daha sonra da karşısında bulunan boş kutucuğa 90 yazabilirsiniz.
  • Son olarak e-mail adresinizi yazdıktan sonra “e-fatura aydınlatma metni” kısmını onaylayın ve işlemlerinize devam edin.

Yurtiçi kargonun fatura sorgulama işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Fatura Sorgulama

Yurtiçi Kargo Fatura No İle Sorgulama

Yurtiçi kargo fatura no ile sorgulama işlemini https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/e-arsiv-fatura linkine tıklayarak yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan ekrandan e-arşiv fatura numarası kısmını doldurduktan sonra toplam fatura tutarını tam olarak girdikten sonra “sorgula” butonuna basın. Böylelikle işleminizi yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo E Arşiv Fatura Görüntüleme

Yurtiçi kargo E arşiv fatura görüntüleme işlemini, https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/e-arsiv-fatura linkine tıkladıktan sonra bilgileri doldurup, yapabilirsiniz. Doldurmanız gereken bilgiler yukarıda belirtilmiştir. Bilgilerinizi doldurduktan sonra “sorgula” butonuna basıp e-fatura görüntüleme yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İletişim
Yurtiçi Kargo İletişim

Yurtiçi Kargo İletişim

Yurtiçi kargo iletişim, hem yazılı hem de telefon ile mümkündür. Kargoya iletişim için aramanız gereken telefon numarası 444 99 99 şeklindedir. Bunun yanı sıra yazılı olarak iletişim kurmak istemeniz halinde https://www.yurticikargo.com/tr/oneri-ve-sikayet linkine tıklayabilirsiniz. Burada uygulayacağınız adımlar:

  • Bilgi isteği
  • Öneri
  • Şikâyet
  • Teşekkür

Olarak sıralandırılır. Bunlardan birini seçerek yurtiçi kargo ile yazılı olarak iletişim kurabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Fatura Mesajı

Yurtiçi Kargo fatura mesajı, gönderi kargoya verildikten sonra faturanın kesilmesinden sonra yapılacak işlemler arasındadır. Bunun için alıcı telefon numarasına kargonun varış süresi ile beraber şube ve fatura süresi olacak şekilde gerekli bilgiler olan SMS iletilir. Bu şekilde kargo alıcısından gerekli olan bilgileri alarak düzenlemeler daha öncesinden yapılabilir. Fatura mesajı alırken, gelen SMS doğrultusunda kargonun geliş durumu ile ilgili anlık haberdar edilen kişiler, doğru planlama yapabilirler.

Yurtiçi Kargodan Fatura Geldi

Yurtiçi kargodan fatura geldi ise kargo alan ve kargo gönderen herkese bu faturalar verilir. Yurtiçi kargonun kaliteli hizmetleri sayesinde, müşteri güvencesi için faturalama yapılır ve kargolar güvene alınır

Yurtiçi Kargo Adres Değişikliği – Yurtiçi Kargo Alıcı İsmi Değiştirme

Yurtiçi Kargo Kaça Kadar Kargo Alıyor

Yurtiçi Kargo Kargo Sorgulama

Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı