Morhipo Kargo Takip, Kargom Nerede?

Morhipo ürün ve siparişim nerede ve ne zaman elinize ulaşacak merak ediyorsanız bu sayfadan bilgi alabilirsiniz. Morhipo kargom nerede ve Morhipo kargo takip hakkında bilgi sorgulama.

Morhipo Kargo Takip, Kargom Nerede?

Siparişim Kargo Ne Zaman Teslim Edilir?

Morhipo karno ne zaman teslim edileceğini ürünü alırken sepette ve daha sonra panelde görebilirsiniz. Siparişinizin teslimat tarihini görmek için morhipo.com üyeliğinize giriş yapınız.“Hesabınız”da yer alan “Siparişlerim” listesinden ilgili siparişinizi seçiniz.“Sipariş Detayı” sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada “Tahmini Teslimat Tarihi” başlığında teslimat tarihinizi görebilirsiniz.

Morhipo Kargom Nerede?
Morhipo Kargom Nerede?

Morhipo Kargom Nerede?

Morhipo siparişlerin kargo durumunu ve kargo nerede panelden görebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyelik e-posta ve üyeliğinizde kayıtlı telefon numaranıza SMS ile bilgi paylaşılıyor.

Kargo takibiniz için morhipo.com üyeliğinize giriş yapınız. “Hesabınız”da yer alan “Siparilerim” listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. “Sipariş Detayı” sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada ürün listesi sağ üst köşesinde yer alan “Kargom Nerede” butonu ile kargo takibini yapabilirsiniz.

Morhipo Yurtiçi Kargo Takip

Morhipo siparişinizi yurtiçi kargo takip etmek istiyorsanız kargo takip numarasına ihtiyacınız var. Morhipo yurtiçi kargo takip numarasından sorgulama yapmak için; adresine tıklayın.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı