Yeşilkar Kargo Takip

Yeşilkar Kargo Takip ve Yeşilkar Kargo Takip Numarası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Yeşilkar Kargo Telefon Numarası işte detayları.

Yeşilkar Kargo Takip

Yeşilkar Kargo Takip, 25 yıldır hizmet veren Yeşilkar Kargo’nun müşterilerine sunduğu bir hizmettir. Uzun yıllar profesyonel kargo ve lojistik hizmetiveren kargo firması, işinde uzman olan ekibi ile 2 yıldan beri de tahsilatlı kargo sektöründe hizmet vermektedir.

Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformları üzerinden satış yapmakta olan işletmelere hizmet veren Yeşilkar Kargo, hizmetlerinde odak noktası olarak müşterilerinin memnuniyetini almaktadır.

Yeşilkar Kargo Kargo Takip

Yeşilkar Kargo, müşterilerine çeşitli kargo hizmetleri sunmaktadır:

  • Kapıda Ödeme,
  • Tahsilatsız Yurtiçi,
  • Yurtdışı Kapıda Ödeme,
  • Yurtdışı Tahsilatsız,
  • Tahsilatlı Dağıtım

Tercih edilen kargo hizmeti kullanıldığında Yeşilkar Kargo kargo takip sistemi üzerinden kargonun durumu takip edilebilir. Site üzerinde gönderi takip için çeşitli bölümler bulunmaktadır. Müşterilerin kullandığı sisteme ve ihtiyaçlarına göre gönderi takip girişi, müşteri cari girişi, stok girişi şeklinde giriş seçenekleri bulunmaktadır.

Ayrıca kargo firması üzerinden gönderisi gelecek kişiler için Bireysel Sorgu bölümü bulunmaktadır. Bu kısma gerekli bilgiler girilerek gönderi takibi yapılabilir.

Yeşilkar Kargo Kargo Takip
Yeşilkar Kargo Kargo Takip ekranını açmak için http://kargotakip.yesilkarkargo.com/ adresini ziyaret edin.

Yeşilkar Kargo Takip Numarası

Yeşilkar Kargo servisi çeşitli müşteri ve çeşitli hizmetlere sahiptir. Bu nedenle her hizmet için ayrı bir takip platformu bulunur. Bunlardan ilki Gönderi Takibi Girişi’dir. Bu seçenekte giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve parolaya ihtiyaç duyulur. Müşteri firma ile iletişime geçtiğinde firma üzerinden kullanıcı adı ve şifre müşteriye tanımlanır. Bu bilgileri kullanarak giriş yapılabilir.

Bir diğer seçenek Müşteri Cari Girişi ve Stok Girişi’dir. Burada da giriş yapabilmek için kullanıcı adı ve şifre gerekmektedir. Bu bilgiler firma tarafından müşteriye verilecektir. Her sistem müşterinin ihtiyacına göre düzenlenmiştir.

Yeşilkar Kargo Takip Numarası, daha çok gönderen değil gönderiyi alan müşterilere verilir. Verilen numara kullanılarak Bireysel Sorgu bölümünden takip yapılabilir. Ayrıca sistem girilen bilgisayarın IP adresini kayıt altında tutar, bu da güvenli hizmet sunar.

Yeşilkar Kargo Telefon Numarası

Yeşilkar Kargo Telefon Numarası “0212 516 40 26”dır. Bu numara üzerinden firma müşteri soru ve sorunlarını çözebilmektedir. Aramalar mesai saatleri içerisinde yapılır. Ayrıca site üzerinden İletişim sekmesinde iletişim formu dolduran müşteriler, bu sayede de firma ile iletişime geçebilir.Şimdi, Kargo Sorgula

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı