Yapı Kredi Banka Kartı Kurye Takip – Yapı Kredi Kuryenet

Yapı Kredi Kartı kurye takip sorgulama nasıl yapılır ve Yapı Kredi Banka Kartım nerede nasıl öğrenebilirim sorusunun hızlı çözümü.

Yapı Kredi Banka Kartı Kurye Takip

Ülkemizin önde gelen bankalarından olan Yapı Kredi, özellikli kredi kartlarıyla da ön plana çıkar. Bunlar içinde Word Kart, kullanılan, tercih edilen bolca avantaj sağlayan bir kart sistemine sahiptir. Başvuru yapmak için bankanın müşterisi olmanız gerekmez. İsteyen herkes Yapı Kredi kartı için başvuruda bulunabilir.

Olumlu değerlendirilen kartlar, basım işleminden sonra, müşterilerin belirttikleri adreslerine teslim edilmek üzere kuryeye verilecektir. Başvuru sonrası Yapı Kredi kartım nerede sorusu sıklıkla sorgulanıyor. Özellikle birkaç gün içinde kartın gelmesini bekleyen kullanıcılar, kartlarının nasıl ve ne şekilde kendilerine gönderileceğini merak ederler. Bununla ilgili detayları sizin için derledik.

Yapı Kredi Banka Kartı Kurye Takip

Yapı Kredi Banka Kartı Kurye Takip

Öncelikle tüm bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da, kart gönderimlerini her zaman kuryeler aracılığı ile yapar. Kargo şirketiyle hiçbir banka kredi ya da banka kartı yollamaz. Bu nedenle kartınız size gönderildikten sonra Yapı Kredi kurye takip sürecine giriş yaparsınız. Genel olarak bankalar, olumlu değerlendirilen ya da yenilenen kartlarla ilgili olarak kart sahiplerine bilgilendirme amacıyla SMS yollar.

Yapı Kredi Bankası da aynı şekilde, kartınızın size gönderildiğine dair bir mesaj atarak, kurye merkezinin bilgilerini be takip numarasını iletecektir. Bu mesaj gelmemiş ya da silinmiş ise, 0 850 222 0 444 numaralı hattan, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak, bilgi alabilirsiniz.

Yapıkredi banka kartınızın nerede olduğunu öğrenmek için; Kuryenet Kargo Takip başlığını ziyaret edin.

Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama
Kuryenet Kargo Gönderi Sorgulama

Yapı Kredi Hangi Kurye ile Çalışıyor?

 Yapı Kredi Bankasının yenilenen ya da başvurusu onaylanan kredi kartlarını kurye ile dağıttığını belirtmiştir. Yapı Kredi Kuryenet ile anlaşmalı olan bir bankadır. Bu nedenle size gelecek olan kartınızı, Kuryenet üzerinden takip edebilirsiniz. Bulunduğunuz adres bu süreçte değişmiş olabilir, farklı bir yerden teslim almak da isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Kuryenet müşteri hizmetlerini arayarak, hemen ilgili değişiklikleri yapabilir, yönlendirmeleri sağlayabilirsiniz.

Kuryenet gönderi sorgulama ile ilgili takip işlemlerinizi aşağıda paylaştığımız linkten de yapabilirsiniz. Kartınız kuryeye verildikten sonraki tüm işlemleri kurye firması üzerinden çözüme ulaştırabilirsiniz. Kuryeler sizin kimlik ve ıslak imzanız olmadan başka birine kart teslimi yapmaz. Eğer farklı durumlar söz konusu ise, kartınızı banka şubesinden almak da isteyebilirsiniz.

Yapı Kredi kartım nerede?

Yapıkredi kartınızın banka işlemlerinden haberdar olmak için 0850 222 0444 numaralı telefonu arayarak kart hakkında bilgi alabilirsiniz. Kartınız kuryeye teslim edildi ise müşteri hizmetlerinden kuryenin direkt bilgilerini alabilirsiniz.

Kredi kartım nerede kurye?

Bankanızın hangi kurye ile çalıştığını öğrenmeniz gerekmektedir. Banka müşteri hizmetlerini arayarak kuryenet personelinin iletişim bilgilerini alabilirsiniz.

Kuryenet Kredi Takip

Kuryenet İletişim Müşteri Hizmetleri

Click to rate this post!
[Total: 15 Average: 3.7]
21 Yorumlar
 1. Ömer diyor

  Kartımı Kurye nete vermişler 1 ay oldu gelmedi acaba şubeden alamaz mıyım

 2. ibrahim türker diyor

  banka kartı sipariş ettim kuryenetten kartım elime ulaştı 3 gün geçti hala uygulamada kartınız kargo sürecinde deniyor bu ne saçma bişey pişman oldum aldığıma

 3. Ömer yapıcıer diyor

  Kuriye takip

 4. Ahmet diyor

  1 ay oldu halen kart gönderim aşamasında bu nasıl bir kurye Allah aşkına göndermiyorsaniz gondermiyoruz deyin

 5. Nazım şencan diyor

  24 saat evdeyim evde bulunamadınız diye mesaj geliyor ne iş anlamadım

  1. Hatice pilpil diyor

   Kurye metre yapılmadı kredi kartı var yurt ici kargodayim nasıl adreste bulamıyorlar birturlu iletişime geçemiyorum kattım nerde bilmiyorum bu kadar berbat teslimat şirketi daha gormedim kartinin en acil şekilde teşkilatını istiyorum

 6. Shady Alrowas diyor

  WWETH0013787917YQ

 7. Samet diyor

  15 gün oldu bir kartı teslim edemediniz bu nasıl bir firma ya

 8. Mahmut diyor

  Balgat şubesine başvurdum 1 hafta sonra şubeye gelecektiye bekledim sen kalk eski çalıştığım yere gönder kartı böyle saçmalık olmaz

 9. HüSeYiN diyor

  Sizin göndereceğiniz kartin …. ben nalet bir banka

  1. Uğur Nurullah uysal diyor

   Bir hafta oldu kart gelmedi birde adreste bulamadık demişler

 10. Zuhal diyor

  13 gün oldu kartım gelmedi bu nasıl kurye lanet olsun başvurumu kartımı iptal edicem

 11. Hidayet Koç diyor

  Kartımı gönderdin artıkk!!!!!

 12. Hidayet Koç diyor

  Müşteri hizmeti desen robot koymuşsunuz insana hakaret eder gibi cevaplar veriyo saygısızlık yapmayın

  1. Merym diyor

   Bu nasıl iş bu nasıl şirket ya ne gelen var ne arayan var ne mesaj atan var 7/24 evdeyim alıcı bulunamadı diye iletiliyor saçmalık

 13. Hidayet Koç diyor

  Ya beş iş günü dediniz sürekli şehir değiştiriyorum yapıkredi kartımla ödemelerimi yapıyorum sizin keyfiyetiniz için hayat düzenimi mi bozcam ben ya getirin şu kartı artık işim gücüm var

 14. Ali KILIÇASLAN diyor

  Kartim gelmedi daha ne zaman gelir

 15. Nur diyor

  Kartım bana ulaşmadı hep evdeydim. Bu sabah kuryenin dağıtıma çıktığı mesajı geldi akşamüstü ise kurye sizi bulamadı deniyor mesajla. Ne yapmak gerek?????

 16. Berivan diyor

  Yapikredi banka kartım adresime teslim edilmedi

 17. Aleaddin semizoglu diyor

  Kargom sizde olduğu halde bana ulaşamadıgını söylüyorsunuz ama ben hep evdeydim bana kargo elemanın gelmedi

 18. Galip diyor

  Kredi kartı baş vurusu yapmıştım bana kredi kartı vermiyor sunuz benim maaşım yapı kredi bankasinda

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.